Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Snížit riziko rozvodu. V komunikaci ve vztahu nejde o to, kdo z vás dvou vyhraje, říká psycholožka

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Tiv | 8. 11. 2022 22:19

hádka se dá vyhrát?
wow.
jak jako získat body?
na náhrobku by to vypadalo hustě: zde leží Tiv, 288 bodů za vyhrané hádky. body nelze uplatnit na již zlevněné zboží.
za posledních deset let si vzpomínám tak možná na jednu situaci podobnou hádce s mou drahou polovičkou. vždyť hádka sama o sobě znamená konec komunikace. to by se mi ve vztahu asi nelíbilo. když se hádám, tak urážím a ponižuji dobytky, kteří se mě pokoušejí urazit a ponížit.

+2
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Vagina Quest | 8. 11. 2022 9:12

Kolik vytřískala Eliška Kodyšová na dotacích?

-2

Diskuze k článku:

Tiv | 8. 11. 2022 22:19

hádka se dá vyhrát?
wow.
jak jako získat body?
na náhrobku by to vypadalo hustě: zde leží Tiv, 288 bodů za vyhrané hádky. body nelze uplatnit na již zlevněné zboží.
za posledních deset let si vzpomínám tak možná na jednu situaci podobnou hádce s mou drahou polovičkou. vždyť hádka sama o sobě znamená konec komunikace. to by se mi ve vztahu asi nelíbilo. když se hádám, tak urážím a ponižuji dobytky, kteří se mě pokoušejí urazit a ponížit.

+2

Vagina Quest | 8. 11. 2022 9:19

Zase feministická cenzura, povolujete jen některé komentáře? :DDD

+2

Vagina Quest | 8. 11. 2022 9:12

Kolik vytřískala Eliška Kodyšová na dotacích?

-2