Diskuze k článku:

Neuvěříte! Dva snadné kroky, jak mít to správné tělo na pláž

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

B | 4. 7. 2022 9:53

Jouda: ...a víš, že by vůbec nebylo na škodu, kdyby se pár lidí chtělo zamyslet nad tím, jaký účel vlastně má to, co dělají. Jako komu, nebo čemu tím vlastně prospívají.
Být tlustá je z mnoha důvodů blbost, ale trápit se každým špíčkem a furt jen cvičit taky, páč pak neděláš pomalu nic jiného...nejlepší je moc nežrat, to je i ekologický.:D

Učit se pro kariéru, aby tě nakonec někdo stejně nahradil-člověk nebo stroj? Proč? Učím se snad proto, abych měla rozhled a protože chci umět myslet, ne kvůli nějaké korporaci...

A co bytu týká, tak na ten dnešní generace stejně nedosáhne, ani na tu vlastní garsonku ne, takže, efektivní je zdědit, pracovat na to nemáí smysl, he.:D

+7
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Vagina Quest | 4. 7. 2022 21:49

Tak některé by na pláž nebo koupaliště ani raději neměly chodit. Čím větší prasnice, tím větší sebevědomí. Bohužel.

-12

Diskuze k článku:

Ana | 15. 7. 2022 8:54

Žena je vnímána jako atraktivní, když je štíhlá. Muži jí nosí drinky a odvěká hra nebo boj, kdo získá trofej nebo kdo koho lépe zmákne (muž ženu nebo naopak?) může začít. Takhle to stále je a asi i bude. Není sice nutné stále bojovat, ale ukazovat, že jsem stále po zuby ozbrojen/a, je potřeba.
Lze to samozřejmě i jinak, ale pak musím zaplatit cenu jako každý, kdo je v menšině. Musím umět čelit tendenci hejna uklovat odlišného jedince. Nejlíp šarmem, vtipem, nebo jiným způsobem, jak získat pozitivní odezvu. Nebo si řeknu, že jsem jaká jsem, miluji plavání, koupání a čas u vody a proto půjdu i na pláž. Potřebu komentovat druhé mají nejvíc lidi, co sami pociťují nějaký vlastní nedostatek. Než řešit sebe, raději ukážou prstem na jiného. Má smysl si jich všímat?
Jestli si ale chci užít potlesk okolí, budu hubnout do plavek. Hned mě budou vnímat jako člověka, co na sobě dokáže zamakat dřinou, odříkáním, investicemi do metod hubnutí nebo poškozením svého zdraví chemií nebo drastickými dietami. Bude to radost ukázat se v bikinách. A drinky se jen pohrnou.
Štíhlost je taky jeden ze signálů, že umím ovlivnit kvalitu vlastního života a být v tom směru aktivní. Je dobré umět a mít volbu, například kvůli zdravotním omezením, nepřekračovat tělesné proporce, které si určím po konzultaci s lékaři. Brát v úvahu také to, že tělo má různé nároky v různých fázích života. Štíhlost je většinou zdravější a výhodnější, ale tady není řeč o šesti kilech. Když každý rok nějaké to kilo pomalu přibyde, začíná to být zdravotní hendikep a něco není v pořádku v mém životě a/nebo v mé hlavě. Snažit se o bezpečné zvládnutí stavu svého těla je určitě výhodný krok.

+1

Čingischán | 15. 7. 2022 0:27

Tak ještě, že nám mladý ucho Buršová vysvětlila, že za masírkou lifestylových magazínů stojí patriarchální útlak. Tahle kvočna by očividně viděla patriarchální útlak i v děšťových mracích.

Mám pro tebe novinku, autorko tohodle ideologického žvástu - ti bělovousí staří pánové, tak moc spojovaní s patriarchálním útlakem, se o módu a lifestyle zajímají asi tak, jako šimpanz o lov krevet. Oni maj maximálně tak podíl na zisku z toho, jak moc to vy ženský žerete, ale ty kraviny si do těch magazínů cpete samy nebo ve spolupráci s komunitou LGBT a metrosexuálů.

0

Pavla | 9. 7. 2022 13:46

Dík.Normálně mě to rozbrecelo.Mám 3 děti 168 Cm 63 kilo vytahané břicho připadám si jako bečka sádla i když vím že je to blbost.Ale připadám si hnusná a tlustá.Vůbec se mi nechce do plavek a mám pocit ze si nemůžu koupit věci co se mi líbí aby nebylo vidět to hnusný břicho.Je mi to líto,nejim věci co mám rada abych ještě víc nepribrala.Miluji jídlo a užívat si život,ale kvůli váze a tomu břichu to nedělám.Kvůli blbim narážkám spousty lidi.Tohle co píšeš mě neskutečně povzbudilo.Dekuju

+1

Veronika | 6. 7. 2022 11:18

Trpím na hirsutismus (kvůli PCOS) a trochu závidím ženám, co řeší "jenom" nadváhu..

