Pětihvězdičkový rodinný hotel Diadora: ráj pro malé hosty

Děti a hra
Dovolená
Rodina
Zábava pro celou rodinu
Spolupráce
| 23. 6. 2022 | 273
Pětihvězdičkový rodinný hotel Diadora: ráj pro malé hosty
Zdroj: Falkensteiner, Hotel Diadora

Povýšením rodinného hotelu Diadora v chorvatském Zadaru na pět hvězdiček se Falkensteiner Resort Punta Skala stává místem, kde nabízejí veškerá ubytovací zařízení tu nejvyšší kvalitu služeb i vybavení.

V létě se první hosté rodinného hotelu Falken­steiner Family Hotel Diadora na ploše přes 1250 m2 mohou těšit na zábavné dětské světy, nové herny, společenské místnosti, multimediální sál a kino a také na renovované rodinné pokoje a prostorné apartmány s rozlohou 43 až 56 m2. Potěší je nové Acquapura SPA, spousta sportovních hřišť a skvělý bazén se skluzavkami. Po celkové rekonstrukci se Falkensteiner Family Hotel Diadora stává bezpochyby nejatraktivnějším místem na Jadranu v roce 2022.

Zároveň však děti i dospělé vede k tomu, aby si uvědomili, jak důležité je chránit mořské prostředí a udržovat čistotu a rovnováhu oceánů a moří.

„Projekt rekonstrukce stávajícího čtyřhvězdičkového hotelu vyžadoval specifický přístup s důrazem na ­design a vybavení uzpůsobené dětem. Všech 230 pokojů a apartmánů i společné prostory a herny jsou po všech stránkách, od rozměrů až po výzdobu, přizpůsobené potřebám rodin. Herny, pokoje i společné prostory jsou plné interaktivní zábavy pro děti. Hlavním cílem bylo vytvořit nejzábav­nější rodinný hotel na Jadranu,“ popisuje Otmar Micha­eler, gene­rální ředitel společnosti Falkensteiner Michaeler Tourism Group.

hotel pro dětiFoto: Falkensteiner

„Ústředním tématem renovace hotelu Diadora je fascinující mořský svět. Náš koncept podmořského života umožní dětem hravou a zábavnou formou prozkoumávat podvodní svět s maskotem Falky. Zároveň však děti i dospělé vede k tomu, aby si uvědomili, jak důležité je chránit mořské prostředí a udržovat čistotu a rovnováhu oceánů a moří. Je to součástí ekologické strategie společnosti,“ vysvětluje ­Otmar Michaeler význam pojmu „edutainment“, tedy „výchovná zábava“. V roce 2023 navíc v resortu vyroste akvapark zejména pro mladé hosty, který se postará o spoustu dalších nezapomenutelných zážitků.

Falkensteiner hotel & Spa Jadera v resortu Punta Skala

Foto: Archiv společnosti Falkensteiner

Toužíte po dokonalé relaxaci v designovém prostředí? Falkensteiner Hotel & SPA Iadera v Zadaru patří k nejhezčím wellness hotelům v Chorvatsku. Futuristickým Acquapura SPA s rozlohou 6000 m2 protéká chladivý potůček ústící do moře, součástí komplexu jsou i turecké lázně hammam a saunový svět. Relax můžete prostřídat se sportovním vyžitím ve fitness areálu a den zakončit v restauraci Break point u skvělého suši setu a sklenky vína.

Od odpočinku a zábavy až po špičkovou gastronomii

V rodinném hotelu Falkensteiner Family Hotel Diadora se všechno točí kolem rodiny. V renovovaných pokojích a apartmánech se nachází dětský a herní prostor, jakož i interaktivní zábavní atrakce jako lezecká stěna a hamaky, díky nimž pokoj není jen nudné místo na spaní. Na hosty čeká také bufetový koncept s gastronomickými specialitami i se zdravými svačinami a jídelním lístkem vytvořeným speciálně pro mladé hosty. Na nové restaurační terase s pergolou si rodiče s dětmi budou moci pochutnávat na dobrém jídle i za nejteplejších dnů.

