Diskuze k článku:

„Ať tě znásilní horda migrantů, ty tlustá krávo.“ Musíme si takové komentáře na internetu nechat líbit?

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Pavel | 22. 11. 2021 7:59

Když ony příspěvky jsou bohužel někdy velice pravdivé a postižení svým chováním tím nahrávají na smeč. Jeden přiklad za všechny - PEKAROVÁ. Co ta předvádí a ještě ji média popularizují, to je fakt nechutný.

+292
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Martina | 22. 11. 2021 8:52

A zase jeden, který má frustraci jako glóbus, co? Co takhle slovo rovnoprávnost? Vy se k plotně postavit umíte? Zvládnete hlídat děti? Pokud ne, tak si nejdřív zameťte před vlastním prahem a potom tu rozdávejte ta svá šovinistická moudra.

-130
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

Michal Macek | 25. 11. 2021 23:30 | reakce na Traktor - 25. 11. 2021 13:12

Chlapi kaslete už na to běžte si to vyrikat na pivo dokud ještě můžete:)

0

Traktor | 25. 11. 2021 13:12

Proč nevyšel, ty bolševiku komoušská? :-D

0

Milan | 24. 11. 2021 18:18

Ty s tou projekci vlastních zkušeností na druhé nepřestaneš, co? Bolševismus nevyšel, tak to zkoušíš uhrát na více identit? Prosím tě, a tyhle manýry jsi nabral v žumpe na iDnesu, nebo na to máš školy? :-D

+1

Traktor | 24. 11. 2021 17:21

Ale copak? Čingischan se opět přejmenoval zpět na Milana? :-D tuhle tu flrašku vám musí žrát jen úplný blb.

-1

Milan | 24. 11. 2021 16:37

@Traktor: No, ty holt nejsi nejostřejší pastelka v penálu, Traktore. Tak už tě necháme odpočívat a zkusíme komunikovat se Zdeňkem.

@Zdeněk: Zdá se, že o komunistickém porevolučním modu operandi víte povážlivě více, než běžný zástupce populace. To je zřejmě možné jen ze dvou důvodů:

1) jste jedním z těch komunistů, kteří se po revoluci schovávali
2) jste jedním z těch komunistických policistů, kteří po revoluci předstírali, že ty poschovávané komunisty hledají

Takže jak to bylo, soudruhu, povídej. :-) :-D

+1

Traktor | 24. 11. 2021 16:18

Hezky se vztekáš, huso potrefená:-D

0

Čingischán | 24. 11. 2021 12:33

No tvl, pablb, kterej vykřikuje "bolševik!" a "estébák!" pokaždé, když mu dojdou slova, nebo odejde roztřískaná klávesnice, bude moralizovat o demagogii, to je fór! :-D Jo, jsem z tebe celej nakřivo, traktůrku. A to jak tady všem rozkazuješ jako malej fracek, jóó... :-D :-D

+1

Traktor | 24. 11. 2021 12:13

Znamená to, že nejste nejbystřejší. :-D

Argument, že v emerice něco, takže to je úplně stejný zde, je vážně k smíchu. Demagogie.

Stále nevím, proč se tady tak plive na Pekarovou. Co že udělala tak strašlivého? Nic. Jen dráždí totalitáře.

-1

Čingischán | 24. 11. 2021 11:57

@Zdeněk, @TraktůrekLakatoš:

Víte, že v době Mccarthismu, kdy ve skvělých USA probíhal hon na komunisty, proti svým soudruhům i proti zcela nevinným lidem nejvíce vyřvávali mimojiné právě ti nejrudější z nejrudějších, aby tak kryli sami sebe? No a teď tu máme vás dva, co tu neustále vyřváváte falešná obvinění ze sympatií s komunismem.... víte, co to znamená? :-D

+1

Traktor | 24. 11. 2021 9:41

Milane, víš co? Nic. :-D klidně se vztekej dál.

-1

Viki | 24. 11. 2021 5:59

Tu tlustou ,,krávu,, přehnal, jinak s těmi migranty to nebezpečí opravdu hrozí.

+1

Milan | 23. 11. 2021 17:36

Bacha na to, co si přejete. Jestli vy a tuhle Traktůrek Lakatoš vidíte komunistu v každým, kdo má třeba jen jiný názor, než je ten váš jediný dobrý, tak možná by bylo jedině dobře, kdyby bylo nejdříve podle vašeho návrhu zameteno s vámi. Mír, bratři. :-)

0

Zdeněk | 23. 11. 2021 17:30

Přesně tak ! Spousta bolševiků přišla kvůli listopadu o možnost rozhodovat o osudech lidí. A měli jsme jich po KLDR nejvíce. Takže ti budou na demokraty vymýšlet všelijaké pomluvy aby si uspokojily svůj mindrák. V devadesátých letech se někde poschovávali a když se dozvěděli, že se jim za všechna ta svinstva nic nestane, tak to v roce 2013, když se dostali k moci, zase rozjeli. Na sprosťárny všeho druhu by měly reagovat správci sítí a okamžitě je vyřazovat.

