Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Pětihvězdičkový rodinný hotel Diadora: ráj pro malé hosty

Děti a hra
Dovolená
Rodina
Zábava pro celou rodinu
Spolupráce
| 23. 6. 2022 | 1 komentář | 1 099
Pětihvězdičkový rodinný hotel Diadora: ráj pro malé hosty
Zdroj: Falkensteiner, Hotel Diadora

Povýšením rodinného hotelu Diadora v chorvatském Zadaru na pět hvězdiček se Falkensteiner Resort Punta Skala stává místem, kde nabízejí veškerá ubytovací zařízení tu nejvyšší kvalitu služeb i vybavení.

V létě se první hosté rodinného hotelu Falken­steiner Family Hotel Diadora na ploše přes 1250 m2 mohou těšit na zábavné dětské světy, nové herny, společenské místnosti, multimediální sál a kino a také na renovované rodinné pokoje a prostorné apartmány s rozlohou 43 až 56 m2. Potěší je nové Acquapura SPA, spousta sportovních hřišť a skvělý bazén se skluzavkami. Po celkové rekonstrukci se Falkensteiner Family Hotel Diadora stává bezpochyby nejatraktivnějším místem na Jadranu v roce 2022.

Zároveň však děti i dospělé vede k tomu, aby si uvědomili, jak důležité je chránit mořské prostředí a udržovat čistotu a rovnováhu oceánů a moří.

„Projekt rekonstrukce stávajícího čtyřhvězdičkového hotelu vyžadoval specifický přístup s důrazem na ­design a vybavení uzpůsobené dětem. Všech 230 pokojů a apartmánů i společné prostory a herny jsou po všech stránkách, od rozměrů až po výzdobu, přizpůsobené potřebám rodin. Herny, pokoje i společné prostory jsou plné interaktivní zábavy pro děti. Hlavním cílem bylo vytvořit nejzábav­nější rodinný hotel na Jadranu,“ popisuje Otmar Micha­eler, gene­rální ředitel společnosti Falkensteiner Michaeler Tourism Group.

hotel pro dětiFoto: Falkensteiner

„Ústředním tématem renovace hotelu Diadora je fascinující mořský svět. Náš koncept podmořského života umožní dětem hravou a zábavnou formou prozkoumávat podvodní svět s maskotem Falky. Zároveň však děti i dospělé vede k tomu, aby si uvědomili, jak důležité je chránit mořské prostředí a udržovat čistotu a rovnováhu oceánů a moří. Je to součástí ekologické strategie společnosti,“ vysvětluje ­Otmar Michaeler význam pojmu „edutainment“, tedy „výchovná zábava“. V roce 2023 navíc v resortu vyroste akvapark zejména pro mladé hosty, který se postará o spoustu dalších nezapomenutelných zážitků.

Falkensteiner hotel & Spa Jadera v resortu Punta Skala

Foto: Archiv společnosti Falkensteiner

Toužíte po dokonalé relaxaci v designovém prostředí? Falkensteiner Hotel & SPA Iadera v Zadaru patří k nejhezčím wellness hotelům v Chorvatsku. Futuristickým Acquapura SPA s rozlohou 6000 m2 protéká chladivý potůček ústící do moře, součástí komplexu jsou i turecké lázně hammam a saunový svět. Relax můžete prostřídat se sportovním vyžitím ve fitness areálu a den zakončit v restauraci Break point u skvělého suši setu a sklenky vína.

Od odpočinku a zábavy až po špičkovou gastronomii

V rodinném hotelu Falkensteiner Family Hotel Diadora se všechno točí kolem rodiny. V renovovaných pokojích a apartmánech se nachází dětský a herní prostor, jakož i interaktivní zábavní atrakce jako lezecká stěna a hamaky, díky nimž pokoj není jen nudné místo na spaní. Na hosty čeká také bufetový koncept s gastronomickými specialitami i se zdravými svačinami a jídelním lístkem vytvořeným speciálně pro mladé hosty. Na nové restaurační terase s pergolou si rodiče s dětmi budou moci pochutnávat na dobrém jídle i za nejteplejších dnů.

