Diskuze k článku:

Bez dětí. Nechtít je přece stejně normální, jako je chtít

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Irena | 28. 7. 2020 1:49

Nemám je a nikdy jsem nelitovala. Jsem předchozí generace a v té době ještě nebylo běžné děti nemít a společnost na mě koukala dosti s opovržením jsem dávala taktně najevo, že je to čistě moje osobní záležitost. Je to totéž jako kdo v této době nebyl do zhruba 25 let ženatý nebo vdaná byl divný a vybočoval ze společnosti.

+178
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Jahoda | 27. 7. 2020 13:40

Kým som nenašiel vieru v Boha, tiež som nevedel prečo mať deti. Dnes to viem, ďakujem Bohu za všetko.

-145

Diskuze k článku:

Zelma Michel | 6. 9. 2022 6:22

Důrazně doporučujeme tuto službu pro ty, kteří mají potíže se snahou obnovit svůj vztah/manželství. On je skutečný obchod. můžete kontaktovat DR WALE WHATSAPP: +2347054019402
Z úcty k tobě a tvým kouzlům musím toto svědectví oznámit všem. Byl jsem u jiných kouzelníků, aniž bych viděl žádný výsledek. Jen jsem si přál, abych k vám přišel dříve, dostal jsem od vás to nejlepší. Můj bývalý manžel byl roky pryč a já jsem všude chodila a hledala pomoc od jiných kouzelníků, ale žádný výsledek, dokud mě můj přítel nepředstavil DR WALE. Poté, co bylo kouzlo lásky hotové, mi od něj konečně zavolal. Jeho kouzla dělala zázraky a můj manžel je zpět plný lásky. Bylo to jako zázrak! Najednou se vrátil s květinami a řekl, že bych mu měl odpustit, byla jsem opravdu ohromená a šokovaná, když můj manžel poklekl a prosil o odpuštění a abych ho přijal zpět. Opravdu mi chybí slova a jsem šťastný, jsi Bůh poslal mně a celé mé rodině. A teď jsem zase jednou radostnou ženou. Děkuji mnohokrát, DR WALE. Pro každého, kdo hledá skutečného kouzelníka, kontaktujte DR WALE NA WhatsApp/Viber: +2347054019402 NEBO E-mail: drwalespellhome@gmail.com

0

Victoria Hernan | 27. 8. 2022 13:59

Tohle štěstí si prostě nemůžu nechat pro sebe. Před 10 lety jsem se vdala a neměla jsem žádné dítě, můj manžel se ke mně začal chovat pohrdavě vedle mé tchyně. Frustrovalo mě to, hledal jsem pomoc online, pak jsem viděl spoustu svědectví o tom, jak VOODOO LORD pomohl mnoha mužům a ženám. Okamžitě jsem ho kontaktoval na Whatsapp a vysvětlil mu svou situaci, slíbil pomoc, dal nějaké pokyny, které jsem musel dodržovat, abych přinesl dokonalé výsledky. Udělala jsem vše, jak mi nařídil, později mi řekl, abych šla do nemocnice po 2 týdnech na těhotenský test a k mému překvapení jsem byla těhotná a byla to pro mě opravdu skvělá zpráva. Jsem mu tak vděčná, protože jsem porodila krásné chlapečky (dvojčata), kteří vypadají jako jejich otec. Nyní mám klid ve svém domě s manželem a tchyní. Kontaktujte ho na Whatsapp +2348097014925.....e-mail vood ooconnect60@gmail.com

0

Victoria Hernan | 27. 8. 2022 12:33

Tohle štěstí si prostě nemůžu nechat pro sebe. Před 10 lety jsem se vdala a neměla jsem žádné dítě, můj manžel se ke mně začal chovat pohrdavě vedle mé tchyně. Frustrovalo mě to, hledal jsem pomoc online, pak jsem viděl spoustu svědectví o tom, jak VOODOO LORD pomohl mnoha mužům a ženám. Okamžitě jsem ho kontaktoval na Whatsapp a vysvětlil mu svou situaci, slíbil pomoc, dal nějaké pokyny, které jsem musel dodržovat, abych přinesl dokonalé výsledky. Udělala jsem vše, jak mi nařídil, později mi řekl, abych šla do nemocnice po 2 týdnech na těhotenský test a k mému překvapení jsem byla těhotná a byla to pro mě opravdu skvělá zpráva. Jsem mu tak vděčná, protože jsem porodila krásné chlapečky (dvojčata), kteří vypadají jako jejich otec. Nyní mám klid ve svém domě s manželem a tchyní. Kontaktujte ho na Whatsapp +2348097014925.....e-mail vood ooconnect60@gmail.com

