Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Duben 2021

Předplatné časopisu Heroine

Časopis Heroine

  • Každé 2 měsíce víc než 140 stran čtení
  • Pohodlné doručení přímo do vaší schránky

Minulá čísla

Časopis Heroine 3/2020
Časopis Heroine 6/2020
Časopis Heroine 5/2020
Časopis Heroine 4/2020

V nové Heroine najdete

Po holubičích nožkách: rozhovor s filozofkou Annou Hogenovou

Po holubičích nožkách: rozhovor s filozofkou Annou Hogenovou

Marika Pecháčková

Hluboký rozhovor o signálech, které nechceme slyšet. O tom, že nejdůležitější životní momenty přicházejí nenápadně a potichu. O smrti nejbližších, ale i o kolektivní katastrofě, kterou teď jako lidstvo možná prožíváme.

Články z časopisu

Tahle pandemie není pro starý

Tahle pandemie není pro starý

Jana Patočková

Protože stárne i česká populace. Přesto stále není zvykem mít na obálce lifestylového časopisu ženu ve zralém věku nebo mluvit o problémech starších generací, o jejich životech, přáních nebo potřebách. Reportáž Jany Patočkové doprovázejí výmluvné fotografie Jany Plavec.

Single za časů covidu

Single za časů covidu

Michelle Losekoot

Michelle Losekoot plánovala napsat o tom, jak se za covidu žije lidem, kteří jsou single. Přišla ale na to, že samota, která se jim do životů vplížila spolu s respirátory a dezinfekcí, je například pro rodiče malých dětí nedostatkovým zbožím.

Knoflíky lásky a křídla rozkoše

Knoflíky lásky a křídla rozkoše

Lucie Jarkovská

O anatomii orgánu, který není žádným malým knoflíčkem nad poševním vchodem, ale ptákem rozpínajícím svá křídla po stranách vulvy. Lucie Jarkovská vysvětluje, na co všechno má vliv (znovu)objevení klitorisu a jak je důležité uvědomit si, že lidské tělo neznamená mužské tělo.

Tajný život seniorů

Tajný život seniorů

Lucie Konečná

Lucie Konečná napsala o utajeném životě seniorů knihu a ve svém článku pro Heroine téma s lehkostí a humorem rozvádí. Je obtížné si přiznat, že sexuální potřeby a touhy akceptujeme jen u lidí ve vymezeném věkovém pásmu. A kolik let je vlastně čtenářkám Heroine?