E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

Moje Heroine 2023

Nebýt mámy, skončila ve zvláštní škole. Lucie Fuková ví, jakou hodnotu má vzdělání

Moje Heroine

Maminky pečují, tatínkové bádají. Nemůžeme plýtvat potenciálem půlky populace, připomíná socioložka

Podcasty

Chceme vás vidět. Konference Svět podle Heroine ukázala, kde všude ženy stále přehlížíme

Svět podle Heroine

Není jiná cesta než mluvit o těžkých věcech, říká Eva Pavlíková, spoluzakladatelka Česko.Digital

Moje Heroine 2023

Přes dvacet let dokazuje, že ženy umí vědu. Socioložka Marcela Linková je další Moje Heroine roku 2023

Moje Heroine 2023

Mezinárodní den Romů: Z vyloučené lokality na Úřad vlády. Jak se zasypávají příkopy ve společnosti

Moje Heroine 2023

Pomáhat ostatním v době digitální? Moje mise je služba lidem, říká Moje Heroine Eva Pavlíková

Ženy v IT

„Porodní asistence je řemeslo,“ říká Moje Heroine Anna Škvorová. Získala data o porodech v Česku

Moje Heroine 2023

Ženy, které se nebojí měnit svět. Připomeňte si všechny držitelky ocenění Moje Heroine

Moje Heroine

„Dřív se rodilo bez lékařek a šlo to, slyší ženy od Tálibánu,“ říká Moje Heroine Fatima Rahimi

Moje Heroine

„Šampionát mě pobouřil,“ říká Fatima Rahimi, novinářka, fotbalová expertka a další Moje Heroine

Moje Heroine

To přece nemůže tak bolet, píše Michaela Kramárová v úvodníku nové Heroine

Ženské zdraví

Swapováním ke štěstí. Moje Heroine Lucie a Kristýna nás učí neplýtvat a nelpět na zbytečnostech

Moje Heroine 2023

Sedm dní vydržte, swaperky doporučují pomůcku proti zbytečnostem. Výměnu považují za nejlepší řešení

Podcasty

„Nejsme chudáci, kteří zdolávají bariéry.“ Lidem s postižením škodí v práci přezírání i velká lítost

Trh práce

Moje dítě je trans*, co dál? Na matrice bývají potíže, blokace puberty podle lékaře není strašák

Příběh

Propuštění žhářů z Vítkova. Potřebám poškozených nevěnujeme dostatečnou pozornost, říká Kalibová

Násilí a právo

Čelila výhružkám a nenávisti. „Kdybych byla muž, stát by mě chránil lépe,“ věří Klára Kalibová

Podcasty

„Chtěli mě zbít.“ Pro trans* děti je coming out ve škole těžký. Příbuzným je nutné nastavit hranice

Transgender

„Odloučení je pro děti zdrcující.“ Jirglová našla slepé místo nemocnic, za malé pacienty se bije dál

Duševní zdraví
Popup se zavře za 8s