Diskuze k článku:

Záhadný orgasmus žen. Vědci věřili, že bez něj nejde otěhotnět, pak ho zakázali. Dnes je vše jinak

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Tiv | 8. 8. 2022 1:13

slovy klasika: kdyby ženský orgasmus podmiňoval otěhotnění, tak by na světě bylo asi tak osm lidí.

+10
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Michal Macek | 8. 8. 2022 8:37

jo a vaginalni orgasmus existuje (zaazil/videl sem ho nekolikrat), bod G spis neexistuje...

-1

Diskuze k článku:

Michal Macek | 11. 8. 2022 13:26

Adriene: ale no tak....:)...kolikrat sme my kluci slyseli at si s nim nehrajeme, nebo nam upadne, budeme mit chlupate ruce a ja nevim co jeste :) to ze je to spolecensky brano u kluku jako normalni a u zen ne, je blbost. Navic vas v detstvi nejak ovlivnovalo, co vam rekli dospeli, ste je slepe poslouchala? me kdyz rekli at si na nej nesaham - o to vic sem se dal do zkoumani kdyz sem byl o samote :D myslim ze kazda normalni holcicka je obeznamena se svoji pipinkou upne stejne jako chlapecek se svym pindikem :) jedine co mate pravdu je ze si ho kluci drzi pri curani...no ale holky si ji potom zas utiraji, to my ne :)

+1

Adriene | 11. 8. 2022 11:02

Od útlého dětství je v naší společnosti v pořádku, když si malí kluci hrajou se svým pindíkem a mají ho skoro pořád v ruce. Jsou s ním od mala pevně spjati, drží ho při každém čůrání.
Když si holčičky chtějí hrát se svojí vulvou, obvykle jim na to rodiče řeknou něco jako – fuj, to se nedělá, budou ti smrdět ruce.

O 20 let později ví dospělý muž naprosto přesně, co dělá jeho pensu dobře, protože má dobře prozkoumaný každý centimetr.
Dospělá žena má co dělat, aby přemohla vnitřní blok, který jí opakuje, že když si sahá na svoji vulvu, je to špatné.

K ženským orgasmům vede jediná cesta – rovnoprávnost od dětství zkoumat své tělo a zjistit, co mi dělá dobře.
Když já vím, co mě přivádí k orgasmu, pak je pro mě jednoduché zažít to i s partnerem nebo partnerkou.
Mám vaginální i klitorální orgasmy a dokonce i anální. Vzrušuje mě to nejen po těle, ale i v hlavě, takže dosáhnu orgasmu i bez prostaty. :)

Ženy, dámy, slečny, kolegyně – zavřete se aspoň jednou týdně samy doma, dejte si skleničku pro uvolnění myšlenek, pusťte si oblíbenou hudbu a aspoň hodinu masturbujte a objevte, co všechno vám dělá dobře a kolik orgasmů zvládnete mít v řadě za sebou. ¦

+1

nechápu, ale vůbec | 10. 8. 2022 21:23

Orgasm gap teda není vynucená pauza mezi jednotlivými orgasmy?

0

antifeminista | 8. 8. 2022 20:03

Brigita Zemen má zase orgasm gap?

0

Michal Macek | 8. 8. 2022 11:55

B: tak bdsm je spis jako roleplay, nejdriv se konsenzualne domluvite, co se jako bude dit, a pak kazdy "hraje" svou roli.... (a mas samozrejme nejake heslo, jak to zastavit, kdyz se to neodehrava tak, ja by melo...)

0

B | 8. 8. 2022 11:44

Ještě se chci vyjádřit k tomu konsenzu a mluvení atd. Ono je to paradoxně i tak, že někteří lidé vyžadují pocity dominance, bezmoci, násilí atd a někteří možná mohou být vzrušení jen takhle, nějaký konsenzus a mluvení je pak nijak neuspokojuje. nemluvím tu jo mužích ale o lidech, i žena může být sadistka, nebo domina, a uspokojit ji pak nemůže nějaký konsenzus, ale pouze bezmoc, strach či bolest někoho jiného. Já třeba někdy ráda sním o bezmocných, někdy i svázaných chlapcích, se kterými jiný chlapec jedná zrovna konsenzuálně a takových nás je spousta, ostatně jinak by se Yarichin Bitch Club netěšil takové masové oblibě.:D

0

Michal Macek | 8. 8. 2022 11:33 | reakce na B - 8. 8. 2022 11:03

B: rek bych ze i bez rukou se to da nejak zaridit :) ...tak ja ted nekde cetl ze existuje i bradavkovy orgasmus :)

0
Zobrazit komentovanou zprávu

B | 8. 8. 2022 11:03

Citace - Michal Macek / 8. 8. 2022 07:26

zenske telo je jako hudebni nastroj a je na muzi, aby se na nej naucil "hrat" :) kazda zena vyzaduje trochu jiny pristup, ale zaklady jsou prakticky stejne. A i tady plati, ze treninkem a praxi se lze zlepsit, ba dosahnout mistrovske virtuozity :)

Mužské tělo je taky jako hudební nástroj, každý muž vyžaduje trochu jiný přístup, ale základy jsou prakticky stejné. A i tady platí, že treninkem a praxí se dá dosáhnout mistrovské virtuozity, jen si vybírejte hlavně ty hudební nástoje, co nejsou moc staré a přespříliš neváží, ať to vůbec hraje a nezničí vám to nábytek.:)
Také je možný prostatický orgasmus, několikrát jsem to viděla na internetech, všichni ho potřebujete zažít, pánové, jinak budete celoživotně uchuzeni, tak šup pro anální kolík.:)

0

B | 8. 8. 2022 10:38

Nikdo k orgasmu nikoho dalšího nepotřebuje... až výjimky, co nemají ruce.

0

já profi trol | 8. 8. 2022 9:56

V ložnici máme k rovnosti ještě daleko? Vždyť žena má na to stejně času jako muž. :)

+1

Petr.b | 8. 8. 2022 9:29

Orgasm GAP, to už je příliš. Článek působí jako slohová práce progresivní 16ti leté studentky gymnázia. Skoro to vyznívá tak, že muži zakazují ženám orgasmus. Každý se díváme na svět svýma očima, ale já mám tedy z milostných situací zcela jinou zkušenost. Již ve 20. století v našich zeměpisných šířkách bylo zvykem v posteli spolupracovat. A jestli to má někdo jinak, je to jeho věc.
A brát holywoodské filmy jako ukázku reálného života je poněkud hloupé. Kdyby to tak fungovalo, hned bych si přál hodinky a auto agenta 007 . Nevíte, kde se prodává? Nemohu ty věci sehnat! A připadám si tím nespravedlivě diskriminován.

0

Michal Macek | 8. 8. 2022 8:37

jo a vaginalni orgasmus existuje (zaazil/videl sem ho nekolikrat), bod G spis neexistuje...

-1

Michal Macek | 8. 8. 2022 7:26

zenske telo je jako hudebni nastroj a je na muzi, aby se na nej naucil "hrat" :) kazda zena vyzaduje trochu jiny pristup, ale zaklady jsou prakticky stejne. A i tady plati, ze treninkem a praxi se lze zlepsit, ba dosahnout mistrovske virtuozity :)

+1

Tiv | 8. 8. 2022 1:13

slovy klasika: kdyby ženský orgasmus podmiňoval otěhotnění, tak by na světě bylo asi tak osm lidí.

+10