Můžeme dělat Heroine lepší? Řekněte nám jak a vyhrajte předplatné nebo mikinu

Názor
Redakce Heroine
| 7. 2. 2022 | 4 komentáře | 873
Můžeme dělat Heroine lepší? Řekněte nám jak a vyhrajte předplatné nebo mikinu
Zdroj: Shutterstock

Jsme si vědomi toho, že Heroine přitahuje čtenářky a čtenáře s vysokými nároky. A právě vaše nároky nás velmi zajímají. Jak a proč Heroine čtete? Jak se vaše hodnoty potkávají s těmi, které definují Heroine? Co vás u nás baví? Je něco, co vám na stránkách webu nebo časopisu chybí? Právě teď máte příležitost nám to všechno říct.

Pomozte nám prosím vyplněním našeho dotazníku zjistit, jak Heroine dělat tak, abyste na webu i v printu nacházeli co nejvíc podnětného obsahu.

Všechny respondenty zahrneme do slosování o 3 výhry – dvě roční předplatná časopisu Heroine a mikinu s naším logem

 

Připomínáme: celý dotazník je anonymní. Data z něj využijeme jen pro naši interní potřebu. Pokud zadáte na konci dotazníku váš e-mail, přihlásíte se k odběru našeho redakčního newsletteru a taky budete součástí slosování o hrdinské výhry. Pokud byste newsletter dostávat nechtěli, ale chcete soutěžit, napište nám, prosím, na redakce@heroine.cz a my vás z databáze příjemců odstraníme.

Přečtěte si: Tři roky s Heroine

Časopis HeroineFoto: Shutterstock / Everett Collection

Za tři roky jsme ušli cestu delší a zajímavější, než jsme si uměli představit. Z původních představ o malém výběrovém médiu jsme vyrostli do podoby, kde je náš hlas slyšet. Změnilo se ale i to, co chceme říkat? 

Nechceme se vracet do světa, který je ještě v pořádku

Díky za váš čas, moc nám to pomůže. A teď už se pusťme do akce!

 

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

 • KLÁRA SVOBODOVÁ ALIAS PANÍ SPOCKOVÁ
  Předčasný porod, císařský řez, smrt dítěte, život s postižením. To všechno prožila Klára Svobodová – naše coverstar. Na svém blogu Spocklidem popisuje svůj život bez pozlátka. A tak jsme ji pro Heroine nafotili celou ve zlatě, zářící a svítící jako skutečnou hvězdu. Přesně tou totiž Klára podle nás je. Matka bojovnice, která se nevzdává. Z minusů dělá plusy a z hendikepů superschopnosti. Odkrývá tabu a ukazuje odvrácenou stranu mateřství. Inspiruje a dodává sílu. Mění svět kolem sebe. Je to Moje Heroine. Nahlédněte do jejího vesmíru.
 • CHTĚJÍ VIDĚT HVĚZDY A CÍTIT VÍTR
  Pít vodu ze studánky a bydlet ekologicky. Být svobodní. Naše příloha Sustainable tentokrát popisuje alternativní možnosti bydlení. Jaké to je žít v jurtě, domku na kolečkách anebo ve „slamáku“? Příběhy lidí, kteří se rozhodli žít jinak, blíž přírodě i sami sobě.
 • HLAS HEROINE
  Proč po nás gynekologové chtějí poplatky za registraci, i když je to nezákonné, a hlavně proč se je bojíme odmítnout? Proč by o ženském těle měli rozhodovat politici, když v případě mužských těl nikdo podobné nápady nemá? V naší názorové rubrice se dočtete i o tom, jak vychovávat děti v souladu s feministickými ideály a jak ochránit jejich (i naše) duševní zdraví v době, kdy covid vystřídala válka na Ukrajině. Ale nebojte, přinášíme i pozitivní zprávy!
 • VÁLEČNÁ REPORTÉRKA PETRA PROCHÁZKOVÁ
  Petra Procházková momentálně reportuje z války na Ukrajině. Mluvili jsme s ní ještě před odjezdem o tom, co zažívají ženy ve válkách, jaká je etika válečného zpravodajství i jak ve vyhrocených situacích zvládá své emoce. Dostalo se ale i na dilemata, která s sebou nese její vlastní mateřství. A jak se vlastně stalo, že psala diplomku o Čtyřlístku? Petra Procházková je Moje Heroine.

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

Celkem 4 komentáře

Vstoupit do diskuze

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Čingischán | 8. 2. 2022 20:11

Mimo dotazník (protože nechci ani zdarma nosit nic, čím bych Vám dělal neplacenou reklamu - ne, že bych proti Vám něco měl, ale takovou věc nedělám pro nikoho), Vám poradím, milá redakce - chcete-li udělat Heroine lepší (aspoň jeho internetovou verzi), tak UŽ KONEČNĚ SPRAVTE TEN UŽ ROK ROZBITÝ REDAKČNÍ SYSTÉM NA VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ. Třikrát vkládat příspěvek, protože neprojde reCAPTCHOU, aby se nakonec nevložil celý, je prostě opruz a kdybyste konečně vyslyšeli přání mnoha zdejších diskutujících a dali to do pořádku, hodně byste si (a taky "se") tím polepšili.

+9
Reagovat