Diskuze k článku:

Všichni chtějí zrušit kojenecké ústavy. Jen čeští poslanci ne

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Klara | 15. 5. 2021 9:09

Od docasnych pestounu naseho jiz osvojeneho syna jsme se dozvedeli, ze v tomto pripade jde neprekvapive zase o penize. Reditele kojenaku pry pravidelne lobbuji za sve ustavy, protoze na jedno miminko dostavaji pres 30tis. mesicne (srovnejte s odmenou pestouna), takze to je pohodlny business. Jiste, nemam tuto informaci jak overit, ale vcelku mi to zapada tady do te tragicke skladacky, kde jsou deti az temi poslednimi, na ktere se bere ohled.

+2
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Věra | 22. 5. 2021 18:27

Osobně jsem navštívila v roce 2016 sednání sociálního výboru Poslanecké sněmovny. Vystoupení některých poslanců a bývalé předsedkyně nasvědčuje vše tomu, že změna je ještě na několik desítek let. Chci věřit, že výsledek podzimních parlamentních voleb vše změní.

0

Alan | 17. 5. 2021 20:22

https://blog.aktualne.cz/blogy/olga-richterova.php?itemid=39856

0

Xxx | 17. 5. 2021 12:30

Máte pravdu

0

Lady | 15. 5. 2021 17:32 | reakce na Xxx - 14. 5. 2021 15:01

Pamatujete si to. Implicitní paměť je také paměť.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Klara | 15. 5. 2021 9:09

Od docasnych pestounu naseho jiz osvojeneho syna jsme se dozvedeli, ze v tomto pripade jde neprekvapive zase o penize. Reditele kojenaku pry pravidelne lobbuji za sve ustavy, protoze na jedno miminko dostavaji pres 30tis. mesicne (srovnejte s odmenou pestouna), takze to je pohodlny business. Jiste, nemam tuto informaci jak overit, ale vcelku mi to zapada tady do te tragicke skladacky, kde jsou deti az temi poslednimi, na ktere se bere ohled.

+2

Xxx | 14. 5. 2021 15:01

Kojenecké ústavy jsou peklo na zemi i když zachraňují životy dětí. Ten kdo tím neprošel nepochopí!! Celý život nás to pronásleduje i když si to nepamatujeme..

+1

Jiřina Černá | 14. 5. 2021 12:25

Děkuji za tento článek. Je to velmi smutné žijeme ve státě kde jsou děti až na posledním místě. Vše je pouze o penězích. Do PPPD nás s manželem zařadili v 5/2016 kdy se už dávno mluvilo o rušení kojen. ústavů a skutečnost je taková, jaká je. ??

+1

JANA | 13. 5. 2021 16:58

měla jsem možnost nahlédnout osobně do jednoho z těchto ústavů
je to velmi traumatizující
ale to je důsledek stavu,je třeba odstranit příčinu
v mnoha případech nezodpovědné rodičovství,ale i nezaviněné nějakou tragickou událostí,která vedla ke ztrátě rodičů

+2