Diskuze k článku:

Posilovna vašeho sebevědomí: Nenechte se omezovat ve vztahu

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Zuzana | 4. 5. 2022 18:19

Ja som presne ten prípad kedy som neustále ospravedlňovala správanie môjho partnera. Začalo to rovnakým FB účtom, rovnakými heslami na email ao pár týždňov neskôr som sa cítila previnilo pretože som si dovolila mať zaheslovaný mobil. Dva roky vzťahu v ktorom som bola tá najhoršia. V opitosti mi nadával do krev. Raz mi dal facku, pretože sme sa dlho bavila a tancovala s JEHO bratrancom. Rozišla som sa ale dodnes od neho nemám pokoj. Ďakujem vám za tému, možno sa to dostane k inej naivke a nebude musieť dôjsť vo vzťahu s manipulátorom tak ďaleko ako ja.

+9
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

karel je BŮH | 4. 5. 2022 18:06

Omezujeme se všichni a kdo říká že ne tak lže. Chtěl bych vidět chlapa, nebo ženskou ať mě tady neukamenujete, které by nevadilo že jde její starej ven vyfešákovanej jak gigolo. Žárlivost je přirozená součást každýho vztahu. Kdo nežárlí, nemiluje. Vidět holku s tunou mejkapu a v mini šatech je signál že je dotyčná možná sama a možná chce flirt. Když nejsem s ní, nemůžu ji ani ochránit. Pořád o tom píšete a teď budete tvářit že násilí neexistuje.

-19

Diskuze k článku:

Maxim | 11. 6. 2022 9:40

No zde je presne videt kde vedou socialni site, namisto toho aby se dva venovali sami sobe.

0

Adam W. | 6. 6. 2022 0:51

Nemůžu si pomoct, abych nedoplnil poznámku. V tomto demonstrativním případě se chová Pavel nevhodně. Především forma podání je obhroublá a ponižující. Ale že Vám někdo radí, jak se máte obléci/ustrojit ještě nemusí znamenat, že Vás shazuje.

Co třeba ty Jasmíniny odhalené ledviny?
Co když radím dívce, aby se oblékla a chránila si záda? Neznamená to spíše, že mi záleží na jejím zdraví? Možná, že dokud je žena mladá, zdá se vše v nejlepším pořádku, ale s odhaleným pasem si zaděláváte na revma, bolesti v oblasti páteře, nebo i ledvinové kameny. V tomto se držím norského hesla:

-2

Jane | 4. 6. 2022 17:00

Když byly děti menší, školkový, chtěla jsem volný večer a noc, zůstala bych u mé mamky. Chtěla jsem si odpočinout po vleklých dětských nemocech a jednou se normálně vyspat. Postavili se proti tomu manžel i má matka, protože "ženská patří k dětem a chlapovi". Byla jsem tak vyšťavená, že jsem se nehádala. Ale fakt jsem jim to nikdy nezapomněla. A dnes už bych se nedala.

0

Vaschek | 5. 5. 2022 16:45

Ten jeho herecký výkon je velice špatný.

+1

I. | 5. 5. 2022 14:17

A pan Houdek je teda strašidelně autentickej. Co mu na to řeknou v Deníku N :D

+4

I. | 5. 5. 2022 14:15

Dobrý. I jsem se zasmála. :)

0

B | 5. 5. 2022 11:33

Citace - karel je BŮH / 4. 5. 2022 18:06

Chtěl bych vidět chlapa, nebo ženskou ať mě tady neukamenujete, které by nevadilo že jde její starej ven vyfešákovanej jak gigolo. .

No, já třeba ba svýho starýho nežárlím a to někdy jde ven fakt vyfešákovanej. Je to metalista, takže občas nosí kožený hadry a vůbec dost poutá pozornost a je dost oblíbenej, ale proč bych jako měla žárlit? Holt asi nejsem žárlivej typ a on taky ne, protože, co si vezmu na sebe, nebo jak se zmaluju, je mu dost u zádi...i mé slintání nad Korejci mu je u zádi, jen furt říká, že doma by to nechtěl... jako ty Korejce.:D
Ano, žarlivost je přirozená, ale dá se přirozeně potlačit pomocí inteligence a sebevědomí.
Tak jestli ty nebudeš asi spíš trochu chudák?
Tady mrkni na korejský důchodce, ať máš na co žárlit.
https://www.youtube.com/watch?v=QTCXEQ3zmUY

+4

Zuzana | 4. 5. 2022 18:19

Ja som presne ten prípad kedy som neustále ospravedlňovala správanie môjho partnera. Začalo to rovnakým FB účtom, rovnakými heslami na email ao pár týždňov neskôr som sa cítila previnilo pretože som si dovolila mať zaheslovaný mobil. Dva roky vzťahu v ktorom som bola tá najhoršia. V opitosti mi nadával do krev. Raz mi dal facku, pretože sme sa dlho bavila a tancovala s JEHO bratrancom. Rozišla som sa ale dodnes od neho nemám pokoj. Ďakujem vám za tému, možno sa to dostane k inej naivke a nebude musieť dôjsť vo vzťahu s manipulátorom tak ďaleko ako ja.

+9

Zuzana | 4. 5. 2022 18:15 | reakce na karel je BŮH - 4. 5. 2022 18:06

Čítal ste ten článok vôbec? No keby áno, tak viete že sa zameriava na manipuláciu a domáce násilie.

+2
Zobrazit komentovanou zprávu

karel je BŮH | 4. 5. 2022 18:06

Omezujeme se všichni a kdo říká že ne tak lže. Chtěl bych vidět chlapa, nebo ženskou ať mě tady neukamenujete, které by nevadilo že jde její starej ven vyfešákovanej jak gigolo. Žárlivost je přirozená součást každýho vztahu. Kdo nežárlí, nemiluje. Vidět holku s tunou mejkapu a v mini šatech je signál že je dotyčná možná sama a možná chce flirt. Když nejsem s ní, nemůžu ji ani ochránit. Pořád o tom píšete a teď budete tvářit že násilí neexistuje.

-19