Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Vyhodili ji z nahrávací společnosti a to ji zachránilo. „Dokud budou u moci staří bílí muži, nic se nezmění,“ říká Girli

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Venda | 18. 8. 2022 7:37

Díky za svět kde staří bílý muži jsou, protože svět o kterém sní tahle osoba, je svět zvrácené anarchie a deviantů. Sorry ale v takovém světě já žít nechci!

+26
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

B | 18. 8. 2022 9:43

Citace - antifeminista / 18. 8. 2022 09:34

S každou revolucionářkou jako je Girli jsem rád, že společnost má určité pevné struktury, které se nemění se směrem větru a dávají tím revoluci, nesenou těmito mladými progresivisty, čas ukázat, zda je o co stát, než ta jejich revoluce proběhne celospolečensky.

Jo, tobě se nelíbí, má růžový vlasy a tak je to "nereálná" žena a určitě nemůže přeprat reálného Predátora. Jj, ty pevný struktury měly zůstat už dávno a ty bys měl k dani odevzdat ještě desátek a táhnout okopávat brambory, jestli ti je z Ameriky vůbec už proradně progresivisticky dovezli.
Běž se taky už zabít, dědku smradlavej, plesnivej.:D

-15

Diskuze k článku:

Petr.b | 23. 8. 2022 11:21

Líbí se mi zde oblíbená fráze vyjadřující všechno zlo světa "staří bílí muži". V Jihoafrické republice udělali experiment a vládu starých bílých mužů nahradili vládou černých mužů. Nevím, jestli by tam mladá růžová slečna byla spokojenější. Všeobecně se tam život nezlepšil vůbec nikomu, zato se zhoršil téměř každému.
A takových zemí bylo mnohem víc.
Ale zase je nutno říct, že když vládu v Británii převzala bílá žena středního věku, leccos se v té zemi zlepšilo. Ale dost dlouho to trvalo.

+1

Mastodont | 19. 8. 2022 15:42

Pustil jsem si dvě její písničky a nedivím se, že ji vyhodili, to je totiž stupidní elektropop po milionté stejně. Na to už tam určitě padesát jiných "osobností" mají.

A samozřejmě žvásty typu "ne všechny ženy mají vaginu", to je konečná.

+5

Petr Klasa | 19. 8. 2022 10:22

slecna s ruzovym COOL mulletem? :-D tak to mame aspon velmi rozdilny pohled na to co je cool

+2

Klátič feministek | 19. 8. 2022 10:05

Božínku, to je zas článek od Jančy...ale co čekat od zapšklé osůbky za zenitem mládí, co o Johnym Deppoj napsala, že je to f*cking white privilige man... :D

+6

Tomek | 18. 8. 2022 14:55

Dobra, a kdyby byl u moci nekdo (…..) jiny, co by melo byt vysledkem?

+3

... | 18. 8. 2022 11:36

"Dala jsem si skoro rok pauzu a pak jsem se přidala k nezávislému labelu. Šla jsem do toho s novým manažerem a stejnou vervou jako na začátku. Punkově. S tím, že prostě uvidím. Vím, že chci dělat pop…"
Takže chce dělat punk nebo pop? Nebo něco nebinárního bez bílých starých mužů? A co černí staří muži, to je diskriminace, že na ně zapomněla. :(

+7

Zuzana | 18. 8. 2022 10:35

Vážení,
Chápu tvrzení typu ne každý s vaginou je žena, nebo staří bílí cis muži.
Chápu, mluvila o hudebním světě, ale v tom obecném už tom funguje jinak. Největší nepřítel dneštní doby? Cis bílý hetero muž, nebo i žena. Společnost takřka ovládají aktivisté nejrůznějších menšin. Důkaz? Filmy, obzvláště ty západní plné gender equality, lgbt, černochů, Černoška se objevila dokonce i v roli Anna boleynové. Slavný člověk nesmí říct ani to, že si myslí, že biologicky jsou zde 2 pohlaví. Queer teorie pohlaví (gender je něco jiného) je asi tak věrohodná, jako vědecký komunismus. Tlačí se k nám unisex, např. Toalety. Aktivisty zajímá 0:0005 procent nebinárních, ale ne 50% žen a dětí, pro které není přijatelná představa mít společnou kabinku s muži. Menšiny podporuji, tento výše zmíněný přístup a hyperkorektnost je ale zvrácenost. Jákási totalita jednoho queer názoru. Kdo jej 100% nesdílí, je trans, nebo homofob. Naši rodiče nebojovali za lepší svět proto, abychom si zde vytvořili další totalitu.