0

Foina Alexeyová | 23. 8. 2022 7:31

Slibuji, že se podělím o své svědectví světu, jakmile se můj manžel vrátí ke mně, a dnes se vší úctou chci velmi poděkovat DR WALE za úžasnou práci, kterou pro mě udělal, když mi pomohl zachránit mé manželství, můj manžel požádal o rozvodový dopis kvůli malému nedorozumění, které jsme měli v posledních několika měsících, a nikdy jsem to nechtěl, protože svého manžela tolik miluji a všechny naše investice byly společným podnikem a nechci být daleko od mé rodiny a mých dvou krásných dětí. Můj přítel mi řekl o DR WALE a o tom, jak jí také pomohl s jejími manželskými problémy, takže jsem ho musela kontaktovat, protože chci zabránit manželovi v dokončení rozvodového dopisu a chci udržet svou rodinu pohromadě a poté, co jsem ho kontaktovala, bylo mi řečeno, co musím udělat, a když jsem měl začít vidět výsledek, udělal jsem, jak mi DR WALE řekl, a po týdnech mi můj manžel zavolal a začal mě žádat o odpuštění a všechno to pro mě bylo jako sen a jsme všichni spolu opět šťastně žijí díky DR WALE . Kontaktujte ho ještě dnes pro jakýkoli problém, který vás trápí, a on vám je vyřeší přes WhatsApp/Viber: +2347054019402 nebo e-mail: drwalespellhome@gmail.com

0

Aray Turay | 23. 8. 2022 7:13

S manželem jsme se nedávno rozešli. Jsme manželé už šest let a byl to násilný vztah ve všech směrech. Chci přijít na to sama a vyřešit své vlastní problémy, abych mohla být skvělá máma a manželka, ale mám pocit, že je ztráta času pokoušet se napravit své manželství, protože je rozbité a jsem emocionálně vyčerpaná a já prostě chci soustředit se na moje děti. A cítím, že je pro mě nespravedlivé snažit se opravit něco, do čeho jsem jediný, kdo vynakládá úsilí. Jsem tak zmatená. To byla moje rozhodnutí, dokud jsem na blogu nenarazil na článek o tom, jak Ultimate Spell of DR WALE, který pomohl mnoha lidem obnovit rozbitá manželství/vztahy. Rychle jsem ho kontaktoval a on mi řekl, co mám dělat, což jsem okamžitě udělal. Během týdnů se můj manžel vrátil a největší na tom je, že se můj manžel úplně změnil, už mě nezneužívá a neuráží. Dnes se z něj stal milující a starostlivý manžel. můžete kontaktovat DR WALE na WhatsApp/Viber: +2347054019402 nebo e-mailu: drwalespellhome@gmail.com

0

ANGELA HOLDEN | 29. 6. 2022 20:23

Dnes jsem se svou rodinou velmi šťastný. Jmenuji se Angela, žiji v USA, manžel mě na rok opustil a já ho tak moc miluji, od té doby hledám způsob, jak ho získat zpět. Vyzkoušela jsem mnoho možností, ale nefungovalo to, dokud jsem nepotkala přítele, který mě seznámil s doktorem UDAMA, kouzelníkem, který mi po 2 dnech pomohl přivést zpět mého manžela. Můj manžel a já spolu dnes žijeme šťastně, protože jsem se řídila pokyny skvělého doktora UDAMA. Ten muž je skvělý, můžete ho kontaktovat na e-mailu: (udamaada@gmail.com). a jeho přímé kontaktní číslo a whatsapp je (+27658978226) Nyní poradím všem vážným osobám, které se ocitly v tomto druhu problému, aby ho nyní kontaktovali rychlé řešení bez stresu.

-1

MARTI | 1. 6. 2022 22:21

Jsem také mezi mnoha dalšími, kteří sem přijdou svědčit o zázracích, které vykonal lord voodoo, legitimní kouzelník. Bolest, kterou jsem cítil při každém pokusu o zlepšení s rodinou a milostným životem. Dostal jsem se přes komentář, který téměř souvisel s mým příběhem a s tím, jak vztahový génius a kouzelník jménem voodoo lord vrátil štěstí do jejich životů a pomohl jim vyléčit se z deprese, kterou prošli. Tak jsem ho kontaktoval ohledně mé vlastní situace. Stručně řečeno, jsem rád, že jsem ho kontaktoval, protože v současné době jsem jedním z mnoha voodoo lordů, kterým dal nový život. Určitě najde řešení vašich problémů. Můžete ho kontaktovat  WhatsApp  +2348097014925 e-mail voodooconnect60@gmail.c om

