Diskuze k článku:

Moje dítě hraje Minecraft

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

dred | 25. 6. 2019 10:51

taky bych chtěl dostávat stovku za to že hodim pdf sem https://pdf2jpg.net/ a vyhodí to jpg :D jinak od mala jsem taky vychováván bez limitu na pc a nemám problém rozlišit realitu a VR, navíc se nadprůměrně vyznám v počítačích a mobilech, umím anglicky líp než vrstevníci a mám i větší inteligenci, za mě hraní určitě lepší než stejnej čas vysedávat u televize

+7
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Marie | 24. 1. 2021 20:46

Doma máme limit a je to tak jak píšete.Stale se o tom baví.Jdeme ven a už se nemůžou dočkat,až budou hrát.Jak jste zvládla,to že celý dny jen pařili?Mám strach,že by se nenasytil a mám strach,že bych se nezvládla na to dívat.Dekuji.M.

-2
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

Okurka Řízková | 18. 12. 2021 20:29

Holky vemte si okurku a hrajte ( ?° ?? ?°)

0

YoukimKudoh | 20. 4. 2021 8:48

Potvrzuji potenciální zkreslení tím, že jsem se zde zeptal na tuto otázku, ale doufal jsem, že získám nějaký přehled od těch, kteří hrají mnoho let a jak videohry ovlivnily jejich život.

Můj syn je typický 6 let. starý, který si lásku k Minecraftu vytvořil po prvním hraní na našem nyní zděném iPadu. Neví, že bych to mohl dostat jen pro náš PS4, takže mám příležitost ho odstavit od hry, která se pro něj stala mírnou (zdravou?) Posedlostí, nebo roznítit oheň. Neočekávám ani nechci blokovat hraní her na celý život, ale zdá se to jako potenciální příležitost nechat ho rozvíjet vášeň pro něco jiného.

Jako většina rodičů chci jen šťastné dítě, které se promění v úspěšného dospělého. Vzpomínám si, že jsem jako dítě hrával spoustu videoher a všechno se pro mě ukázalo skvěle, ale také si myslím, že hry jsou záměrně poutavější / návykovější, než jaké jsem byl v dětství.

Mám přátele, kteří litují, že nechali své děti dělat videohry tak velkou součástí jejich života. Také vím, jak by na mě naštvalo moje mladší já, kdybych věděl, že se snažím skrýt úžasnou hru ...

0

Marie | 24. 1. 2021 20:46 | reakce na dred - 25. 6. 2019 10:51

Doma máme limit a je to tak jak píšete.Stale se o tom baví.Jdeme ven a už se nemůžou dočkat,až budou hrát.Jak jste zvládla,to že celý dny jen pařili?Mám strach,že by se nenasytil a mám strach,že bych se nezvládla na to dívat.Dekuji.M.

-2
Zobrazit komentovanou zprávu

Mirek | 25. 6. 2019 20:44

Syn si taky oblíbil v útlém věku Minecraft. Časový limit má stanovený. Bohužel ta hra není jen kreativní. Myslím, že u špatně nastaveného režimu hraní může u malých dětí vyvolávat strach a režim masového množení a zabíjení mobů brutálními způsoby není asi taky dobře ??

+1

Standa | 25. 6. 2019 15:50

My v PIXIE CREW ( pixiecrew.cz ) záměrně spojujeme naše kreativní pixel produkty pro děti a mládež právě s Minecraftem a nejen jím. Celá ta paralela lega, puzzle, pixelů a Minecraftu je super. Už od dob 8bitů a chiptunes, na kterých jsem já vyrostl, je "rozkostičkovnej" svět skvělou zábavou s přidanou hodnotou. A proto se snažíme o ve stejném duchu, jehož kořeny jsou až hluboko v osmdesátkách až devadesátkách, navázat a přidat něco zábavného a přitom smysluplného i do offline světa.

0

dred | 25. 6. 2019 10:51

taky bych chtěl dostávat stovku za to že hodim pdf sem https://pdf2jpg.net/ a vyhodí to jpg :D jinak od mala jsem taky vychováván bez limitu na pc a nemám problém rozlišit realitu a VR, navíc se nadprůměrně vyznám v počítačích a mobilech, umím anglicky líp než vrstevníci a mám i větší inteligenci, za mě hraní určitě lepší než stejnej čas vysedávat u televize

+7