Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Vtipy, které jsou nebezpečné. Ženy jako objekty touhy. Kdo se ozve proti nim, je hysterka

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Petr.b | 14. 11. 2022 8:10

Myslím, že je potřeba místním feministkám prozradit jeden - pro většinu lidí nijak tajný - fakt: žena je pro muže sexuální objekt. Především. Až na pár výjimek se každý normální muž dívá na ženu a hodnotí ji - jak se mu líbí. Ostatně, myslím, že ženy dělají v naprosté většině naprosto totéž. Kdyby tomu tak nebylo, lidstvo by vymřelo. Pokud se vám to nelíbí, můžete s tím nesouhlasit, ale to je zhruba tak všechno, co s tím lze dělat.

+100
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Tady to máš | 12. 11. 2022 9:56

B 8:18 Primitivní jsme všichni. Spíš by to těšilo takovou, která tohle běžně neslýchá. Takovou, která muže inspiruje k myšlenkám na mužský přechod. Tisíckrát na sto stranách odmítnutou mnoha různými způsoby. Zoufalou nešťastnou a odmala a už navždycky opomíjenou. I těma, kteří měli být fakt blízcí.. Směšnou v její naivní tlusté dychtivosti. Ochotnou brát každý ironický výsměch za vyznání lásky. Blbou a beznadějnou.

-26

Diskuze k článku:

Ladislav | 20. 11. 2022 12:34

Hodně zapšklý postoj... Neumět se nadvznést a nařizovat ostatním, co je správně. Takhle ale ženám nepomůžete.

-3

Za lepší svět | 17. 11. 2022 20:38

Z:N1: tak si třeba vemte příklad ze mě. Jednou jsem pracovala v dětském hospicu a umíral tam jeden osmnáctiletej kluk. Jednou mi řekl, že ještě nikdy nebyl s žádnou ženou a požádal mě, jestli bych se před ním nesvlíkla do naha, že jsem moc krásná. A jestli by mě nemohl chvilku hladit mezi nohama. Duchapřítomě jsem zapla v kapse mobil, nahrála si ho, a už panáček putoval na přestupky.

-3

Z:N1 | 17. 11. 2022 12:37

"potřebujeme lidi, kteří se ozývají proti hulvátství a obtěžování"
Nějaké tipy a vzory, jak na to?

0

Miška | 17. 11. 2022 11:56 | reakce na Petr N. - 14. 11. 2022 22:37

Víte, jakékoliv nevyžádané hodnocení něčího vzhledu - jsi tlustý, hubený, kostnatý - adresátovi prostě ubližuje. Taková upřímnost je zraňující útok i kdyby to byla nastokrát pravda. On si je moc dobře vědom, jak vypadá a vám nebylo dáno žádné právo ho hodnotit. Je to čistě jeho věc. Když potkáte slepého, taky mu nepřipomínáte, že je slepý. A není pravda, že muži vzhled neřeší. Řeší to hodně, ale ne nahlas.

+2
Zobrazit komentovanou zprávu

Zbyněk | 17. 11. 2022 9:53

Nejdůležitější pro moderní ženu je, aby nebyla objektem touhy. Teď už tomu rozumím.

-2

.... | 17. 11. 2022 9:52

....

0

Zbyněk | 17. 11. 2022 9:44

To je demokracie, nelze napsat ani slušný názor.

-2

Jirka | 15. 11. 2022 18:45

A víte, jak se píše Sean Connery? Sean Connery. Shon Connery totiž neexistuje.

0

Václav Kubík | 15. 11. 2022 18:28

V kontrastu s tímto článkem je zajímavé pozorovat, jak se chovají veřejně působící ženy. Herečky, zpěvačky apd. Při svých mediálních vystoupeních vše včetně staví na sexu. Vyzývavé oblečení, sexy tanec, co nejvíce se odhalit, šaty s viditelnými bradavkami atd. Která nenafotila nahé fotky? Fota na sociálních sítích která tam samy dávají to je samá nahota.
Za mě je to už nechutné a nudné. Fandím každé zpěvačce, která se bez toho obejde. Jenže musí něco umět a nebýt tuctová umělkyně.

+5

Michal Macek | 15. 11. 2022 17:19 | reakce na Emanuel Mácha - 15. 11. 2022 11:19

Emanuel Macha: nebo s oběma najednou (mrk mrk :)

-1

Iris | 15. 11. 2022 13:29

Jeník: tak starý muž možná vypadá jako Sean Connery, zvlášť na fotce a z dálky, ale nicméně smrdí starobou stejně jako Conneryová a navíc už mu nějákých dvacet let nefunguje nádobíčko. Naštěstí. Protože ten hnus nechceš zažít.