+17

antifeminista | 18. 8. 2022 10:31 | reakce na B - 18. 8. 2022 9:43

V zásadě máš pravdu. Chtít produkovat něco nemainstreamového, jít s tím do velkého studia, které po desítky let produkuje mainstreamové věci místo do malého studia, otevřenéo novotám, a pak se divit, že se setkáš s "obrušováním hran" a tlakem na mainstreamovost, a vinit za to ne svůj pošahaný výběr, ale jakousi blíže neurčenou imaginaci o "starých bílých mužích", je velmi nereálné uvažování. Ta holčina očividně nechápe svět, který chce měnit.

A já jsem vinen tím, že od lidí, kteří chtějí svět změnit, očekávám, že svět chápou. Jsem to ale stará konzerva, bijte mě trvdě.

+9
Zobrazit komentovanou zprávu

Luptak | 18. 8. 2022 10:24

Dokiaľ budú pri kormidle starí bieli muži, ktorí pre to štúdio robia už 20 rokov, patrne bude to štúdio vytvárať zisk. Keby nie, sú dávno v bankrote. Biznis nie je o tom pekne sa starať a posúvať hranice, ale robiť niečo za čo zákazník zaplatí. Speváčka si mohla odpustiť "ja chcem, ja mám nárok, prispôsobte sa mne" mentalitu hneď na začiatku a rovno ísť robiť pre štúdio ktoré sa špecializuje na jej segment zákazníkov. Len tam asi toľko neplatia a tak z toho treba robiť drámu.

+13

antifeminista | 18. 8. 2022 10:19 | reakce na B - 18. 8. 2022 9:43

Jestli Girli porazí Predátora, tak ať si tu růžovou věc na hlavě klidně nechá a je třeba i prezidentkou zeměkoule, ale brambory do Evropy přivezli španělští conquistadoři a v celé lidské historii nenajdeš moc lidí, na které by slovo "progrese" pasovalo méně, než na ně. Tohle progresivistům nenechám, přes to nejede vlak. :-D

+5

Robur | 18. 8. 2022 10:15

A je potřeba něco měnit?

+4

B | 18. 8. 2022 9:57

Já ty články ani nečtu, mi úplně stačí ta skvadra přechytralých staromilců, ktečí vědí prd o historii, prd o všem, ale mají potřebu si zažehrat na cokoli, co neodpovídá jejich totálně omezeným představám toho, co příroda/Bůh chtěli, nebo co je odjaktěživa dané a nejlepší, nebo vlastně vůbec nic není pravda a patriarchát si jen vymyslely feministky....
Se vždycky dobře pobavím nad tou vaší debilitou.:D

-4

Barbora | 18. 8. 2022 9:48

Tak pokud teď vládnou staří bílí muži, těším se, až se to změní a budou vládnout mladí černí muži.

0

umfa | 18. 8. 2022 9:44 | reakce na Enigma - 18. 8. 2022 9:38

Kdybych měl velkou nahrávací společnost která mi vydělává miliardy, tak tam taky nikoho nepustím :-) Miliarda je totiž lepší než 999 miliónů :D

+6

B | 18. 8. 2022 9:43

Citace - antifeminista / 18. 8. 2022 09:34

S každou revolucionářkou jako je Girli jsem rád, že společnost má určité pevné struktury, které se nemění se směrem větru a dávají tím revoluci, nesenou těmito mladými progresivisty, čas ukázat, zda je o co stát, než ta jejich revoluce proběhne celospolečensky.

Jo, tobě se nelíbí, má růžový vlasy a tak je to "nereálná" žena a určitě nemůže přeprat reálného Predátora. Jj, ty pevný struktury měly zůstat už dávno a ty bys měl k dani odevzdat ještě desátek a táhnout okopávat brambory, jestli ti je z Ameriky vůbec už proradně progresivisticky dovezli.
Běž se taky už zabít, dědku smradlavej, plesnivej.:D

-15

umfa | 18. 8. 2022 9:42

Zato až budou u moci mladá, progresivní, červenovlasá děvčata se soplem u nosu, tak bude všechno dokonalé :-)

+10

Enigma | 18. 8. 2022 9:38

Viděl bych problém jinde, ty nahrávací společnosti, zvláště ty velké, jsou obšancované těmi mainstreamovými mastodonty, kteří tam hned tak někoho nepustí.

+1

antifeminista | 18. 8. 2022 9:34

+4

Venda | 18. 8. 2022 7:37

Díky za svět kde staří bílý muži jsou, protože svět o kterém sní tahle osoba, je svět zvrácené anarchie a deviantů. Sorry ale v takovém světě já žít nechci!

+26