-1

ANITA FILIPEK | 26. 5. 2022 20:12

Dívky, doporučuji pouze pana Udamu! Udělal pro mě kouzlo. To se prostě nedá vyslovit! jako pohádka pro vás a je to!) výsledek je ještě lepší, než jsem čekal a dostal jsem to rychleji, než jsem čekal!) všechno je prostě super! Ale je tu jedna věc, dělá jen kouzlo bílé lásky a řekl, že to kouzlo bylo jen pro ty, kteří byli předtím ve vztahu, ale v zásadě si myslím, že nikdo nemusí očarovat cizího člověka.) ale jaký efekt! škoda, že jsem to nenašel dříve, jak jsem zachránil svůj vztah tím, že jsem jen zaplatil za potřebné věci.. teď se já a můj snoubenec chystáme vzít) Doufám, že moje recenze někomu pomůže najít jeho štěstí a ušetřete spoustu peněz!) kontaktujte ho Whatsapp (+27 65 897 8226) nebo mu napište na (udamaada@gmail.com)
Zavolejte a Whatsapp, pane Udama

0

Ajor | 22. 5. 2022 15:17

Chci svědčit o mocném kouzelníkovi, který vrací mého bývalého přítele, všechno to začalo, když jsem mu vzal telefon a viděl jsem, jak mu dáma vzkazuje, že se jí to naposledy líbilo, a já ho kvůli tomu konfrontoval, byl naštvaný a přestal se mnou mluvit od toho dne se začal chovat divně, pak mi řekl, že už mě nechce, že miluje někoho jiného Byl jsem tak divně řečeno, brečel jsem celé dny a noci, zablokoval mě na svém Instagramu a na telefonu, takže jsem se nemohl dovolat už mě to mrzelo a plakalo, ještě víc jsem hledal pomoc online, když jsem viděl komentář o doktoru Mutabovi skvělá práce Kontaktoval jsem ho a řekl mu o svých problémech a udělal jsem vše, oč mě požádal, řekl mi po 24 hodinách můj bývalý se mi vrátí, i když jsem o něm pochyboval, protože můj bývalý už se mnou nechtěl mít nic společného, ??druhý den mi k mému největšímu překvapení zavolal a prosil mě, abych mu dala další šanci, teď jsme oba Díky Dr. Mutabovi může pomoci i vám Dr. Muta ba kontaktní údaje níže. greatmutaba@ gmail. com nebo whatsapp him +2348054681416

0

Ajor | 20. 5. 2022 20:00

Chci svědčit o mocném kouzelníkovi, který vrací mého bývalého přítele, všechno to začalo, když jsem mu vzal telefon a viděl jsem, jak mu dáma vzkazuje, že se jí to naposledy líbilo, a já ho kvůli tomu konfrontoval, byl naštvaný a přestal se mnou mluvit od toho dne se začal chovat divně, pak mi řekl, že už mě nechce, že miluje někoho jiného Byl jsem tak divně řečeno, brečel jsem celé dny a noci, zablokoval mě na svém Instagramu a na telefonu, takže jsem se nemohl dovolat už mě to mrzelo a plakalo, ještě víc jsem hledal pomoc online, když jsem viděl komentář o doktoru Mutabovi skvělá práce Kontaktoval jsem ho a řekl mu o svých problémech a udělal jsem vše, oč mě požádal, řekl mi po 24 hodinách můj bývalý se mi vrátí, i když jsem o něm pochyboval, protože můj bývalý už se mnou nechtěl mít nic společného, ??druhý den mi k mému největšímu překvapení zavolal a prosil mě, abych mu dala další šanci, teď jsme oba Šťastní spolu, díky Dr. Mutaba vám může také pomoci Dr. Muta ba kontaktní údaje níže. greatmutaba@ gmail. com nebo whatsapp him +2348054681416

0

Tika | 11. 5. 2022 4:06

VOODOO LORD je prostě nejlepší kouzelník. Z úcty k tobě a skutečné práci, kterou jsi pro mě udělal, musím toto svědectví předat co nejvíce. Kontaktoval jsem ostatní kouzelníky, aniž bych viděl nějaké výsledky, přeji si, abych vás kontaktoval dříve, dostal jsem od vás vše, co jsem chtěl. Můj manžel byl rok pryč a já jsem šla na několik míst, také jsem brouzdala po internetu a hledala pomoc, také jsem kontaktovala další kouzelníky s žádostí o pomoc, ale výsledek žádný, spíše jsem plýtval časem, penězi a dalšími zdroji, dokud jsem nebyl konečně představen Pánu Voodoo. Poté, co seslal kouzlo lásky, mi konečně zavolal můj manžel. Jeho kouzla fungovala magicky a můj manžel je zpět plný lásky. Byl to zázrak, najednou se vrátil s květinami a řekl mi, abych mu odpustila, byla jsem opravdu ohromená a šokovaná, když můj manžel poklekl a prosil o odpuštění, abych ho přijal zpět. Opravdu mi chybí slova a jsem stále velmi překvapená, nyní jsem opět velmi šťastná žena. Opravdu oceňuji vaši dobrou práci Voodoo Lorde. Komukoli, kdo potřebuje pomoc skutečného kouzelníka, pošlete e-mail voodoo Lord na voodooconnect60@gmail.com n ebomu napište na WhatsApp na +2348097014925

