Diskuze k článku:

Testosteronové mýty. Proč na jeden hormon svádíme mužnost, agresivitu i charakter

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Celkem 1 komentář v diskuzi

Ondřej Vojtěch | 7. 1. 2021 | 21:16

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na dvě věci které ve článku zmiňujete. Jakožto studenta medicíny kterého poměrně zajímají neurovědy bych Vás chtěl poprosit o odkazy na studie které zmiňujete v poznámce "vyvrací výzkumy neurovědců či přístupy psychologů a terapeutů." protože bych si o tomto tématu rád přečetl něco víc a také bych se vás chtěl zeptat z jakých článků na https://www.t-nation.com/ jste čerpal svoje informace o testosteronu, protože ačkoliv jsem z daného zdroje přečetl jen letmý náhodný výběr článků, informace zde uvedené mi přišli poměrně neucelené, často bez širšího kontextu případně značně tendenčně interpretované a tedy se přiznávám, že jsem k danému zdroji velmi skeptický a zajímá mě jestli se nejedná o pouhé zkreslení na základě malého statistického vzorku. Jinak musím říct, že Váš článek je velmi pěkně napsaný a i když k některým částem mám své drobné výhrady s celkovým vyzněním nelze než souhlasit. Děkuji za trpělivost a také dopředu za odpověď.

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit