E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Manuál pro moderní mámy

Máte dcery? Pojďme z nich vychovat ženy, které budou žít svobodně a opravdu rovnoprávně! Kniha pedagožky a rodinné poradkyně Susanne Mierau New Moms for Rebel Girls je návod, jak na to. Česky jsme ho vydali jako první knihu v Edici Heroine s názvem Manuál pro moderní mámy.

Tato kniha má odpovědi na všechny zásadní otázky: Jak být dítěti bezpečným přístavem a zároveň mu dát svobodu, kterou nutně potřebuje? Jak mu poradit ve věcech, o nichž jsme my sami s rodiči mluvit nemohli? Jak holkám dodat odvahu a jak děti co nejlíp doprovázet? A kde je vlastně nejlepší začít?

Ač to tak možná vypadá, Manuál pro moderní mámy. Jak vychovat dcery, které změní svět není jen o matkách a dcerách. Je o nás všech. O klíčové roli otců a  bratrů, o společnosti a o tom, kdo v ní má jakou úlohu a proč. Vydáním této knihy přispíváme k debatě o „novém rodičovství“ v českém prostředí, protože pro dítě jsou stejně důležité nové, moderní mámy (new Moms) jako noví, moderní tátové (new Dads)

Přečtěte si náš rozhovor s autorkou Susanne Mierau, v němž mimo jiné vysvětluje, proč Manuál pro moderní mámy napsala, jak se stala feministkou a co všechno chce své dceři předat.


Objednejte si knihu s dopravou zdarma

Časopis Heroine

Heroine: Manuál pro moderní mámy

  • Světový bestseller poprvé v Česku
  • Praktický manuál pro moderní rodiče
  • Doprava po ČR zdarma
499
Časopis Heroine

Heroine: Roční tištěné předplatné + Manuál pro moderní mámy

  • Světový bestseller poprvé v Česku
  • Praktický manuál pro moderní rodiče
  • Doprava po ČR zdarma
1099

O autorce knihy

Susanne Mierau je německá pedagožka a rodinná poradkyně. S rodinami pracuje od roku 2011; soustředí se na moderní trendy ve výchově, které odrážejí jak potřeby dětí, tak rodičů. Na webu geborenwachsen.de píše blog, pořádá workshopy, přednáší na konferencích věnovaných výchově, provázení dětí a jejich vývoji. Napsala více než desítku knih. Je trojnásobnou matkou, v roce 2020 se s rodinou přestěhovala z Berlína do malé vsi v Braniborsku.

Popup se zavře za 8s