0

Nina | 31. 3. 2022 16:57

Dobrý den všem, jmenuji se NINA, chci moc poděkovat DR ODIBOHOVI za obnovení míru zpět v mém manželství po deseti letech manželství můj manžel ROBERT SMITH se rozhodl opustit mě a naše dvě děti kvůli jiné ženě, jednoho čtvrtka odpoledne i viděl jsem příspěvek o Dr. ODIBOH, jak pomohl ženě přivést zpět jejího manžela z rukou jiné ženy Rozhodl jsem se ho kontaktovat ohledně problému, kterému čelím ve svém manželství DR ODIBOH mi řekl, ať si nedělám starosti, že díky Boží moci, nikoli naší moci manžel se ke mně vrátí, řekl mi, co si mám koupit na modlitbu, což jsem udělala po třech dnech, můj manžel mi zavolal, že je mu líto, že mě a naše dvě děti kvůli tomu opustil, zatímco jsem řekl ok, slova mých lidí nestačí děkuji vám DR ODIBOH za vaši pomoc říkám Bůh vám a vaší rodině žehnej za obnovení míru zpět do mého života
DR ODIBOH TAKÉ POMŮŽE S NÁSLEDUJÍCÍMI PROBLÉMY.
POTŘEBUJETE TAKÉ ŘEŠENÍ NÁSLEDUJÍCÍHO PROBLÉMU, KONTAKTUJTE HO TAKÉ.

(1) Pokud chcete své EX zpět.
(2) pokud máte vždy špatné sny.
(3) Chcete být povýšeni ve své kanceláři.
(4) Chcete, aby za vámi běžely ženy/muži.
(5) Pokud chcete DÍTĚ.
(6) Chcete být BOHATÍ.
(7) Chcete připoutat svého manžela/manželku, aby byl váš navždy.
(8) Pokud chcete své peníze zpět od někoho, kdo je nechce vrátit
(9) Jak jste byli PODVEDENI a chcete získat zpět své ztracené peníze.
(10) pokud chcete zastavit svůj ROZVOD.
(11) pokud se chcete rozvést se svým manželem.
(12) pokud chcete, aby vaše přání byla splněna.
(13) Těhotenské kouzlo k početí dítěte
(14) Zaručte, že vyhrajete znepokojivé soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi
(15) Zabraňte rozpadu vašeho manželství nebo vztahu.
(16) Vyhrajte kouzla v loterii

JEHO KONTAKTNÍ ADRESY JSOU:
WHATAP: ČÍSLO:+2347048883838
EMAIL: odibohsolutionhome@gmail.com

0

Hilary | 18. 3. 2022 20:35

Milion děkuji skvělému muži .. tvá síla je skutečně velká a úžasná, věřím, že budu zase v pořádku ... uzdravuješ se nevím jak jsi to dokázal, jsi opravdu skvělý muž .... byl jsem vdaná mnoho let bez dítěte ... s manželem jsme chodili na mnoho míst pro pomoc, ale zdá se, že se nic neděje ... moje tchýně mi byla na krku a radila mému manželovi, aby si vzal jinou ženu. .protože doktor řekl, že nemůžu porodit.. protože moje děloha je poškozená kvůli některým věcem z minulosti, které jsem brala v minulosti..tvrdé drogy a tak antikoncepční léky, které jsem brala.ztratila jsem veškerou naději na otěhotnění..skutečně můj manžel je skvělý muž bez ohledu na to, že stál při mně..ne dokud mě přítel nepředstaví dr. ??ALASHIRA, který mi pomohl ... dej mi znovu moje štěstí..já a můj manžel mu budeme navždy vděční ... prosím příteli ican řekni to tady, protože mi tolik pomáhá... prosím o pomoc e-mail dr ALASHIRA .. e-mail dralahalah@gmail.com WhatsApp nebo volejte +2348115720823 .... děkuji ty ..

