Diskuze k článku:

Mlaskání a oplzlé komentáře. Obtěžovali ji strážníci ve službě. Odmítla si to nechat líbit

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Kristina | 11. 5. 2022 7:38

Jasně, obdivuje její krásu tím, že na ni mlaská jako na psa a má debilní kecy. Jestli mlaskáte na každou pěknou ženu, která kolem vás projde, a místo normální konverzace se zmůžete jen na trapné nadržené kecy za zády, tak Vás, milý Jane, měli vychovat lépe. Je ROZDÍL složit poklonu a je ROZDÍL se chovat jako hovado.

+226
Reagovat | Citovat | Nahlásit
Zobrazit komentovanou zprávu

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Jan | 11. 5. 2022 7:12

Autorka si plete pojmy policista a strážník, takže ne vysvětlenou. Policie ČR = policista a Městská nebo Obecní policie = strážník. A pokud jí vadí, že někdo obdivuje její krásu, tak má holka asi problém. Jestli tohle považuje za obtěžování, tak v životě nenajde chlapa a bude mít na každém pracovišti s někým problém.

-290

Diskuze k článku:

Katka | 13. 5. 2022 12:02

Celý trapný článek, nuda. Opravdu se to stalo, nebo je to vymyšlené jako povídka?

-1

Pavel | 12. 5. 2022 20:09

Trapnej a vymyšlenej článek,nic víc.

+1

Vladimír | 12. 5. 2022 17:30

Je to fajn.

-1

Jarka | 12. 5. 2022 15:59

No už jsem se s tím párkrát setkala.Je pravda,že to jsou prasáci.

+1

Honza | 12. 5. 2022 14:51

Takto poradím. Jak poznáte pravdu ? Podle pohlaví
Pravdu má pokaždé žena at tvrdí co chce.

+2

Martin | 12. 5. 2022 7:42

Fake

-2

Karel | 11. 5. 2022 23:40 | reakce na Tom - 11. 5. 2022 12:01

Tak hlavně aby si na to myslel, než budeš volat na 158, že si někde dostal přes tlamu.

-1

Karel | 11. 5. 2022 23:37 | reakce na Aleš - 11. 5. 2022 22:34

To víte, jako instruktorka moderní sebeobrany, na to má prostě štěstí. Ještě, že na to má speciální výcvik :-D

+1

Aleš | 11. 5. 2022 22:34

Trochu mi to připomnělo knihy s Hercule Poirotem. Jen se někam nachomýtne (třeba na dovolenou), hned se tam stane vražda...

+4

Big Cock Daddy | 11. 5. 2022 19:54

Nerozumím tomu poprasku okolo komplimentů. Ženy by za ně měly být rády a přijde mi jen přirozené, že chlapy obdivují jejich krásu :)

-28

Pinochet | 11. 5. 2022 19:25 | reakce na Pavel Houdek - 11. 5. 2022 17:39

No, "chlapa"...

-3

Pinochet | 11. 5. 2022 19:16

Pinochet: NEKRMTE TROLLA

-1

Pinochet | 11. 5. 2022 18:59 | reakce na Váša - 11. 5. 2022 18:51

Naštěstí svět není zdaleka tvořen pouze tímto pamfletem, takže ještě dlouho neskončí, nebojte, ještě léta potečou řeky feministických slz, muhehe.

-7

Pinochet | 11. 5. 2022 18:53 | reakce na Michal Macek - 11. 5. 2022 18:43

Vzhledem k tomu, že mě moc nepřesvědčily, tak je to spíš důkaz toho, že to co tady dělaj, by sice možná mohlo mít i smysl (stejně nemá) , ale dělaj to úplně blbě. Ale máte i pravdu. Úspěšný celkem jsem, nestěžuju si :)

-1

Váša | 11. 5. 2022 18:51

Pinochet: váš svět končí. Sbohem a šáteček. #feminismus

-2

Michal Macek | 11. 5. 2022 18:43

Pinochet: vy jste uspesny priklad toho, ze to co tady ty feministky delaji ma smysl :)

+6

Kuba | 11. 5. 2022 18:03

Tak určitě, a teď tu o kůzlátkách........

0

Pavel Houdek | 11. 5. 2022 17:39 | reakce na Jan - 11. 5. 2022 7:12

Jane,

Jasmína je dávno vdaná, takže si v životě chlapa našla.
Pracuje ve své vlastní úspěšné firmě, kde s nikým problém nemá, ba naopak. Takže si svoje argumenty ad hominem a amatérské diagnózy můžete strčit víte kam.

+17

Martin | 11. 5. 2022 17:16

"Jasmína Houdek
Instruktorka projektu Moderní sebeobrana. Odbornice na sebeobranu pro ženy, expertka na tisíc způsobů, jak poslat otrapy do háje. Být drzá a dělat problémy je tak osvobozující. Naučím to i vás."

