Diskuze k článku:

Vztahy generace Z. Méně sexu, více sebeuvědomění a úzkost z budoucnosti

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Tomek | 22. 2. 2021 15:12

Každá generace je nějaká, i oni budou jednou u konopneho nealko piva s veganoklobasou v ruce nadávat na svoje děti.

+2
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Luci | 25. 2. 2021 11:22 | reakce na Klátič feministek - 22. 2. 2021 14:09

To špatně chápete, mileniálové jsou generace narozená cca 1983-1993, nadává se spíš na tu generaci ještě před nimi. Otázka zní, kdy jste se narodil vy, asi ještě dřív, co? :-P

+1
Zobrazit komentovanou zprávu

Mokrý hadr | 22. 2. 2021 18:35 | reakce na Tomek - 22. 2. 2021 15:12

No shit, Sherlock...

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Tomek | 22. 2. 2021 15:12

Každá generace je nějaká, i oni budou jednou u konopneho nealko piva s veganoklobasou v ruce nadávat na svoje děti.

+2

Klátič feministek | 22. 2. 2021 14:09

Božínku, takže já jako milleniál můžu za to, že zoomeři nedosáhnou na bydlení.
Hm no nic, jdu si zkontrolovat, jestli mi přišly z mých dvou Brněnských bytů od studentíků prachy. Ty hypotéky se samy nesplatí. :DDD

+1

Michal Macek | 22. 2. 2021 13:19

no clanky o tom jak se milenialove (a ted tedy i generace Z) boji randeni a sexu, jsem uz cetl. Cetl jsem ale jeste jeden zajimavy clanek, a to bylo o tom, ze milenialove se boji masa (jako ze se boji upravovat maso, krajet ho atd...naporcovat kure je pry pro ne uplne horror..a ze obchody v anglii uz treba prodavaji maso na platky nebo na kostky rovnou, aby se s tim milenialove nemuseli obtezovat). Jestli to nejak spolu souvisi, netusim :) ale mohu zodpovedne prohlasit, ze my z generace X se ani masa ani niceho jineho nebojime :)

PS: sem generace X, ma partnerka je zoomerka...kure porcuju ja...:)

0