0

Harrieta | 18. 3. 2022 20:31

Moc děkuji MATIANA za to, že mi dala vědět o DR ALASHIRA Také jsem včera kontaktoval DR ALASHIRA ohledně mého problému a on mi opravdu pomohl dostat přítele zpět ke mně. Všechno se opravdu stalo, přesně jak řekl DR ALASHIRA. Jsem teď tak šťastný, že můj přítel je se mnou .Nikdy jsem nečekal, že se to stane tak rychle, že mě miluje nad moje očekávání .. mockrát děkuji ALASHIRA ..jsi opravdu skvělý muž, prosím příteli, pokud máte nějaké problémy ve vaší rodině Dr ALASHIRA vám může pomoci vrátit vaše manželství zpět k normálnímu návratu vašeho milence zpět k vám..
Můžete také kontaktovat DR ALLAM, pokud se vyskytnou nějaké problémy ve vašem vztahu.dralahalah@gmail.com nebo whatsapp / viber +23408141787897 WHATSAP +23408115720823 ..

0

Harrieta | 18. 3. 2022 20:18

Každý problém má řešení, když potkáte správnou osobu! Nebojte se, že existuje vynikající duchovní řešitel problémů, který je schopen váš problém ukončit. Chci ocenit doktora ALASHIRA za obnovení mého manželství svou duchovní láskou a laskavostí, Po 1 roce odloučení s manželem, s pomocí úžasného kouzelníka Dr. ALASHIRA se můj manžel vrátil domů a nyní jsme spolu nadobro šťastní, ještě jednou děkuji za Dr. ALASHIRA, vyléčila také všechny druhy nemocí a jako např.

1 VYHLÁŠENÍ LÁSKY
2 VYHRAJTE NÁVRAT
3 PLODY LŮNA...
4 OZNÁMENÍ O PROPAGACI
5 PROHLÁŠENÍ O OCHRANE.
6 KOUZLO PODNIKÁNÍ.
7 DOBRÉ PROHLÁŠENÍ O PRÁCI.
8 HIV AIDS.
9 ZASTAVTE VYPOUŠTĚNÍ.
PRAVOPIS LOTERIE A SOUDNÍ PŘÍPAD Kontaktujte ho s žádostí o pomoc prostřednictvím:
WHATSAPP: +2348115720823
E-mail: dralahalah@gmail.com

0

Fridel | 16. 3. 2022 3:23

Život může být krásný a v příští minutě je úplně jiný. S manželem jsme před nečekaným chaosem žili velmi krásný život, život bez skvrn a nedůvěry, dokud jsme neměli problémy s obživou našich dětí, on přestal platit a našel si dobrodružství venku, flirtování se svými vytouženými ženami po našem společném trápení . Cítila jsem v sobě prázdnotu, neměla jsem ponětí, jak se s ním znovu sejít, protože se nevracel domů, zůstával dlouho venku, neustále se opíjel, dělal všelijaké rozumné a otravné věci. Ale díky muži, který do mého domova vrátil stabilitu, Voodoo Lord, muž dobrých skutků, tak skutečný a přívětivý. Udělal, co měl, a účinně to fungovalo, aby se můj manžel začal chovat znovu dobře, veškerá láska a péče se vrátily. Promluvte si s Voodoo Lordem o tom, co vás trápí, a budete rádi, že jste to udělali. WhatsApp  +234 8097014925 nebo prostřednictvím e-mailu Voodooconnect60@gmail.com nebo prostřednictvím telegramu +234 8097014925

0

Alicia Brozovic | 15. 3. 2022 13:49

Můj manžel mě opustil, když jsem byla v šestém měsíci těhotenství. Oba se milujeme a byl to pro mě šok a opravdu mi to zlomilo srdce a srazilo mě, zkusila jsem mu zavolat a jeho linky byly nedosažitelné. Snažil jsem se ho kontaktovat také na sociálních sítích, ale uvědomil jsem si, že mě zablokoval i na sociálních sítích. Oslovil jsem jeho rodiče a ti mi řekli, že jejich syn řekl, že mě už nemiluje a nechce mě vidět, i když věděl, že jsem těhotná, a byli také překvapeni jeho jednáním a rozhodnutím, že nevěděl, co je špatně. Tolik jsem plakala a přemýšlela, jak mě opustí s naším nenarozeným dítětem a jak to bez něj zvládnu, protože ho tak moc miluji. Dokud jsem neporodila a dítěti nebyl rok, můj manžel se stále nevrátil, aby mě a dítě zkontroloval, a já jsem byla znovu zmatená. Nevím, co mám dělat, přišla jsem o práci a nemám peníze na péči o dítě. Bylo mi mizerně, nevěděl jsem, co mám dělat, dokud jsem nezačal hledat pomoc na internetu a nečetl jsem nádherná svědectví o Pánu Voodoo. Kontaktovala jsem ho e-mailem a řekl, že mi pomůže, a řekl mi, že mého manžela zmanipulovala jiná žena a ta na něj učarovala. Voodoo Lord  řekl, že mi pomůže prolomit kouzlo, aby se můj manžel ke mně navždy vrátil a byl znovu můj. Řekl mi, že budu muset koupit věci, abych rozbil sádru na mém manželovi, dala jsem mu vše, o co žádal. K mému největšímu překvapení o několik dní později to byl můj manžel, který zaklepal na dveře, vypadal úplně jinak a emocionálně, bylo zřejmé, že se právě vrátil k rozumu a plakal na kolenou o mé odpuštění Vděčnost Voodoo Lord, je velmi silný a opravdový kouzelník . Modlím se, aby žil dlouho, aby mohl pokračovat ve své dobré, spolehlivé a opravdové práci. Pokud máte problém, který vás trápí, kontaktujte tohoto skutečného kouzelníka, může vám pomoci, nezklame vás. Kontaktujte ho prostřednictvím e-mailové adresy: voodooconnect60@gmail. com nebopřes whatsapp: +234 8097014925