-3

Milan | 23. 11. 2021 17:20

Když koukám na místního Lakatoše (znalci ví), byl bych opravdu rád, kdyby internet bylo místo svobodné výměny informací bez anonymní agresivity.

0

Traktor | 23. 11. 2021 15:49

Mně by zajímalo, co že ta Pekarova dělá tak hrozného, že místní bolševická úderka z ní dělá antikrista. Estebaci už nemají svého Kalouska, tak se snaží v lidech vzbudit nenávist vůči někomu, kdo údajně může i za konec vesmíru a hlavně jejich posr@né životy. Stejně tak dráždí Richterová, nebo Němcová. Těch se komunisti bojí hodně a je to znát.

+3

Kiwi (muž) | 23. 11. 2021 12:57

Já se umím postavit k plotně, pohlídat děti, vyprat, vyžehlit, uklidit, zajistit rodinu.
Mám tedy povoleno šířit šovinistická moudra?
Na okraj - jsem muž a mám BTW vyhraněný názor na feminismus, gender, rovnost pohlaví, sňatky homosexuálů, migraci.
Ve znění tohoto článku mě dámy, kterým je nevybíravě láno, rovněž nepřirostly k srdci. Neřekl bych jim to těmito hraničními výrazy, ale zpravidla i mě iritují.

+1

umfa | 23. 11. 2021 12:34 | reakce na Zdeněk Teplík - 22. 11. 2021 23:04

Vysvětlení je prosté - mladá generace si taky chce zažít "svoji" revoluci. Moje generace si svou revoluci prožila, tak proč ne ta nastupující? Blbé je, že tohle je revoluce sociální a ty bývají, jak známe z historie, často sebezničující, ale s tím nic nenaděláme. Dnešní mladí si to vyžerou až my budeme dávno mrtví :-)

+3

V.Korsa | 23. 11. 2021 12:15

Mám dojem, že pirátskou senátorku Šípovou lidé nejvíce kritizují za výroky - jak se těší na migranty,že máme povinnost je přijímat a další očividné provokace občanů kteří si neřízenou migraci nepřejí.

+7

Zdeněk | 23. 11. 2021 12:11

...asi s tím o čem se v článku píše, máš bohaté zkušenosti. Lidi si paní Pekarovou zvolili ve svobodných demokratických volbách a média jsou tady od toho, aby informovala. Čeho si dosáhl ty? A kdo je tu nechutný?

-5

Olda | 23. 11. 2021 11:31

Všichni ti lidé mají PRAVDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+1

Milan | 23. 11. 2021 11:05

"Ale kdybys byl doma CHLAP, tak by ti manželka nezahýbala... "

To můžeš analogicky použít na svou ženu, až tě načapá s milenkou v posteli. Že prý kdyby byla jako ženská co k čemu, tak bys jí nemusel zahýbat. Jistě to ocení. :-)

-1

Milan | 23. 11. 2021 11:04

"Je to internet. Médium stvořené za účelem svobody."

Jenže tou svobodou měla být svoboda VÝMĚNY INFORMACÍ, ne svoboda anonymní agresivity.

+6

Hynek Pospíšil | 23. 11. 2021 10:21

Je to internet. Médium stvořené za účelem svobody. Tedy ano, napsat cokoli je podle mne přípustné, ať je to jakéhokoli obsahu. Pokud z toho vzejde akce, ať se to pak začíná řešit jako trestný čin.

-5

Ivan | 23. 11. 2021 10:14

Ale kdybys byl doma CHLAP, tak by ti manželka nezahýbala...

-1

Hana | 23. 11. 2021 6:43

Zajimavé, chtěla jsem napsat svůj názor že s článkem nesouhlasím a neprošla jsem validací.... ano, opravdu objektivní

+2

Hana | 23. 11. 2021 6:41

Dle mého názoru není pravda že jsou na tom ženy hůře na rozdíl od mužů. Ti jsou v komentářích častováni nadávkami typu

0

Karel Marz | 23. 11. 2021 0:28

Co je na tom divnyho, s cim kdo zachazi na to take schazi. No a at se rano koukne do zrcadla a uvidi jestli je to normalni jak vypada a muze jit pred lidi. Je to o soudnosti, vsecko.

-5

HAHA | 23. 11. 2021 0:20 | reakce na fuck off - 22. 11. 2021 15:28

Źenský jsou holt chytřejší, proto jste lopaty vy chlapi.

-3

White trash | 23. 11. 2021 0:19 | reakce na Zdeněk Teplík - 22. 11. 2021 23:04

Svět se mění, smiř se s tím a nebreč, že ti hodili hračky do kanálu.

+3

Zdeněk Teplík | 22. 11. 2021 23:34

Milá slečno, nebo dámo...Umím se postavit k plotně. Umímk nakoupit. Umím vyluxovat, vyprat a dokonce i vyžehlit. Víte, co neumím ? Lhát, manipulovat a podvádět. To dělala moje žena. Já jsem se mezitím staral o rodinu. Nosil těžkou hlavu s parohy. Ne všichni muži jsou ti, které jste poznala Vy.

+12

Zobrazit další