"Být drzá a dělat problémy je tak osvobozující. " Toto hovoří za vše.

+6

Weonna | 11. 5. 2022 17:11 | reakce na Kristina - 11. 5. 2022 7:38

Podepisuju ??

+3

Petr | 11. 5. 2022 15:50

Tak to bych chtěl vidět, to zas nějaká dáma se chce zviditelnit a proto hlasitě křičí ??

-6

Radek | 11. 5. 2022 14:58 | reakce na Jan - 11. 5. 2022 7:12

Jo, tak uniforma je rozdíl,jo? Když se neumíš chovat slušně, tak Jane zalez do díry a nevystrkuj ani palici. Zastávat se strážníka nebo policisty v tomto případě je tvoje vizitka hulváta.

+13

Pitel | 11. 5. 2022 14:12 | reakce na Petr.b - 11. 5. 2022 12:52

Ty seš tupá

+5

Josef | 11. 5. 2022 13:55

Tak policajti asi iq tykve. ale ještě žádná se neurazila, když jsem jí pěkně pochválil :) slečno, vy máte ale pěkný prsa? jsou umělý? to žádnou neurazí.

-30

Michal Macek | 11. 5. 2022 13:31

Dobře ste udělala, chtělo to odvahu. Ono převést teorii do praxe není vždy lehké

+20

Petr.b | 11. 5. 2022 12:52 | reakce na Bernardýn - 11. 5. 2022 12:15

Bernardýn: Jsem také žena, také na mě kolikrát někdo píská, pokřikuje a tak dále... Co se potom děje? Zvedá se mi samozřejmě sebevědomí! Pokud s tím má nějaká žena problém tak, jako protagonistka příběhu, tak bude problém v její psychice a nebo jen feministickém smýšlení. Pochválit ženu, že je krásná (pokud je to v rámci mezí) je naprosto normální a hezké gesto.

Drahá Štepko,
pakliže vám zvedá sebevědomí to, že se k vám chová někdo jako ke kusu flákoty, je to vaše věc. To opravdu neznamená, že když to autorka nemá stejně jako vy, že ONA je problém. Víte, existují totiž ženy, které sebe nepovažují za kus mas, ale za lidskou bytost. Proto je toto chování nepotěší, ale hnusí se jim a uráží je. Cílem catcallingu a mlaskání totiž opravdu není vyjádření respektu a obdivu k lidské bytosti, ale jen slintání nad masem.

Teda, málo kdo pokřikuje (natož obdivně) na kus masa. Tohle jste drobet přehnal. Co to je catcalling? Je to něco jako volání divočiny? Nebo snad volání kočky?
Ženská krása je nástroj přírody pro zajištění rozmnožení a zachování druhu, s tím nic nenadělá sebevzdělanější intelektuál. A tak na ni někteří reagují nevybíravě. Každopádně přeci i ti kultivovanější jedince zaujme ze všeho nejdříve na ženě něco, co se jim líbí. Troufám si říct, že v 99% jsou to prsa, nohy, tvář, boky, prostě to co nazýváte "flákotou". Morální a intelektuální kvality člověk pozná až později. Takže ta "flákota" (vaše slova) je pro pokračování existence lidského druhu (u zvířat to platí také) podstatně důležitější, než názor ženy na množství a rovnoprávnost pohlaví.

-8

Robur | 11. 5. 2022 12:35

Další příhoda z knihy "historky,co se nikdy nestaly"?

+23

Feministka | 11. 5. 2022 12:32 | reakce na Bernardýn - 11. 5. 2022 12:15

Nejlepší koment! Díky!!!

+2

Jozka | 11. 5. 2022 12:21

Tosó kraviny

+1

Bernardýn | 11. 5. 2022 12:15

Citace - Štěpka / 11. 5. 2022 07:19

Jsem také žena, také na mě kolikrát někdo píská, pokřikuje a tak dále... Co se potom děje? Zvedá se mi samozřejmě sebevědomí! Pokud s tím má nějaká žena problém tak, jako protagonistka příběhu, tak bude problém v její psychice a nebo jen feministickém smýšlení. Pochválit ženu, že je krásná (pokud je to v rámci mezí) je naprosto normální a hezké gesto.

Drahá Štepko,
pakliže vám zvedá sebevědomí to, že se k vám chová někdo jako ke kusu flákoty, je to vaše věc. To opravdu neznamená, že když to autorka nemá stejně jako vy, že ONA je problém. Víte, existují totiž ženy, které sebe nepovažují za kus mas, ale za lidskou bytost. Proto je toto chování nepotěší, ale hnusí se jim a uráží je. Cílem catcallingu a mlaskání totiž opravdu není vyjádření respektu a obdivu k lidské bytosti, ale jen slintání nad masem.

+38

Zobrazit další