0

Lydia | 9. 3. 2022 15:02

JAK JSEM ZÍSKAL SVÉHO BÝVALÉHO MANŽELA ZPĚT POMOCÍ SKUTEČNÉHO A ÚČINNÉHO KOUZLA OD DR Sunny Jmenuji se Lydia Gomez, nikdy jsem si nemyslela, že se budu znovu usmívat, Můj manžel mě opustil se dvěma dětmi na jeden rok, Veškerá snaha přivést ho zpět selhala Myslel jsem , že ho už neuvidím , dokud jsem nepotkal paní jménem Maria , která mi řekla o kouzelníkovi jménem Dr. Sunny . Dala mi jeho e - mailovou adresu a číslo mobilního telefonu , kontaktoval jsem ho a on mě ujistil , že do Za 48 hodin se mi můj manžel vrátí, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění a říkal, že to je ďábelská práce, takže jsem dodnes překvapená z tohoto zázraku, nemohla jsem otěhotnět, ale jakmile kouzlo bylo sesláno, otěhotněla jsem a porodila své třetí dítě, pokud od něj potřebujete pomoc, můžete ho kontaktovat na: e-mail: drsunnydsolution1@gmail.com nebo WhatsApp nebo mu zavolejte nyní: +2348082943805.
Dr.Sunny také léčí:
1. HIV / AIDS
2. HERPES 1/2
3. RAKOVINA
4. ALS (Lou Gehrigova nemoc)
5. Hepatitida B?
6. Vyhrajte v loterii
7. Pokud chcete otěhotnět

0

Veronika | 3. 3. 2022 11:21

dokončení komentáře
A řeknu mu "na tady máš svět, poraď si". Naštěstí mám kolem sebe spoustu kamarádek, které děti nemají ani nechtějí. Takže tím odpadá i strach z toho, že bych na stará kolena zůstala sama v domově seniorů (ostatní ani to mít děti vám nezaručí, že za vámi budou chodit). Jen si místo vnoučat budeme ukazovat fotky navštívených zemí a měst a třeba i dobrovolnických misí. To mi totiž dává větší smysl - starat se o spousty jiných lidí/dětí/zvířat, než zasvětit život jenom dvěma/třem konkrétním.

+1

Veronika | 3. 3. 2022 11:18

Díky za tento článek. Je mi čerstvých 30, ale nikdy jsem v sobě nepocítila touhu děti mít. Není to tak, že bych je neměla ráda, umím s nimi v pohodě vycházet, ráda si pohraju, klidně i pohlídám, ale cítím vždy úlevu, že je můžu vrátit jejich maminkám. Zároveň s tím, když mě někdo osočí ze sobeckosti, když dítě nechci, mně naopak přijde, že je sobečtější dítě mít. Vždyť co tady té následující generaci chystáme? Co jí zanecháme? Zpustošený svět, se kterým si nebudou umět poradit. Je už víc než jasné, že jako lidstvo míříme ke svému konci a vymření a já se na něm nechci podílet tím, že na svět přivedu dalšího človíčka, kterého vyplivnu na Zemi a řeknu mu

+2

Paul Dickson | 1. 3. 2022 21:46

Erectile dysfunction has been a problem to me for years an my wife always get disappointed with me whenever we are in bed, I don’t last for up to two minute during sex I have taking different medication but to no solution then I went on to the net for a solution on how to enlarge my penis and I got contact of DR Ede who helped me in cure erection and ejaculation problem with his product and also help me to enlarge my penis, I got in touch with him through is email dredespellcaster@gmail.com and I got the product which I took for just a week and my ejaculation is now normal and my erection is hard and my penis got bigger than before and now I can last long in bed. now 10.5 inches long on erection and off course very large round. I am very happy for this Penis Enlargement experience and it has no side effects. He can help with all kinds of cure you may need as flows:
Penis Enlargement
Low sperm count
Weak Erection
Love spell
Herpes spell
HIV spell
Pregnancy spell
Marriage for spell
cancer
watering sperm
womb fertilization
penis erection
witch craft attack
STD diseases
internal heat
rashes
low sperm count
dairy
long time sickness
kidney, heart lungs problem
With DR Ede you are in safe hands your healing is assured
Email: dredespellcaster@gmail.com Or WhatsApp him on +2347064290546

