Diskuze k článku:

Pavlína a její bageta ukazují, že karanténa z nás lepší lidi neudělala

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Lucie | 9. 5. 2020 8:15

To, ze nekoho nazvu pravym jmenem - afektovanou hysterkou, ktera jde pres mrtvoly se ja naopak stavam horsim clovekem? Zajimave.

+181
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

dagmar | 9. 5. 2020 12:04

Tolik nenávisti a zloby pro jednu Pavlínku!! Copak jí nemůžet dát pokoj? Je prostě taková, jaká je a mně je sympatická.Nezakrývá, že moc stojí o to, aby vyhrála a na tom není nic špatného. Vařit umí a navíc je to moc pěkná mladá žena.

-86

Diskuze k článku:

Marika | 29. 10. 2020 20:03 | reakce na Petr H. - 12. 5. 2020 14:14

taky jsem si je tam dávala , ale v posledním půl roce dvakrát zakoupená bageta byla opakovaně úplný předražený hnus .

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Marika | 29. 10. 2020 20:00

To jsou zase rádoby intelektuální pindy míchající dohromady Coronavirus s Pavlínou .

0

Dominik | 13. 10. 2020 20:16

Chci se zeptat zda je mi od čtvrtka nějak divně, ale jako teploty atd... Jen nemám skoro čich, ale chuť tu mam tak jestli když půjdu na testy a byl bych pozitivní tak jestli bych měl karanténu od doby nevolna nebo od testů. Díky za odpověď

0

Dominik | 13. 10. 2020 20:15

Chci se zeptat zda je mi od čtvrtka nějak divně, ale jako teploty atd... Jen nemám skoro čich, ale chuť tu mam tak jestli když půjdu na testy a byl bych pozitivní tak jestli bych měl karanténu od doby nevolna nebo od testů. Díky za odpověď

+1

lidmilia | 12. 7. 2020 14:46

společenskou událostí týdne ... no to snad NE ... nebo ano

0

Andrea | 7. 6. 2020 7:14 | reakce na Žabka - 12. 5. 2020 10:27

=:c)

0

Andrea | 7. 6. 2020 7:13 | reakce na Petr H. - 12. 5. 2020 14:14

0

Andrea | 7. 6. 2020 7:13 | reakce na Zdenda - 13. 5. 2020 8:41

0

Andrea | 7. 6. 2020 7:08

Ahojky,
opravdu je to tak. Souhlasím s tebou =:c)

0

míťa | 16. 5. 2020 13:05

jelikož televizi nesleduji, tak jsem rád, že jsem byl ochuzen o tento a jemu podobné pořady, děkuji

+3

Petr H. | 13. 5. 2020 13:22 | reakce na Pruzkum - 13. 5. 2020 9:28

To mi smrdí pokusem o clickbait! Chabý pokus. :-D

+1

Pruzkum | 13. 5. 2020 9:28

Nechali byste Pavlinu utratit?

Hlasovani jako po utkani v Colosseu.
Palec dolu smrt, palec nahoru zivot.

-4

Zdenda | 13. 5. 2020 8:41 | reakce na Andrea - 12. 5. 2020 10:07

Bagetu od P. si můžete koupit u P., ostatní jsou jen podle jejího receptu a to kdoví, jak to kde splácají. Známá kupuje v KFCéčku a tvrdí, že stejné menu chutná znatelně jinak v různých provozovnách. Natož pak bageterie...

+1

Jana | 12. 5. 2020 15:42 | reakce na Jirka - 12. 5. 2020 14:48

Bohužel se nemohu ztotožnit s tím, že na základě tohoto článku lze obhajovat, že autorka umí psát nebo přemýšlet. Stejně tak nedovedu posoudit, jak podle toho lze tvrdit, že paní ví, co obnáší publicistický styl - to už bohužel neví spousta publicistů, jak sama píšete při odkazování na jiné weby, s čímž s vámi souhlasím.
Kvalitu článku ale nejsem schopná najít - je stejná jako koupit si Blesk. Zkrátka vyjadřuji jen svůj názor, že tohle jako "názorová esej" je to asi stejně zajímavé jako číst "50 odstínů šedi" - za mě ztráta času a blaf, ale i tak se to dostalo do bestsellerů a má to své fanoušky - spíše fanynky.

-3

Jirka | 12. 5. 2020 14:48 | reakce na Jana - 11. 5. 2020 16:42

Pletete si pojmy s dojmy. Zde konkrétně názorovou esej s akademickým článkem. Tento článek je jednoznačně to první a autorka si nikde nehraje na to druhé.
Názorová esej ze své podstaty není objektivní. Tak například to kategorizování - a) neříká, že existují pouze dva typy žen, ale že existují dva typy žen, které nemá moc v oblibě, b) opět už to, že říká, že jsou to typy, které nemá moc v oblibě, jasně znovu ukazují na to, že se jedná o názorovou esej, nikoli výzkumný článek.
Co to vypovídá o autorce článku? Že umí psát. Že umí přemýšlet. Že ví, co obnáší publicistický styl psaní. A upřímně, ten článek je tisíckrát kvalitnější než mnoho zpravodajských článků na internetu (které by měly být tak nějak objektivní: novinky.cz, např.), které se hemží nejen nepřesnostmi (což je u zpravodajského článku dost špatné), ale i značně krkolomnou či nesprávnou gramatikou.