Falky Land: místo, kde se plní dětské sny

Centrem zábavy pro děti všeho věku je nová herna, která se rovněž inspiruje mořským světem kolem hotelu ­Diadora a láká k objevování a hraní. Nachází se tu měkký herní sektor s didaktickými hračkami pro nejmenší (0–3 roky), vzrušující lezecké a skákací zóny, atraktivní skluzavky i interaktivní digitální hračky. K dispozici bude též nová multimediální zábavně-vzdělávací místnost, kinosál a tvůrčí dílna. S péčí o děti bude rodičům pomáhat kvalifi­kovaný personál, který provází strukturovanými programy s tvůrčími a vzdělávacími prvky, od sportovních činností až po kurzy vaření.

hotel pro dětiFoto: Falkensteiner

Baby Land: ti nejmenší na prvním místě

Vedle mnoha služeb, jako je spací zóna nebo měkké venkovní hřiště, které tvoří základ komfortního rodinného pobytu, jsme zvláštní pozornost věnovali místnosti pro rodiče s dětmi. Ti zde najdou klidné místo pro přebalování a kojení. Nakrmit děti mohou i v kuchyňce Biberonia, kde jsou 24 hodin denně k dispozici čerstvé potraviny a kojenecké potřeby.

Aktivní a bezpečná dovolená pro celou rodinu

Kromě zábavních hotelových prostor mohou hosté vy­užívat také venkovní sportovní centrum s množstvím hřišť, fitness centrum s rozlohou 800 m2 a Strike bar & Bowling zónu v klubu Fortis, kterou si oblíbí příznivci bowlingu, kulečníku a šipek. Gamery nadchnou nové herní zóny s konzolemi PlayStation 5. Kdo dostane chuť na mořské dobrodružství, může navštívit centrum vodních sportů a půjčit si kajak, paddleboard, surf stepper a další sportovní potřeby. V resortu je možné pořádat sportovní kempy v řadě disciplín, jako je fotbal, tenis, cheerleading, jízda na koni, jachting nebo hraní počítačových her, případně workshopy se známými sportovci.

Skutečnost, že Falken­steiner Resort Punta Skala je zelené letovisko bez aut, dodává navíc rodinám při procházkách či jízdě na kole tolik potřebný pocit bezpečí a pohody. „Nejatraktiv­nější místo na jaderském pobřeží v roce 2022“ vás přesvědčí, že i na ­rodinné dovolené si lze skvěle odpočinout!

Článek vznikl ve spolupráci s naším partnerem – společností Falkensteiner.

Nakoukněte do časopisu Heroine

V novém čísle Heroine najdete:

 • Šťastné a veselé v posteli!
  Lidi s feministickým pohledem na svět si prý užívají lepší sex než ostatní. Dokážou se totiž vykašlat na představy o tom, co je a není normální, a je pro ně zásadní vzájemný respekt. Heroine představuje první vydání věnované sexu. Buďte bez obav, že bychom chtěli někoho nebo něco soudit. Ať vás tenhle dárek příjemně naladí…
 • „Bylo to jako šlápnout na minu“
  Tak začíná článek Pavlíny, která krátce po 40. narozeninách dala průchod své touze po sexu, po cizích mužských tělech, po potěšení bez závazků. Potřebovala zjistit, kdo vlastně je. Text, u kterého se možná budete červenat, protože naráží na představy o tom, co se může a sluší.
 • Máte rádi áčko?
  Chtějí ženy anální sex, nebo se jen přizpůsobují mužské touze a představám z porna? Na to se v článku ptá Zuzana Kašparová, spoluautorka podcastu Vyhonit ďábla. Vyzpovídala několik žen, pro které je tato praktika důležitým zdrojem slasti, a připomíná, že penetrace není všechno.
 • Komu vadí svobodné ženy
  Na rozdíl od doby před pár lety už dnes v Česku jen málokdo veřejně hlásá, že když žena říká ne, myslí tím ve skutečnosti ano. Ten posun ovšem nenastal sám od sebe. Obrovskou zásluhu na něm má naše cover star, zakladatelka organizace Konsent a neúnavná čeřitelka stojatých sexistických vod Johanna Nejedlová.

a spousta dalšího čtení…

Diskuze k článku

Celkem 1 komentář

Vstoupit do diskuze