0

Elizabeth | 10. 2. 2022 4:47

Ahoj, jmenuji se Jane a chci se podělit o svědectví ze skutečného života se světem. Dr Simon je skutečné kouzlo a také velmi ryzí kouzelník, je tak mocný, jedinečný a úžasný. Dr Simon znovu vrátil štěstí do mého života tím, že mi přivedl mého manžela zpět pomocí jeho mocného kouzla lásky. Dr Simon je nadaný a velmi mocný muž a nebýt jeho, k čemu by se můj život obrátil? Doktore Simone, nechť vám vaši dobří bohové nadále žehnou za vaše dobré skutky. Slovy doktora Simona nelze vyjádřit, kolik dobrého jste pro mě udělal a věřím, že ani tisíc slov nebude stačit k popisu vašich dobrých skvělých děl. Pokud čelíte jakémukoli duchovnímu problému, radím vám, abyste neplakali, kontaktujte Dr Simona na jeho e-mailu a on vyřeší všechny vaše problémy. Kontaktujte ho na jeho e-mailu: Drsimon1264@gmail.com WhatsApp: +2349050624742

0

Helene | 10. 2. 2022 4:46

Ahoj všichni, jmenuji se Helene, chci se podělit o své svědectví se všemi zde na internetu, všude jsem hledala řešení, konečně jsem potkala skvělého kouzelníka, který mi pomohl s mými problémy a vyvedl mě z bolesti a chudoba, můj manžel mě na mnoho let opustil a následoval jinou ženu, trpěla jsem, dokud jsem se nesetkala s komentářem paní online o tom, jak jí doktor Simon pomohl získat jejího manžela zpět, rozhodl jsem se ho kontaktovat, aby mi pomohl, první slovo, které mi řekl je, že mé problémy skončily, řekl, že mě rozesměje, po své práci mi řekl, že můj manžel se ke mně vrátí za méně než 24 hodin a můj manžel je překvapivě zpět po 24 hodinách, je to mocný muž, který začaroval peníze i pro mě a dnes se můj život změnil, moje podnikání se vyvíjí dobře, tento muž má sílu všech druhů problémů, má moc najít vaši ztracenou lásku a sílu dělat lidi příjemnými a podporujícími všude půjdeš, slíbil jsem mu, že se podělím o jeho dobrou práci na i nternet, proto to dělám, kvůli lidem, kteří také potřebují pomoc.. můžete ho kontaktovat na emailu: drsimon1264@gmail.com a na WhatsApp +2349050624742

0

jane | 10. 2. 2022 4:45

Ahoj, jmenuji se Jane a chci se podělit o svědectví ze skutečného života se světem. Dr Simon je skutečné kouzlo a také velmi ryzí kouzelník, je tak mocný, jedinečný a úžasný. Dr Simon znovu vrátil štěstí do mého života tím, že mi přivedl mého manžela zpět pomocí jeho mocného kouzla lásky. Dr Simon je nadaný a velmi mocný muž a nebýt jeho, k čemu by se můj život obrátil? Doktore Simone, nechť vám vaši dobří bohové nadále žehnou za vaše dobré skutky. Slovy doktora Simona nelze vyjádřit, kolik dobrého jste pro mě udělal a věřím, že ani tisíc slov nebude stačit k popisu vašich dobrých skvělých děl. Pokud čelíte jakémukoli duchovnímu problému, radím vám, abyste neplakali, kontaktujte Dr Simona na jeho e-mailu a on vyřeší všechny vaše problémy. Kontaktujte ho na jeho e-mailu: Drsimon1264@gmail.com WhatsApp: +2349050624742

