E-shop Heroine: předplatná, Manuál pro moderní mámy, Heroine Premium

„Často říkám, že swap dělá radost hned čtyřikrát: poprvé, když si doma uklidíš a máš čisto. Podruhé, když vidíš, že si na swapu někdo vybere něco od tebe. Potřetí, když si sama něco najdeš, a počtvrté, když ti to někdo pochválí a ty přitom víš, že ses zachovala ekologicky. Je to takový chytrý návyk,“ vysvětluje Lucie Poubová, jedna ze zakladatelek společnosti Swap Prague. Spolu s Kristýnou Holubovou k udržitelným a chytrým návykům inspirují ostatní.

Podívejte se na video medailonek Moje Heroine 2023 Lucie Poubové a Kristýny Holubové:

„Snažíme se připomínat lidem, jakou moc mají jako jednotlivci, že jejich hlas taky něco znamená. Není to tak, že všechno zvládneme sami, potřebujeme určitě změnu systému, ale mluvíme o tom, že sami můžeme začít, že i ta troška, co uděláme, dává smysl. Chceme inspirovat k chování, ze kterého můžeme mít dobrý pocit už dneska,“ říká Kristýna. A inspirovat se jim opravdu daří. Právě díky tomu letos po Lence Králové a Kláře Kalibové získaly titul Moje Heroine 2023. Celý příběh cover stars oceněných titulem Moje Heroine si přečtěte v novém čísle časopisu Heroine.

Fotogalerie: Jak se fotila obálka nové Heroine?


Kdo si podle vás zaslouží ocenění Moje Heroine 2023?

Hledáme ženy, které mění svět k lepšímu, a spoléháme na vaše nominace. Zapojte se a nominujte ženu, která umí věci kolem sebe rozhýbat. Takovou, která se věnuje palčivým problémům. Kdo si podle vás zaslouží ocenění Moje Heroine 2023?

Pozor! Nominovat ženy, které mění svět kolem sebe k lepšímu, můžete už jen do 30. června!

Chci nominovat

Popup se zavře za 8s