Diskuze k článku:

Prdíky a posměšky z maminkovských fór. V debatě o rodičovství chybějí protivní sprostí otcové

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Martin | 16. 9. 2022 15:06

Umfa napsal: kde jsou feministky tam normální chlap nevleze.

Aneb řekni, že je tvé mužství křehké a nejisté, aniž bys řekl, že je tvé mužství křehké a nejisté. :-D

+6
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

umfa | 16. 9. 2022 7:12

Požadavky na více mužů a více feminismu si vzájemně odporují, kde jsou feministky tam normální chlap nevleze. Více světla lze ovšem jen doporučit, nevěřili byste v jakých tmavých špeluňkách lidé žijí. Dal bych nějakých 600 lx s výraznou modrou složkou, čili minimálně 5500 K, to pomáhá proti depresím a ženský pak nelezou na emimino.

-6

Diskuze k článku:

Pinochet | 20. 9. 2022 23:29

Citace - x / 19. 9. 2022 19:47

Martin a ty jsi snažílek, bydlínek nebo jen manža?

Ten je jasnej sójovej betaorbiter. A o křehkost svýho mužství se nebojí, nikdy žádný neměl.

-1

B | 20. 9. 2022 7:40

Jsem před pár měsíci z nudy a těhotná psala na Emimino než mě blokli, respektive chtěli nějaké vysvětlení, nebo něco takového, pokud se chci znovu přihlásit, tak jsem si řekla, že na to prdím, protože nevím o tom, že bych napsala něco "strašnýho", takže se nebudu nikde doprošovat, stejně by mě zas brzo blokli, když už měli problém...
Ale muži tam chodili... pravda byl to tak jeden muž na 5 žen, ale chodili. Navíc se mi zdálo, že je tam i spousta důchodců, co už děti dávno nemají, nebo ani nikdy neměli, ale tam lezou už x let, protože tam mají kamarád(k)y.
Taky tam chodí řada puberťákův a puberťaček a ti se chodí obyčejně na něco zeptat kolem vztahů, nebo vzhledu. ..možná to může pak náhodné kolemjdoucí mást a myslí si, že jsou ty maminky nějaké debilky, když je tam halda témat jako : Pomoooc -já ho miluju, ale on má jinou!!
Každopádně ti muži, co tam lezou, jsou spíš pánové, co si chtějí pokecat, nebo i vyloženě někoho sbalit, než že by se extra zajímali o děti...
Ale jeden se třeba ptal, jak vybrat kočárek, takže i to tam občas je.:)

0

x | 19. 9. 2022 19:47

Martin a ty jsi snažílek, bydlínek nebo jen manža?

-1

Honza | 16. 9. 2022 18:01

Bohužel jsem nepochopil, o čem článek vlastně je. Vlastně je to jen výpotek maminy na mateřské, který místo na web eMimino, zveřejnila zde.

0

Martin | 16. 9. 2022 17:18

Naštěstí vůbec netušíte, co je to feminismus.

-1

Pavla | 16. 9. 2022 16:12 | reakce na Martin - 16. 9. 2022 15:06

Tam nevleze ani normální žena.

-1
Zobrazit komentovanou zprávu

Martin | 16. 9. 2022 15:06

Umfa napsal: kde jsou feministky tam normální chlap nevleze.

Aneb řekni, že je tvé mužství křehké a nejisté, aniž bys řekl, že je tvé mužství křehké a nejisté. :-D

+6

Michal Macek | 16. 9. 2022 14:57

no jo, mimsci a cvachtajici manza :) tak my sme meli s ex stesti, ze ta nase mala dracice byla zlate miminko. Zlobit to ona umi to jo, ale co se tyka spanku, prdiku a rihani apod, to delala vsechno jako podle prirucky. Kdyz mela spat spala (v noci, to neni samozrejmost, moje ex mi rikala, ze kdyz byla ona mimino, tak mela prevraceny den a noc, v noci byla vzhuru a ve dne spala), kdyz bylo treba odrihnout, stacilo dat na rameno, chvilku houpat, poplacat, a to male stvoreni si krklo jak ja po 10 pivech :) brisko ji nikdy nejak moc nebolelo, snedla co sme ji dali. Co se tyka breceni a kriku, to bylo jen vyjmecne a aby spustila huronsky rev, to uz fakt muselo byt.... proste sme na tohle meli stesti, a uprimne receno, vechny nase zname "takymaminky" nam ji zavidely :) ...takze ex nastesti nemusela chodit do diskuzi na "mimaci" a modrem konikovi atd :) jako ona na "mimac" chodila, ale jen jako na burzu veci (to ji slo, co sme nepotrebovali, tam vyhodne prodala a naopak tam umela sehnat super veci za par korun), takze psychu maminkovskych diskuzi sme se nastesti vyhnuli :)

+2

Tomek | 16. 9. 2022 12:27

Takhle hloupy clanek jsem tady jeste necetl!

0

Chardonnay | 16. 9. 2022 11:29

Postřeh: Odpoledne na pískovišti a přilehlém dětském hřišti v české kotlině (skvělá příležitost pro otce, aby se mohli blejsknout): Cca 9 dětí různého věku od roku do šesti let na 7 matek a jednoho otce (heuréka, existujou!), který tam byl v doprovodu jedné z matek, aktivita toho otce = 0 + mobil. To mluví za vše, toto není ojedinělá zkušenost, to je paradigma, začarovaný kruh, kde si o dělbě práce domácí můžete nechat zdát.
Aneb víte proč neexistuje pořad Výměna manželů? Protože by si po dobu jejich nepřítomnosti nikdo nevšiml, že nejsou doma... PS. Na verzi vysílanou v TV se dovedu koukat tak 5 minut, ale to sem nepatří...

0

Jouda | 16. 9. 2022 10:30

Mamky na emiminu jsou holt 'stroje na bile deti', ktere 'bojuji za vlastni menecennost'
Jak popisuje legendarni clanek zde na Heroine

https://www.heroine.cz/komentare/2862-tradwives-a-tradfems-proc-zacaly-instagramove-hospodynky-bojovat-s-feminismem

Autorka:
Mgr. Marie Heřmanová, Ph.D.
Sociologicky ustav AV CR
https://www.soc.cas.cz/lide/marie-hermanova

0

umfa | 16. 9. 2022 7:12

Požadavky na více mužů a více feminismu si vzájemně odporují, kde jsou feministky tam normální chlap nevleze. Více světla lze ovšem jen doporučit, nevěřili byste v jakých tmavých špeluňkách lidé žijí. Dal bych nějakých 600 lx s výraznou modrou složkou, čili minimálně 5500 K, to pomáhá proti depresím a ženský pak nelezou na emimino.

-6

Blanka | 16. 9. 2022 6:11

Doufám, že chlapi dělají něco více smysluplného, než dámy, co zírají do mobilu a nic nestíhají.

0