0

mevrouw Claudia | 4. 2. 2022 1:30

Nemusíte čekat, až se k vám vrátí, pokud je milujete a staráte se o ně, tak se obraťte na doktora Sacrea, aby vám pomohl přivést zpět vašeho milence nebo bývalého milence, který se s vámi rozešel, pokud je milujete, tzn. ne sobectví, milují tě dříve, možná to bylo malé nedorozumění, které přineslo problém ve vašem vztahu, Dr Sacre přivedl zpět mého bývalého manžela a dnes jsme jedna velká šťastná rodina, miluje naši rodinu, přestal podvádět díky pomoci Dr. Sacre , Dr Sacre je nejlepší kouzelník, se kterým si můžete promluvit, dá vám ty nejlepší rady a pomůže vám napravit váš vztah s vaším partnerem, kontaktem na níže uvedených podrobnostech
E-mailová adresa: sacretempleofpower@gmail.com
WhatsApp nebo volejte: +2349076034359
Sdílím to, abych pomohl ostatním, a mám další pomoc prostřednictvím jejich svědectví

Paní Claudia Michalskic

0

Victoria | 26. 1. 2022 2:11

Ahoj, jmenuji se Victoria Byla jsem roky vdaná, dokud to nezačalo být ošklivé a téměř pokaždé jsme se hádali a hádali... zhoršilo se to v okamžiku, kdy podala žádost o rozvod... Snažil jsem se ze všech sil přimět ji, aby ji změnila mysli a zůstaň se mnou. odstěhovala se z domu a stále pokračovala v podání žádosti o rozvod... Prosil jsem a zkusil všechno, ale stále nic nefungovalo. Průlom nastal, když mě někdo seznámil s tímto úžasným, skvělým kouzelníkem, který mi nakonec pomohl... Nikdy jsem nebyl fanouškem věcí jako je tato, ale rozhodl jsem se to neochotně zkusit, protože jsem byl zoufalý a neměl jsem na výběr... Tento velký baba mukuru dělal speciální modlitby a další věci, které musel udělat... Během 2 dnů mi moje žena zavolala a litovala všech emocionálních traumat, které mě stála, přestěhovala se zpět do domu a žijeme dál šťastně. jaký úžasný zázrak pro mě a mou rodinu udělala baba mukuru a víra, kterou jsem v něj měl. Představil jsem ho spoustě párů s problémy po celém světě a oni měli dobré zprávy... Pevně ??věřím, že někdo tam venku potřebuje jeho pomoc. tak se snažte zachránit své manželství/vztah, pokud to opravdu stojí za to. kontaktujte ho e-mailem na (babamukuru61@gmail.com)
můžete ho kontaktovat přes WhatsApp..+2348075362900.....

0

Helcova | 17. 1. 2022 6:24

Jednotlivci Nabízím půjčku ve výši 5 000 až 5 000 000 Kč všem lidem, kteří ji mohou splatit s úrokovou sazbou 2% z jakékoli požadované částky. Dělám to v terénu - Půjčka na párty - Finanční financování - hypotéka - Investiční úvěr - Půjčka na auto - Konsolidace dluhu - splácení úvěru - Osobní půjčka - Zasekli jste se Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat. Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy. Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší adrese: petrahelcova@gmail.com whatsapp +420723691859

0

Helcova | 17. 1. 2022 6:23

Jednotlivci Nabízím půjčku ve výši 5 000 až 5 000 000 Kč všem lidem, kteří ji mohou splatit s úrokovou sazbou 2% z jakékoli požadované částky. Dělám to v terénu - Půjčka na párty - Finanční financování - hypotéka - Investiční úvěr - Půjčka na auto - Konsolidace dluhu - splácení úvěru - Osobní půjčka - Zasekli jste se Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat. Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy. Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší adrese: petrahelcova@gmail.com whatsapp +420723691859

0

Petra | 17. 1. 2022 6:23

-1

Sasha | 27. 12. 2021 8:59

Četl jsem o Voodoo Lord a kontaktoval jsem ho, aby mi pomohl dostat mého snoubence zpět, aby si mě letos vzal, a vrátil jsem se sem, abych o něm napsal. Voodoo Lord vám pomůže vyřešit váš problém bez ohledu na to, čím procházíte. Psát o kouzelníkovi je pro mě velmi zvláštní, protože jsem si nikdy nemyslel, že budu moci říct, že mi kouzelník pomohl přivést mého bývalého snoubence zpět, i když mě opustil kvůli nevěře a neustálému zneužívání. Jsme odděleni a bez kontaktu po dobu jednoho roku. Četl jsem o Voodoo Lord na některých fórech a kontaktoval jsem ho, aby mi pomohl, a za méně než 48 hodin mi můj snoubenec zavolal a byl jsem rád, že se ke mně chce vrátit. Potkali jsme se a on mi navrhl. Byl to ten nejkrásnější prsten. Prosím každého, kdo to vidí, kontaktujte Voodoo Lorda, aby váš problém vyřešil. Láska a štěstí je ten nejlepší pocit, jaký jsem kdy zažil. Pošlete mu e-mail voodooconnect60@gmail.c om ..WhatsApp +2348097014925 .. Telegram +2348097014925

-1

Zobrazit další