E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Podcasty

Výjimečné ženy kolem nás i témata, která se nás hluboce dotýkají. Podcastové série časopisu Heroine přinášejí rozhovory s inspirativními lidmi z různých oborů. Hlas Heroine představuje ženy, které mění svět a otevírají nám nové perspektivy. Sledujte podcasty Heroine na svých oblíbených platformách.

Kde poslouchat?

Poslední epizoda

Ženy po padesátce se pro společnost stávají neviditelné. Přitom v padesáti máme před sebou ještě patnáct let aktivní kariéry. Hostkou podcastu je Apolena Rychlíková, která pro Heroine připravuje sérii článků o tom, čemu čelí ženy ve věku padesát plus.

Série Moje Heroine

V podcastové sérii Moje Heroine 2023 představujeme ženy, které mění svět k lepšímu.

Minisérie Rozkoš

Ve speciální podcastové sérii pro Heroine s názvem Rozkoš zkoumá Markéta Ostrá, autorka podcastu Šimrání, rozmanité podoby sexuální slasti. Ve čtyřech epizodách posluchačstvo vede na orgie, ukazuje nekonformní podoby vztahů, odkrývá, jak vypadá sexuální život žen nad padesát let a částečně odhaluje i něco ze svého soukromí.

Minisérie Neznámé hrdinky

Neznámé hrdinky je podcastová série, kterou pro Heroine natočila spisovatelka a publicistka Markéta Lukášková. Seriál postupně představuje historicky významné ženy, které vypadly z učebnic dějepisu i přesto, že dokázaly změnit běh světa.

Minisérie Ženy v IT

Série podcastů o kariéře v technologiích a IT. Které ženy patří mezi špičkami v oboru a najdete u nich inspiraci k vlastnímu rozvoji? Co všechno vás čeká, pokud se rozhodnete pro kariéru v IT? Jak si vybrat dobrou školu nebo IT akademii, jak se připravit na pohovor nebo jako se vyrovnat s imposter syndromem a prostředím, kde jsou ženy v menšině?

Minisérie Future Is Now

Žijeme v tom, co jsme ještě před pár lety považovali za sci-fi. Na druhou stranu technologie, co vidíme kolem nás, mají často kořeny v civilizacích tisíce let starých. Jak se poučit z historie, jak se pohybovat v chaosu a jak si nemyslet, že jsme pupek světa a nejlepší, co se na zeměkouli zatím vylouplo? O tom všem a ještě více se ve speciální sérii podcastů pro magazíny Finmag a Heroine baví vědec a expert na umělou inteligenci Tomáš Mikolov a archeoložka a výzkumnice Sara Polak.

Minisérie Heroine O životě

Rozhovory o životě, smrti a krizích mezi tím. Podcastová série časopisu Heroine s Ilonou Kleníkovou.

Série Hlas Heroine 1

Série moderovaná právníkem a lektorem Moderní sebeobrany Pavlem Houdkem s rozhovory se zajímavými a významnými ženami, které mají co říct v české společnosti, aby došlo ke změně k lepšímu. 

Minisérie Heroine Prezidentky

Je naše země připravená na ženu v čele státu? V roce 2021 jsme odstartovali akci Česko hledá prezidentku. Speciální minisérie představovala možné kandidátky, které dokazovaly, že schopné ženy na tuto funkci jsou a do politiky chtějí. Mezi vybranými ženami byla i Danuše Nerudová, která se následně prezidentských voleb v roce 2023 skutečně zúčastnila.

Série Hlas Heroine 2

Další série rozhovorů právníka a lektora Moderní sebeobrany Pavla Houdka se zajímavými a významnými ženami v podcastu Hlas Heroine. 

Popup se zavře za 8s