+1

Vagina Quest | 4. 7. 2022 21:49

Tak některé by na pláž nebo koupaliště ani raději neměly chodit. Čím větší prasnice, tím větší sebevědomí. Bohužel.

-12

Čingischán | 4. 7. 2022 18:45 | reakce na B - 4. 7. 2022 9:53

"Být tlustá je z mnoha důvodů blbost, ale trápit se každým špíčkem"

Výborně, právě jsi srovnala všechny macandy s anorektičkama, abys celé téma hubnutí či nehubnutí zbagatelizovala na triviální poučky. Gratuluju. Macandy jako jsou ty v této "galerii" rozhodně nejsou nějaké budoucí anorektičky, které by kvůli ve snaze zhubnout musely hledat nějaké imaginární špíčky, dřít od východu do západu v posilovně, počítat kalorie a celý život prožít asketicky mezi čtyřma holýma stěnama a regály s mrkví a salátovkou. Jsou to ženy, kterým by se nic nestalo, kdyby shodily v průměru pár desítek kilo, a nemusely by kvůli tomu ani podstupovat nic drastického.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Tiv | 4. 7. 2022 17:24 | reakce na pa - 4. 7. 2022 15:28

velryba s šesti kily navíc? pche, já chci zhubnout sto kilo... ale, přiznejme si to... ne zase tak moc, aby mě to táhlo do fitka. Pane, po této jediné Vaší větě, nedokážu si představit, ve kterém vesmíru byste byl Vy sympatičtější.
přeji hezký den

+2

Michal Macek | 4. 7. 2022 16:59 | reakce na Blanja - 4. 7. 2022 12:57

Blanja: 6 kilo neni moc, to se da tak za tri nedele, i za dva tydny, ale je lepsi nehubnout tak rychle (kvuli zdravi)

+1

pa | 4. 7. 2022 15:28 | reakce na Blanja - 4. 7. 2022 12:57

Být tebou, začal bych tím, že se naučím pravopis, velrybo.

0

Blanja | 4. 7. 2022 12:57

Chtěla bych shubnout tak 6kilo

-1

Pinochet | 4. 7. 2022 11:58

Citace - B / 4. 7. 2022 09:53

Jouda: ...a víš, že by vůbec nebylo na škodu, kdyby se pár lidí chtělo zamyslet nad tím, jaký účel vlastně má to, co dělají. Jako komu, nebo čemu tím vlastně prospívají.
Být tlustá je z mnoha důvodů blbost, ale trápit se každým špíčkem a furt jen cvičit taky, páč pak neděláš pomalu nic jiného...nejlepší je moc nežrat, to je i ekologický.:D

Učit se pro kariéru, aby tě nakonec někdo stejně nahradil-člověk nebo stroj? Proč? Učím se snad proto, abych měla rozhled a protože chci umět myslet, ne kvůli nějaké korporaci...

A co bytu týká, tak na ten dnešní generace stejně nedosáhne, ani na tu vlastní garsonku ne, takže, efektivní je zdědit, pracovat na to nemáí smysl, he.:D

Nehejebat se a nežrat, ideální cesta k podvýživě. A "fešnému" tělu anorektického korejce.

Pokud zvládneš leda formátovat text, tak se nediv, že tě v "práci" nahradí stroj nebo člověk.

Jistě že nedosáhne. Snaha osekat výdaje za novej smartphone, značkový hadry, návštěvy buznaholičství, sojový lattéčka a rozmačkaný avokádo na kousku chleba je u nich nulová, to se pak těžko šetří i z naprůměrnýho platu. Takže ano, flákat se a čekat, až jezevci natáhnou brka nebo se aspoň dostanou do stavu, kdy se nechaj odlifrovat do důchoďáku, je pro tyto lidi jediný efektivní způsob nabývání majetku.

-2

B | 4. 7. 2022 9:53

+7

Jouda | 4. 7. 2022 8:46

Nosnou myslenku neni potreba omezovat na plavky, da se aplikovat na prakticky vsechny aspekty zivota.

Veru neni potreba se hnat za postavou. Na plazi se da lezet i jako kytovec. Stihlym pruznym holkam budou sice mladi panove nosit drinky s paraplickem a tobe ne, ale ty drinky si muzes koupit sama.

Ve skole taky neni potreba to s usilim prehanet, na jednicky to stoji usili a trojka je taky znamka. A na studium gender studies je znalost a logika spise na skodu, tam staci uvedomelost.

A po skole zas to samy, kdo se ma tahat po neplacenych stazich, trmacet se na projekty v cizine, nebo zacit podnikat. Solich na urade nebo v neziskovce je taky prace, clovek se nepredre.
Vzdyt k cemu to pachteni? Vydelane penize se utrati za barak a decka, vsecko jenom prace navic. Da se vegetit i v panelakove garsonce.

+1