Diskuze k článku:

Tornádo v hlavě. Unikátní reportáž o katastrofě a naději od fotografky Jany Plavec

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

prostě Filip | 20. 7. 2021 17:58

Za ten dovětek až na samém konci článku, jsem moc rád. Obecně považuji za morální hazard, když si novináři jedou "dělat zprávy" na místa neštěstí a katastrof, a místo, aby tam přiložili ruku k záchraně životů, vytahujou kamery a natáčí lidské utrpení, často jen aby zvýšili sledovanost zpráv. Když ale reportáž vznikne kvůli benefičnímu koncertu na podporu zasažených obcí, může mít člověk pocit, že to stojí za to.

Děkuji za pěkný článek.

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

prostě Filip | 20. 7. 2021 20:56 | reakce na prostě Filip - 20. 7. 2021 17:58

Jen mě trochu mrzí, že ten benefiční koncert hodlají někteří umělci využít jako politickou kampaň před volbami, a že jim ve skutečnosti na žádných lidech nezáleží. Jinak bych se na ten benefiční koncert díval jinak.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

prostě Filip | 20. 7. 2021 17:58

Za ten dovětek až na samém konci článku, jsem moc rád. Obecně považuji za morální hazard, když si novináři jedou "dělat zprávy" na místa neštěstí a katastrof, a místo, aby tam přiložili ruku k záchraně životů, vytahujou kamery a natáčí lidské utrpení, často jen aby zvýšili sledovanost zpráv. Když ale reportáž vznikne kvůli benefičnímu koncertu na podporu zasažených obcí, může mít člověk pocit, že to stojí za to.

Děkuji za pěkný článek.

+1