Diskuze k článku:

Pozor na narcisty. O svém sobectví vědí a snaží se ho maskovat

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Jan | 1. 5. 2020 | 11:10

Narcis je předseda ODS. Myslí si o sobě že nad něj není.

+3
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Všechny 3 komentáře v diskuzi

NeoNarzist | 22. 9. 2020 | 16:09

Všechny podobné články jsou v zásadě úplně špatně, protože předpokládají, že narcista je člověk a vám radí, abyste s námi jednali jako s lidmi, kteří mají určité vlastnosti a vzorce chování. Navíc vás staví do pozice obětí. Pokud se tím budete řídit, jste odsouzení k emocionální záhubě a životě v neštěstí. Vy, i vaše děti. Pokud vám narc/psychopat ublíží, je to pouze a jedině vaše vina. Máte slabost, skulinu, nevyřešené trauma, fobii, úzkost, poruchu osobnosti nebo jiný mentální problém. Spravte ho a nemusíte se bát narcistů. Pamatujte - narcismus je vždy o VÁS, i ten cizí. Zdraví lidé potkávají narcisty pořád a neví o tom...my je vidíme, závidíme jim, občas je nenávidíme, ale bytostně víme, že tudy cesta nevede. A jdeme hledat slabocha - tedy jedince, který si není vědom svých slabostí a tedy ani sil a možností. A ještě jedna věc...věnujte se svým dětem - ne jejich obrázku na sociální síti, ale skutečné lidské bytosti, kterou vaše dítě je. A neříkejte kontaktům na FB přátelé - ztratíte pojem o tom, co je skutečné přátelství. Hezký den všem

0

Jan | 1. 5. 2020 | 11:10

Narcis je předseda ODS. Myslí si o sobě že nad něj není.

+3

Šárka | 30. 4. 2020 | 21:37

To, že je narcis můj bývalý partner, jsem tipovala už na začátku vztahu. Teď po přečtení článku jsem až překvapená, jak dokonale to sedí ??. Jak ale poznám, jestli tyhle rysy nemám i já? Myslím, že napřímo mi to nikdo z okolí neřekne...

0