Dopřejte si půlden pro sebe. Vstupenky na Feel Good by Heroine v prodeji zde!

Mužská nahota, konsent na place a umělé údy. Emancipace změnila natáčení nahých scén

22. červen 2022
15 428

Mužské nahé tělo dostává v seriálech i filmech mnohem víc prostoru. Dosud byla normou hlavně nahota ženská. Se seriály jako Minx, Normální lidi nebo Sexuální výchova ale přichází velký posun nejen v očekávání diváků, ale i ve způsobech práce s intimitou na place.

Manhattanská panička Charlotte York klečí v koupelně u nohou manžela, hlavou zabořená v jeho rozkroku, otevřou se dveře a do manželské scény vpadne malé děcko. Charlotte v šoku ucukne a v záběru vidíme poloztopořený penis jejího muže… Tahle spíš legrační než „hot“ scéna se zapsala do loňského „best of“ z popkultury a obletěla internet. Stalo se z ní meme i PR materiál pro seriál A jak to bylo dál…, kterého je součástí. A milovníci i hejtři rebootu Sexu ve městě měli zase o čem mluvit. A mluvili mimo jiné i o tom, že tenhle penis nebyl tak docela skutečný. A protože se v seriálech a filmech za poslední rok mužské „full-frontal“ nahoty urodilo, z umělých penisů používaných jako rekvizita se stalo téma.

Aktuální číslo

  • o tom, jak rodí ženy, rozhodují muži
  • BDSM coming out
  • Malý, tlustý, plešatý? Body shaming se týká i mužů. Promluvili Čestmír Strakatý, Šimon Holý, René Levínský a Jordan Haj
  • Budoucnost je rostlinná
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Podpořte naši redakci a získejte přístup ke všem prémiovým článkům a řadu dalších výhod!

Podpořte naši redakci a získejte přístup ke všem prémiovým článkům a řadu dalších výhod!