Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Diverzita v pracovním týmu a zavedení kvót: Co si myslí prezidentští kandidáti

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Diskuze k článku:

Pohlaví jsou 2, kdo říká, že je jich víc, je bláze | 20. 1. 2023 13:11

Kvoty jsou nemocné - do Evropy přichází miliony muslimů a Afričanů - kteří na nějaké genderové sračky a kvóty budou kašlat - přílivem migrantů vydobytá práva brzy ztratíme.... lepší než řešit nesmysly jako že je víc než 2 pohlaví je vyhnat muslimskou verbež

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Lucka | 12. 1. 2023 20:24

Nejvíc souzním s Dr. Hilšerem

0

umfa | 12. 1. 2023 13:13 | reakce na B - 12. 1. 2023 11:24

Citace - B / 12. 1. 2023 11:24

i kdyby ses naklonoval, tak jsem furt lepší než ty.

Jistěže jste cennější než já. O tom nelze pochybovat.

0
Zobrazit komentovanou zprávu

B | 12. 1. 2023 11:24

Citace - umfa / 11. 1. 2023 13:46

Přirozeně, že na to mají právo. Hlupák je stejně cenný člověk jako génius (a dva hlupáci jsou tudíž cenější než jeden génius).

Už jsem ti jasně psala, že i kdyby ses naklonoval, tak jsem furt lepší než ty.

Tyhle diverzity ovšem jsou asi jako léčba mastičkou při vyrážce, která se objevuje kvůli AIDS. Tím, že zaplácnu pár pupínku, se to nevyléčí. Tak nevím, proč se s tím furt prudí...asi aby se kteréni typu umfa mohli cítit ublížení, že se někam dostane někdo, kdo si to nezasloužil. Přitom on sám si taky nic nezasloužil, jen se narodil v komaňský rodince, takže to měl vždycky lehký a talent nula... ale tihle řvou o "nespravedlnosti" nejvíc.

0

umfa | 11. 1. 2023 13:46 | reakce na Až zítra - 11. 1. 2023 12:14

Přirozeně, že na to mají právo. Hlupák je stejně cenný člověk jako génius (a dva hlupáci jsou tudíž cenější než jeden génius).

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Až zítra | 11. 1. 2023 12:34

Někdy je zajímavé sledovat, kam až jsou lidi ochotni zajít. (Včetně mě) A je to hodně daleko.

0

Až zítra | 11. 1. 2023 12:14

A co takhle diverzita vůči hloupým a zlým. Nemají taky právo být v týmu?

0