E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Ženský orgasmus

Proč je to téma? Protože je to s ním takové všelijaké. Není tak přímočarý jako orgasmus mužský. Ne všechny ženy ho dosahují. Některé jen někdy, nějak a s někým, některé nikdy. Vaginálně, análně, stimulací klitorisu? Mnohonásobný orgasmus? Při sexu s partnerem či partnerkou nebo masturbací? 

Naše heteronormativní patriarchální společnost se točí kolem mužského uspokojení. To ženské je mnohými vnímáno jako vedlejší nebo vlastně úplně nedůležité. Ženské sexualitě a uspokojení žen byla dříve věnována menší pozornost. Dodnes mají někteří představu, že ženy sex vlastně nebaví a provozují ho jen z povinnosti, k mužskému uspokojení nebo za účelem otěhotnění. Proto se díváme na ženský orgasmus a uspokojení z různých stran a hledáme cesty, aby ze sexu mělo potěšení více lidí.

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší texty o ženském orgasmu, které jsme na webu Heroine.cz kdy vydali. Ty další najdete v tištěné verzi časopisu. Toužíte si je přečíst všechny? S digitálním předplatným Heroine získáte přístup ke kompletnímu archivu tištěné Heroine, takže vám žádný z nich neunikne.

Chci předplatné s digitálním archivem

Popup se zavře za 8s