-3

Jeník | 15. 11. 2022 13:16

Víte jak vypadá muž když zestárne ? Jako Shon Connery. Aa víte jak vypadá žena když zestárne ? Jako Shon Connery :D

-1

Emanuel Mácha | 15. 11. 2022 11:19

Nevím, sice jsem zastánce emancipace žen a nevadí mi že mě nadřízené jsou ženy, ale tady se jedná skutečně pouze o vtip protože ve zmíněné anketě nebyla možnost ,,ani s jednou

-1

Milka | 15. 11. 2022 10:19

Milé ženy , dívky a pánové všeho věku a vzdělání mám z vás radost. Je to prý už asi 5000 let co se tehdy ženy a muži začali zkrášlovat pro ty druhé vúbec vyvádět vše možné a nemožné ,aby se zalíbili druhému pohlaví. Kdo zná dějiny ,ví že se to až do extrémů dělo mockrát. A vydrželo to do dnes. JEN ÚCTA K DRUHÉMU SE NÁM BOHUŽEL VYTRÁCÍ,KTERÁ TO JE

-1

Pavel Šmíd | 15. 11. 2022 9:45

Víte, problém humoru je v tom, že zesměšňování je jeho podstatou. Odstraňte všechny vtipy, které by se mohly někoho dotknout, a zůstane vám jen "ťuk ťuk, kdo tam?" a vtipy o mimozemšťanech. Jistěže jsou postaveny na stereotypech, ale kdyby ty stereotypy nebyly v obecném povědomí, vtipy by nefungovaly. Podívejte se, jak vymizely po sametové revoluci vtipy o policistech. Prostě proto, že už nepřipomínají tehdejší příslušníky SNB. Nebo vtipy o komunistech. Humor stojí vždy na existujících jevech. Vždy bude zobecňovat. A každé tažení proti humoru s plamenným mečem archanděla Michaela jen všechny utvrdí v jeho pravdivosti. Nevěřím, že lze nastavit jazýček vah mezi korektností a přecitlivělostí tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Neustále je řeč o ohrožených a menšinách. Jenže já nepatřím do žádné z chráněných skupin a jsem celý život terčem médií jako typický muž, který neumí uvařit, vyprat, postarat se o dítě, jen pije pivo a dívá se na fotbal. A měl bych se kvůli tomu bouřit, zakládat neziskové organizace a horlivě se bránit na sociálních sítích? Zejména, když se nic z toho na mě nevztahuje? To bych celý život nedělal nic jiného. Mimochodem, už celé zástupy žen začínají protestovat proti záplavě dobra, které pro ně feministické organizace chtějí. Díky všem skvělým radám si nedokáží najít nebo udržet partnera a obecně nejsou se svým životem spokojené. Ne všechny ženy jsou totiž manažerky, které touží po budování kariéry. Zkuste vypadnout z nastaveného diskurzu a mluvit s běžnými lidmi na ulicích.

+9

Kamil | 15. 11. 2022 9:40

Souhlasím že nesouhlasné komentáře je třeba mazat :)

-1

Kamil | 15. 11. 2022 9:28

Brečet tady hystericky a hyperkorektně že Vám někdo řek že jste hysterka je vážně k smíchu. A nejhorší je na tom to, že ten někdo měl pravdu.

-4

Kamil | 15. 11. 2022 9:26

Brečet tady hystericky a hyperkorektně že Vám někdo řek že jste hysterka je vážně k smíchu. A nejhorší je na tom to, že ten někdo měl pravdu.

-8

Josef G | 15. 11. 2022 5:02

Dobrý den

Nezlobte se na mně, ale nezdá se Vám to opravdu jako hysterie? Pokud vím, existují vtipy o ženách, o mužích, o tchýni, o židech, o cikánech.... a tak bych mohl pokračovat donekonečna. Vždy , v každém případě se najde člověk, případně komunita, kterou takový vtip může urazit. Lid= se a priori rodí jako muž a žena, všechno ostatní se děje pouze v lidském mozku. Nikomu neupírám právo cítit se, jak chce, ovšem pouze do tý doby, pokud dotyčný svý přesvědčení nevnucuje jiným. Že si chlapi u piva budou vyprávět hambatý vtipy o ženských a blondýbjých, to je naprosto normální. Žena vždy pro muže zůstane sexuální symbol, stejně jako muži pro ženy.- Bez toho bychom přece vymřeli.... Tudíž jedna věc je říct hambatý vtip mezi chlapama, druhá věc je otevřít galantně ženě dveře....

