Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Fischer: Uvědomil jsem si, že matky od rodiny mohou podat neuvěřitelný výkon

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

B | 3. 1. 2023 9:47

Už jen ty kecy, že za každým mimořádným mužem je mimořádná žena...to je tak zastaralý a prolhaný. Třeba takovej Tesla za sebou žádnou ženskou neměl a taky pár věcí udělal, stejně tak třeba pár gayů a hlavně nevím, proč by ženská měla být "za" a trávit svůj život tím, že bude někomu poskytovat servis, aby on něco dokázal...
Tyhle hlášky jsou přesně ty zpátečnický, sexistický a nebezpečný stereotypy!!!
Ať něco udělá pro lidstvo a umře i s umfou, dědek zaseklej v čase, co tu vydejchává kyslík a dřepí na zdrojích...

+4
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Hanna Tip | 8. 1. 2023 21:19

Dobré ráno Vietname, Kolipak Vám je, že najednou jednou nohou v důchodu začnete mazat ženským med kolem huby jen proto, že byste chtěl být prezidentem. Celý život nás obyčejné lidi vysaváte sezením za naše peníze v tom nejzbytecnejsim ústavu, co tu máme Senátu.

-1

Diskuze k článku:

Hanna Tip | 8. 1. 2023 21:19

Dobré ráno Vietname, Kolipak Vám je, že najednou jednou nohou v důchodu začnete mazat ženským med kolem huby jen proto, že byste chtěl být prezidentem. Celý život nás obyčejné lidi vysaváte sezením za naše peníze v tom nejzbytecnejsim ústavu, co tu máme Senátu.

-1

B | 3. 1. 2023 11:34 | reakce na Až zítra - 3. 1. 2023 10:58

Citace - Až zítra / 3. 1. 2023 10:58

B... do jedné věty: já a můj prospěch.

Taky to tak vidím a nejhorší je, že se nejspíš ještě považuje za děsně užitečného, jako někteří ubozí škůdci tady.:)

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Až zítra | 3. 1. 2023 10:58

B: vidíte a on si myslel, jak neumí říkat přesně ty správné věci, aby byl free, cool a in. A vy jste ho odhalila, zpátečníka zakukleného. Je mi z něj na zvracení. Z těchhle lidí se správnou sadou názorů pro veřejnost. Většinou se za něma schovává ještě dalších mnoho sad názorů, pro různé kolektivy, kterých jsou členy. A ta hluboko skrývaná sada skutečných názorů by se pak dala shrnout do jedné věty: já a můj prospěch.

0

B | 3. 1. 2023 9:47

Už jen ty kecy, že za každým mimořádným mužem je mimořádná žena...to je tak zastaralý a prolhaný. Třeba takovej Tesla za sebou žádnou ženskou neměl a taky pár věcí udělal, stejně tak třeba pár gayů a hlavně nevím, proč by ženská měla být "za" a trávit svůj život tím, že bude někomu poskytovat servis, aby on něco dokázal...
Tyhle hlášky jsou přesně ty zpátečnický, sexistický a nebezpečný stereotypy!!!
Ať něco udělá pro lidstvo a umře i s umfou, dědek zaseklej v čase, co tu vydejchává kyslík a dřepí na zdrojích...

+4