Diskuze k článku:

Co nedělám

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Kateřina Hušková | 7. 3. 2019 8:37

Já sušičku mám, právě kvůli těm plínám a ručníkům a ložnímu prádlu. Bazmek to není, i když má volno, drží mou milovanou kytku.
Nejdůležitější "nedělám" z poslední doby je, nemusím si vyhádat pravdu a nemusím jezdit k tchánovcům.

+10
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Dadka | 14. 7. 2020 11:53

Myslím, že vaše číslo Čtyři řve právě kvůli tomu krásnému šátku těsně u prsu. Nevozila jste náhodou první tři v kočárku? To prosím neberte jako shazování této metody. Moje Trojka, narozdíl od prvních, nesnesla chování v náručí. Po půl hodině křiku, jsme ji uložili do postýlky, usmála se a za pár minut spala. Od té doby, tak usinala každý večer, ovšem už bez zbytečného tahání před tím.

0

Kateřina Hušková | 7. 3. 2019 8:37

Já sušičku mám, právě kvůli těm plínám a ručníkům a ložnímu prádlu. Bazmek to není, i když má volno, drží mou milovanou kytku.
Nejdůležitější "nedělám" z poslední doby je, nemusím si vyhádat pravdu a nemusím jezdit k tchánovcům.

+10