Diskuze k článku:

Křik, stres a vlastní dítě jako nepřítel. Jak zkrotit rodičovský vztek?

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Karolina | 9. 5. 2022 10:48

Mam technicky dotaz-jak se uklidnit zavrena v koupelne, nebo kdekoliv jinde, kdyz dite za dverma rve jak tur a busi do nich? To uz ani spunty do usi nefunguji....

+6
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

umfa | 9. 5. 2022 11:17 | reakce na Karolina - 9. 5. 2022 10:48

Dítě je zoufalé, že nevidí maminku. Takže jedině pustit do koupelny :-)

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Karolina | 9. 5. 2022 10:48

Mam technicky dotaz-jak se uklidnit zavrena v koupelne, nebo kdekoliv jinde, kdyz dite za dverma rve jak tur a busi do nich? To uz ani spunty do usi nefunguji....

+6

B | 9. 5. 2022 8:36

Ta otázka tam je, jako kdyby měl každý jedináčka. Já třeba mám na dceru vztek jen jednou za čas, ale to zas pořádný... třeba když jsem zjistila, že tři dny nebyla ve škole a dělala, že tam byla. Syn zas prudí imrvére, ale to je tím, že mu jeho otec všechno dovoluje. Pro něj to je jedináček a kluk tak nebere ohledy na nikoho a všechny štve třeba s jídlem, nebo hlasitým poslechem. Sice mě to taky občas rozčiluje, ale já na něj bývám naštvaná ještě úplně nejmíň. :D
No a mimino mě rozčiluje maximálně večer, když má řvavou dobu zhruba od šesti do osmi hodin, ale když se mi nedaří utišit, tak ho prostě nechám pár minut řvát a jdu si něco dělat.

0