Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

„Byla jak Popelka.“ Když jsou přechodní pěstouni elitními záchranáři

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Denisa | 7. 12. 2021 20:31

Nemám slov, opravdový hrdinové. Musí to být nepředstavitelně náročné.

+18
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Margaret Atwood | 23. 3. 2022 17:01

Ahojte diváci, hľadáte spoľahlivého čarovača, ktorý vám pomôže vyhrať lotériové hry? potom už nehľadajte, kontaktujte doktora Graceunda ešte dnes a všetky vaše finančné problémy budú zažehnané. Modlil sa za mňa a dal mi hru, ktorú môžem hrať, a teraz som milionár. kontaktujte ho ešte dnes a zmeňte svoj finančný stav. Môžete ho kontaktovať prostredníctvom jeho e-mailu drgraceondu12 @ gmail.com alebo WhatsApp ho na +15204677763

0

Sorina | 19. 12. 2021 15:21

Are you looking for Finance? Are you looking for fast cash to enlarge your business Interested people should please contact us reply to us (Whats App) number: +919394133968 patialalegitimate515@gmail.com Mr Sorina Jeffery

0

Jana | 10. 12. 2021 14:22

A co nezprostředkovaní pěstouni? Těm stát sebral 6,5tisíce,za to,že zachránili dítě dřív než šlo do ústavu. Tedy si jej vybrali sami a neprošli krajským úřadem. Jenomže krajský úřad dětem pěstouna nenašel. Jsem úplně z ulice a bylo mi chlapečka líto,tak jsem o něj požádala OSPOD a tím pádem jsem prý sebrala dítě pěstounům,kteří sice nejsou a pro malého úřad ani nikoho nehledal,ale já se ho ujala a za to teď dostanu o 6,5 tisíce méně na jeho potřeby. Chtěla jsi ho,tak se starej.

+3

Michaela | 9. 12. 2021 15:23

Nesmírně obdivuji.

+4

Regina.... | 9. 12. 2021 7:50

"Závidím " Vám,,,, to ,že to dokážete...... přeju hodně štěstí Vám i všem dětem které projdou Vaší rodinou ......

+2

Petra | 8. 12. 2021 14:03

Jste hrdinové, moc děkuji všem přechodným pestounům za jejich práci, ale především za jejich velikou lásku k dětem.

+5

Katka | 8. 12. 2021 7:27

Je úžasné, že takoví lidé existují...já osobně bych to nezvládla.

+3

Nora | 8. 12. 2021 0:53

Vůbec si to nedovedu představit. Sama jsem první cca 2 roky svých dětí přežila ve zdraví a pohodě jenom díky vidině, že později bude líp... přechodní pěstouni tuto vidinu nemají a piplají miminka s vědomím, že po roce je musejí předat dál. Hluboce se před nimi skláním, dělají úžasnou věc.

+5

Denisa | 7. 12. 2021 20:31

Nemám slov, opravdový hrdinové. Musí to být nepředstavitelně náročné.

+18