Diskuze k článku:

S kým se asi vyspala, že se jí tak daří? A není nějaká tlustá? Ženy radí, jak se vypořádat s nenávistnými komentáři

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Iveta Jandová | 14. 9. 2021 12:45

Hodně zdařilý článek, hodně se mi líbí rady známých žen, např. když nejde o děti, nejde o nic, nebo i napsat to špatné na papírek a zahodit ho. Nevěřím rituálům, ale napsat něco na papírek mi pomáhá zhmotnit tu věc, tu představu, myšlenku, cokoliv. A buď ji vložím do peněženky třeba a nosím s sebou, pokud je to dobrá věc, nebo přání. No a opak mohu udělat s myšlenkou špatnou, prostě ji vědomě opustit a zahodit.

+3
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

umfa | 13. 9. 2021 12:56

Zjistilo se, že basketbalové týmy diskriminují lidi podle rasy. Například v žádném ligovém týmu není ani jeden příslušník etnické skupiny Pygmejů. Na tohle flagrantní porušování práv na rovnost by se mělo MPSV zaměřit a ne nějaká chybějící procenta žen ve správních radách.

-6

Diskuze k článku:

umfa | 15. 9. 2021 15:04 | reakce na Iveta Jandová - 14. 9. 2021 12:45

Nevěřím rituálům ... proto mám zavedený rituál :D

-2
Zobrazit komentovanou zprávu

Dee | 14. 9. 2021 14:22 | reakce na David - 13. 9. 2021 15:00

A to se vám stává v on-line prostoru od cizích žen?

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Iveta Jandová | 14. 9. 2021 12:45

Hodně zdařilý článek, hodně se mi líbí rady známých žen, např. když nejde o děti, nejde o nic, nebo i napsat to špatné na papírek a zahodit ho. Nevěřím rituálům, ale napsat něco na papírek mi pomáhá zhmotnit tu věc, tu představu, myšlenku, cokoliv. A buď ji vložím do peněženky třeba a nosím s sebou, pokud je to dobrá věc, nebo přání. No a opak mohu udělat s myšlenkou špatnou, prostě ji vědomě opustit a zahodit.

+3

Radka | 14. 9. 2021 9:12

Když vidím, že se někde v diskusi do nějaké ženy navážejí (zejména muži, nebo trollové), snažím se vždycky přispěchat na pomoc a zastat se jí. Zejména pokud se urážky týkají právě toho, že je žena, nebo ženských témat. Nijak programově jsem se nad tím nezamýšlela, přijde mi přirozené zastat se slabšího proti přesile, ale bylo by fajn, kdyby to dělalo více lidí.

+1

David | 13. 9. 2021 15:00

Já zas čelím posměškům ze strany žen na svůj penis, dost nepříjemné... K článku: myslím, že v pekle je také speciální místo pro ženy, které shodily muže nespravedlivě jen proto, že to byl muž a udělala to jiná žena (stejně tak pro muže, kteří nepodpořili ženu).

0

umfa | 13. 9. 2021 12:56

Zjistilo se, že basketbalové týmy diskriminují lidi podle rasy. Například v žádném ligovém týmu není ani jeden příslušník etnické skupiny Pygmejů. Na tohle flagrantní porušování práv na rovnost by se mělo MPSV zaměřit a ne nějaká chybějící procenta žen ve správních radách.

-6