Falky Land: místo, kde se plní dětské sny

Centrem zábavy pro děti všeho věku je nová herna, která se rovněž inspiruje mořským světem kolem hotelu ­Diadora a láká k objevování a hraní. Nachází se tu měkký herní sektor s didaktickými hračkami pro nejmenší (0–3 roky), vzrušující lezecké a skákací zóny, atraktivní skluzavky i interaktivní digitální hračky. K dispozici bude též nová multimediální zábavně-vzdělávací místnost, kinosál a tvůrčí dílna. S péčí o děti bude rodičům pomáhat kvalifi­kovaný personál, který provází strukturovanými programy s tvůrčími a vzdělávacími prvky, od sportovních činností až po kurzy vaření.

hotel pro dětiFoto: Falkensteiner

Baby Land: ti nejmenší na prvním místě

Vedle mnoha služeb, jako je spací zóna nebo měkké venkovní hřiště, které tvoří základ komfortního rodinného pobytu, jsme zvláštní pozornost věnovali místnosti pro rodiče s dětmi. Ti zde najdou klidné místo pro přebalování a kojení. Nakrmit děti mohou i v kuchyňce Biberonia, kde jsou 24 hodin denně k dispozici čerstvé potraviny a kojenecké potřeby.

Aktivní a bezpečná dovolená pro celou rodinu

Kromě zábavních hotelových prostor mohou hosté vy­užívat také venkovní sportovní centrum s množstvím hřišť, fitness centrum s rozlohou 800 m2 a Strike bar & Bowling zónu v klubu Fortis, kterou si oblíbí příznivci bowlingu, kulečníku a šipek. Gamery nadchnou nové herní zóny s konzolemi PlayStation 5. Kdo dostane chuť na mořské dobrodružství, může navštívit centrum vodních sportů a půjčit si kajak, paddleboard, surf stepper a další sportovní potřeby. V resortu je možné pořádat sportovní kempy v řadě disciplín, jako je fotbal, tenis, cheerleading, jízda na koni, jachting nebo hraní počítačových her, případně workshopy se známými sportovci.

Skutečnost, že Falken­steiner Resort Punta Skala je zelené letovisko bez aut, dodává navíc rodinám při procházkách či jízdě na kole tolik potřebný pocit bezpečí a pohody. „Nejatraktiv­nější místo na jaderském pobřeží v roce 2022“ vás přesvědčí, že i na ­rodinné dovolené si lze skvěle odpočinout!

Článek vznikl ve spolupráci s naším partnerem – společností Falkensteiner.

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

 • KLÁRA SVOBODOVÁ ALIAS PANÍ SPOCKOVÁ
  Předčasný porod, císařský řez, smrt dítěte, život s postižením. To všechno prožila Klára Svobodová – naše coverstar. Na svém blogu Spocklidem popisuje svůj život bez pozlátka. A tak jsme ji pro Heroine nafotili celou ve zlatě, zářící a svítící jako skutečnou hvězdu. Přesně tou totiž Klára podle nás je. Matka bojovnice, která se nevzdává. Z minusů dělá plusy a z hendikepů superschopnosti. Odkrývá tabu a ukazuje odvrácenou stranu mateřství. Inspiruje a dodává sílu. Mění svět kolem sebe. Je to Moje Heroine. Nahlédněte do jejího vesmíru.
 • CHTĚJÍ VIDĚT HVĚZDY A CÍTIT VÍTR
  Pít vodu ze studánky a bydlet ekologicky. Být svobodní. Naše příloha Sustainable tentokrát popisuje alternativní možnosti bydlení. Jaké to je žít v jurtě, domku na kolečkách anebo ve „slamáku“? Příběhy lidí, kteří se rozhodli žít jinak, blíž přírodě i sami sobě.
 • HLAS HEROINE
  Proč po nás gynekologové chtějí poplatky za registraci, i když je to nezákonné, a hlavně proč se je bojíme odmítnout? Proč by o ženském těle měli rozhodovat politici, když v případě mužských těl nikdo podobné nápady nemá? V naší názorové rubrice se dočtete i o tom, jak vychovávat děti v souladu s feministickými ideály a jak ochránit jejich (i naše) duševní zdraví v době, kdy covid vystřídala válka na Ukrajině. Ale nebojte, přinášíme i pozitivní zprávy!
 • VÁLEČNÁ REPORTÉRKA PETRA PROCHÁZKOVÁ
  Petra Procházková momentálně reportuje z války na Ukrajině. Mluvili jsme s ní ještě před odjezdem o tom, co zažívají ženy ve válkách, jaká je etika válečného zpravodajství i jak ve vyhrocených situacích zvládá své emoce. Dostalo se ale i na dilemata, která s sebou nese její vlastní mateřství. A jak se vlastně stalo, že psala diplomku o Čtyřlístku? Petra Procházková je Moje Heroine.

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

V diskuzi nejsou žádné komentáře

Vstoupit do diskuze