+9

Michaell | 15. 11. 2022 2:55

Vtipy na muže jsou v pořádku. Debaty žen o menstruaci, vagínách a porodu, před muži to ke normální. Ovšem vtipy o ženách jsou fuj.

-5

Petr N. | 14. 11. 2022 22:37

No já nevím, nedočetl jsem do konce, ale tenhle článek nemohl napsat nikdo jiný než žena. Doufám, že se nemýlím. Přestože jsem muž, který neodepírá ženám právo na vlastní názor, pokud jsou schopné, ať řídí velké firmy, ať chodí do práce a manžel ať se stará o děti, když manželka vydělá víc.... S tím vším nemám problém. Pokud už je problém dělat na ženy vtipy, je něco špatně. Tak ať ženy vymýšlejí vtipy na muže a zaplaví s nimi you tube, facebook, instagram.... zkrátka všechny mědia. Nemyslím, že by někdo z mužů měl tak velký problém s tím, že si z mužů někdo dělá legraci. Moje žena je blondýna, a tvrdí, že vtipy o blondýnách vymýšlejí blondýny, protoýe by je brunety nepochopily. No asi se bude muset nechat předělat na muže, protože podobný názor není STANDARDNÍ. Chápu, že některá z žen může nějaký vtip brát osobně a vážně ( ano pokud měřím 160 cm a vážím 200 kilo, tak mi možná urazí vtip o tlusté ženě, nadruhou stranu, není chyba někde jinde? ) ale nemyslím, že tvůrce podobného vtipu chtěl někoho urazit, zkrátka mu jen přišla kombinace něčeho s něčím vtipná. Opravdu nestojím o zavedení nějaké cenzury - pokud mé dítě o někom řekne, že je tlustý, a on skutečně trpí nadváhou ( pochopitelně jsou i zdravotní důvody proč tomu tak je, ale stále je tomu tak ), tak nechápu, proč bych se měl za výrok svého potomka omlouvat, když je to pravda a on je zkrátka jen upřímný.....Opět se týká hlavně žen, muži to až tak neřeší, i když podobných problémů má spoustu z nich. To možná opět vrací diskuzi k tomu, že to ženy řeší víc, a opravdu jsou asi víc HYSTERKY.

+10

Jirka Ch. | 14. 11. 2022 22:13

Někdy je těžké argumentovat něčemu co není. Nebo to vyznívá minimálně nepřesvědčivě. Pokud se někdo pasuje do role kdy hloupost zaštiťuje rovnoprávností. Kdy kritiku onoho jednání nelze prezentovat bez označení s poukazem závadnosti, kdy máte hodně špatný pocit, ale nedovedete to pojmenovat, může se stát, že kritik to rovnou vzdá a začne pálit nedovolenou munici.

-2

Pavel | 14. 11. 2022 18:19 | reakce na milovník žen - 14. 11. 2022 17:40

člověče, kde jste na to přišel? Kniha, nebo pes, ale žena? Už to nehulte, žere vám to mozkové buňky. Hezký den

-1

Pavel | 14. 11. 2022 18:17

můj komentář neprošel validací, nic vulgárního tam nebylo, tak si.... Hezký den

-2

Tom | 14. 11. 2022 18:11

...tak já hlasuji asi pro tu Lindu.

+3

Kamil | 14. 11. 2022 18:04

Že by to psala blondýna?

-6

milovník žen | 14. 11. 2022 17:40

Mám ženy rád, neboť žena je nejlepší přítel člověka.
A zdalipak víte, proč muži nemohou mít celulitidu? Inu, protože je hnusná!!!

-5

Karel* | 14. 11. 2022 17:38

Tady je vidět, kolik prostoru jsme my muži ženám za ta staletí dali. Kdysi jsme si ulovili, koupili či vyměnili jakou jsme chtěli. Pak jsme jim povolili a podívejte co se z nich dnes klube. A snad by ještě chtěly ovládat svět.

-6

Lukáš Hvězdný | 14. 11. 2022 16:50

Podle toho jak hovořím v práci se ženami si nemají ženy na co stěžovat, ještě, když od nich slyším jak jsou rády, že jsou ženy a že jako muži by být nechtěly. Takže asi tak. Sexismus sice je, to nepopírám, ale jak zde už někteří zmínili, je to kvůli bulvárním mediím, kdy jsou některé celebrity

-1

John Mc Enroe | 14. 11. 2022 16:19

V podstatě každý vtip může někoho urazit, a to v naší korektní době je absolutně nepřijatelné, z čehož plyne : Už žádné vtipy, Vážení.... A vítejte v království krále NeMiroslava... :))

+26

Zobrazit další