Diskuze k článku:

Vyrýsované a osvalené tělo znamená větší šanci. Nekompromisní nároky českých gayů zjišťoval Lukáš Houdek

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

antifeminista | 10. 8. 2022 21:37

Kdo by to byl řekl. Gayové, skupina, která je nám předkládána jako hate-free, shaming-free, a já nevím čeho všeoh ještě -free, je v postojích k druhým lidem, k ideálům krásy atd. úplně stejná, jako všichni ostatní. Odsuzujou, diskriminují, pomlouvají. Úplně stejně, jako ta pivem nasáklá konzerva, zahořklá někde v předminulém století, jak promoteři této skupiny vykreslují každého, kdo si o dokonalém obrázku gay komunity dovolí pochybovat.

+3
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Pinochet | 10. 8. 2022 17:25

Když si člověk vybere netradiční životní styl, musí počítat s netradičními problémy.

-1

Diskuze k článku:

Sangrail | 16. 8. 2022 22:23 | reakce na Pinochet - 10. 8. 2022 17:25

Aha, když si člověk "vybere"... Takže věci jako nechtěné otěhotnění, předstírání orgasmu, nekompatibilita mužského a ženského prožívání (mužské přelétání vs. ženské hnízdění a z toho důvodu stížnosti jedněch na druhé), nutnost dbát na biologické hodiny (žena už by chtěla dítě, muž ještě ne...), druhá míza u pánů a opuštěnost starších žen, rozvodové tahanice o děti, alimenty - to všechno si majorita "vybrala" v rámci svého tradičního životního stylu a dobře jí tak :-)

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Sangrail | 16. 8. 2022 22:23

Aha, když si člověk "vybere"... Takže věci jako nechtěné otěhotnění, předstírání orgasmu, nekompatibilita mužského a ženského prožívání (mužské přelétání vs. ženské hnízdění a z toho důvodu stížnosti jedněch na druhé), nutnost dbát na biologické hodiny (žena už by chtěla dítě, muž ještě ne...), druhá míza u pánů a opuštěnost starších žen, rozvodové tahanice o děti, alimenty - to všechno si majorita "vybrala" v rámci svého tradičního životního stylu a dobře jí tak :-)

0

Sangrail | 16. 8. 2022 22:19 | reakce na Sangrail - 16. 8. 2022 22:18

Mimochodem, perlička: Původní komentář neprošel validací, protože místo zkratky "het." jsem napsal prostě "heterosexuální" :-))

0

Sangrail | 16. 8. 2022 22:18

Není to úplně stejné. Znám spoustu žen, které se zamilovávají do mužů, kteří rozhodně nevypadají jako modelové. Tu a tam dokonce i do mě... (Bohužel mi to k ničemu není.) Mezi gayi je to téměř vyloučené. Kdo není svalnatý, nebo aspoň dokonale štíhlý, prakticky nemá šanci. Ty nároky jsou podobné jako nároky het. mužů na ženy.

0

Stanislav | 15. 8. 2022 10:38

S partnerem žiji ve společné domácnosti třicátý šestý rok. Oba jsme přibrali a o svalech nelze vůbec mluvit. Ale o tom to není. Partnera si velmi vážím pro jeho skvělou povahu. Cestujeme často.
Gayům v Česku i v cizině se vyhýbáme, protože i když jsme byli mladí, tak jsme s nimi bohužel neměli dobré zkušenosti.

+1

Stanislav | 15. 8. 2022 10:34

S partnerem žiji ve společné domácnosti třicátý šestý rok. Oba jsme přibrali a o svalech nelze vůbec mluvit. Ale o tom to není. Partnera si velmi vážím pro jeho skvělou povahu. Cestujeme často.
Gayům v Česku i v cizině se vyhýbáme, protože i když jsme byli mladí, tak jsme s nimi bohužel neměli dobré zkušenosti.

0

antifeminista | 11. 8. 2022 7:04 | reakce na B - 10. 8. 2022 22:26

Zrovna předevčírem mi u jiného článku nějaká Šári vysvětlovala, že u homosexuálů má dítě daleko větší šanci na stabilní rodinné prostředí než u heterosexuálů, a vysvětlovala to svýma zbožnýma přáníma. Předložila mi svůj idealizovaný romantický obrázek světa.

BTW - krásně jsi prokázala mé tvrzení, že i zastánci gayů mají ve svých řadách své Bendy.

+1

B | 10. 8. 2022 22:30

antifeminista:...jo a málem bych zapomněla na to nejhorší: všichni začínají každou větu slovem "božínku".

0

B | 10. 8. 2022 22:26

antifeminista: On ti to tak někdo předkládá? Kdo? Jako že tě tím verbovali mezi gaye?
Mně je teda spíš furt předkládají v diskuzích lidi jako ty a kdybych byla naivní a měla si jen z toho udělat obrázek, tak se všichni gayové někam vnucují, upozorňují na sebe, chtějí jen samé výhody a žádné povinnosti, všichni jsou navíc vykroucené buzny, co mluví otravným ženským hlasem, vyspí se s každým, kdo nastaví a ještě fetujou... no prostě bych je už asi chtěla všechny gaye nahnat někam do chlívku a ten polít benzínem a zapálit.

0

antifeminista | 10. 8. 2022 21:37

Kdo by to byl řekl. Gayové, skupina, která je nám předkládána jako hate-free, shaming-free, a já nevím čeho všeoh ještě -free, je v postojích k druhým lidem, k ideálům krásy atd. úplně stejná, jako všichni ostatní. Odsuzujou, diskriminují, pomlouvají. Úplně stejně, jako ta pivem nasáklá konzerva, zahořklá někde v předminulém století, jak promoteři této skupiny vykreslují každého, kdo si o dokonalém obrázku gay komunity dovolí pochybovat.

+3

B | 10. 8. 2022 21:20

Jo, lidi jsou povrchní a zvlášť pokud jim jde jen o sex, to je objev na Pulitzera!

0

Tiv | 10. 8. 2022 18:45

proud myšlenek typu: ty hezké si rozeberte vy, kterým krása stačí, a ti úžasní zbydou pro nás... ale pak kouknu na tu fotku a musím se smát tomu geniálnímu tetování Guten tag naprosto dokonale umístěnému.
TO NEMÁ CHYBU!

+1

Miroslav Kral | 10. 8. 2022 18:39

Kdo by to byl řekl, homosexuálové si vybírají partnery jako heterosexuálové. Jinými slovy, jsou úplně normální :-)

+2

Pinochet | 10. 8. 2022 17:25

Když si člověk vybere netradiční životní styl, musí počítat s netradičními problémy.

-1

... | 10. 8. 2022 15:44

Hrdí na svou sexualitu a přitom takoví povrchní pokrytci?

+2