Diskuze k článku:

Vít Samek o mrtvici. Máte štěstí, že žijete teď

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Petra | 23. 2. 2020 | 13:05

K vašemu článku jsem se dostala před nějakou dobou náhodou a teď bych vám za něj chtěla moc poděkovat. Díky tomu, že jste ho napsal a to tak, že mě i bavilo si ho přečíst, jsem rozpoznala mrtvici s poruchou řeči u maminky a okamžitě volala 155. Maminka má díky včasné léčbě minimální následky. Děkuji.

+15
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Všechny 4 komentáře v diskuzi

Jana | 5. 8. 2020 | 23:11

Velmi pěkně napsané články. S mrtvičkou mám zkušenost u manžela a příznaky měl ještě jiné a stojí určitě za zmínku, proto si je dovolím připsat. Měl problém s rovnováhou, bolesti hlavy a cukala mu oční bulva, jiné příznaky neměl. Byla to mrtvice mozečku. O té se bohužel moc nepíše. Dokonce ani já jsem na tenhle tip nikde nenarazila- jsem bývalá terénní pečovatelka.
Přeji Vám hodně zdaru a těším se na další články.

0

Petra | 23. 2. 2020 | 13:05

K vašemu článku jsem se dostala před nějakou dobou náhodou a teď bych vám za něj chtěla moc poděkovat. Díky tomu, že jste ho napsal a to tak, že mě i bavilo si ho přečíst, jsem rozpoznala mrtvici s poruchou řeči u maminky a okamžitě volala 155. Maminka má díky včasné léčbě minimální následky. Děkuji.

+15

Autor | 24. 2. 2020 | 10:57 | reakce na Petra - 23. 2. 2020 13:05

Heuréka! Funguje to! Díky!

+2
Zobrazit komentovanou zprávu

Olga | 5. 2. 2020 | 10:02

Díky za další článek, bavíte mne velice.

+1