+3

Petr H. | 12. 5. 2020 14:14 | reakce na Andrea - 12. 5. 2020 10:07

V jakékoliv pobočce Bageterie Boulevard. Já si tam občas nouzově něco koupím(1-2x do roka), není to žádná hitparáda, ale určitě lepší, než utrápená slepice v mouce od kolonela, nebo karbanátek v koblize u kačera Donalda.

+1

Vlastik | 12. 5. 2020 11:24

V Bageterii Boulevard jsem si dal dvě bagety, obě byly hnusné:-)

+5

Žabka | 12. 5. 2020 10:27 | reakce na Andrea - 12. 5. 2020 10:07

Když na ní náhodně narazím, tak si jí možná koupím. Rozhodně se nebudu snažit jí vyhledávat, vždyť jde jen o nějakou bagetu a těch je dost stejně jako jiných jídel, co si můžu někde objednat.

+2

Zdenda | 12. 5. 2020 10:21 | reakce na Helena - 12. 5. 2020 10:09

Když si to nechá někdo líbit a chytá se na to jak hladová ryba na háček...

+1

Helena | 12. 5. 2020 10:09

Nikdy nepřestanu žasnout, jak snadno jsme manipulovatelní.

+4

Andrea | 12. 5. 2020 10:07

Kde si mohu onu bagetu od Pavlíny koupit? Chci ji nejdříve ochutnat než budu pomlouvat někoho.
Už jsem se několikrát setkala s tím že jídlo na první pohled nevypadalo jako z pětihvězdičkového hotelu. Ale s takovou výbornou chutí se to s ničím nedalo porovnat. Ráda jsem si jej opět kupovala.

V Polsku jsem jedla "Zapiekanki". Zapečená bageta a následně obložená či pomazaná různými pomazánkami. Opravdu mohu komukoliv doporučit. I přesto že ona zapečená bageta nevypadá jako by vyšla před pěti minutami z pekárny.

+1

Zdenda | 12. 5. 2020 9:59 | reakce na Beka - 12. 5. 2020 7:23

Když si myslím, že je skvělá kuchařka a přeji jí výhru a zdraví, to psát mohu? Když si myslím třeba to, že je to zlý ukňouraný zmetek a přeji jí, aby brzo zemřela, to psát nemohu? Jeden si myslí a píše to, druhý ono. Když má možnost toto činit jeden, má mít možnost to činit i druhý. A názor o obou si může udělat každý.

+1

Zdenda | 12. 5. 2020 9:29 | reakce na Barbora - 11. 5. 2020 19:08

Podle počtu komentářů že je to asi největší kauza všech dob :( To není ani místní venkovská kauza, ono se to "kauzou" ani moc nazvat nedá. V jedné TV soutěži je jedna ženská o které se začalo psát a kterou tak nebo onak řeší někteří lidé na sociálních sítích, komentují články. O nic víc nejde. Bublinka o ničem.

+1

Slamak | 12. 5. 2020 9:24

Proboha lidi, NA CO TO KOUKATE? A jeste to takhle pitvat, tak jsem rad ze mi oboji unika.

+3

Beka | 12. 5. 2020 7:23

Nemám ji ráda,ale nemám potřebu ani ventilovat na sítích ty strašné komenty...to ,že je někomu nesympatická,mu nedává právo,psát hrůzy typu aby umřela a nebo ji bojkotovat....copak nejsme lidi?každý nejsme ideální a každý se nemůže líbit všem,ale přestaňme psát takové hrůzy...nestačí napsat,že je mi nesympatická?

+1

Zdenda | 11. 5. 2020 21:54 | reakce na Renata - 11. 5. 2020 15:46

A co jí ti komentující závidí? Sama se navala pí... a ty negativní reakce na ní jí asi těžko někdo závidí. Zajímalo by mě, kdo a co jí závidí. Vy o tom asi máte přesné informace, podle obsahu vašeho komentáře.

+1

Zdenda | 11. 5. 2020 21:39 | reakce na Zuzana - 11. 5. 2020 16:52

Neochutnával jsem ty pokrmy, porotci ano. Nemůžu tvrdit, že vypadli lepší než ta Pavla. Vy jste byla v porotě? Že jsem vás tam neviděl.

+2

Barbora | 11. 5. 2020 19:08

Podle počtu komentářů je Pavlína s bagetou asi největší kauza všech dob. Kdyby se radši každej zamyslel sám nad sebou, protože jestli ho trápí takovýhle nesmysly, tak je jeho vlastní existence patrně dost marná.

+3

Míla | 11. 5. 2020 18:44 | reakce na Martin - 11. 5. 2020 8:15

Vychovejte z něho křiváka, podrazáka a pořádného sobce....jinak ho převálcují Pavlínky z MasterChefa ………. Mimochodem tu vaši úvahu jste nemohl myslet vážně?

0

Džentlmen | 11. 5. 2020 18:03 | reakce na Tomas - 11. 5. 2020 16:31

Takova televizni coura

-1

Zobrazit další