Diskuze k článku:

Pusa od pana učitele, „flaška“ s vedoucím. Tyhle hry by vaše děti na táborech a školních akcích hrát neměly

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Kopretina | 10. 8. 2022 9:38

Takže cizí čtyřicetiletej chlap jim oblizuje dítě nad kterým má mít pedagogický dozor a rodičům to připadá v pořádku?!! Na táboře jsem nikdy nebyla, ale jestli se tam dějou takovýhle věci, tak jsem ráda. Učitel by vůbec na žáky neměl sahat (pokud jim zrovna neprovádí resuscitaci). Nechápu jak může dospělého chlapa napadnout hrát flašku se školačkama... je to úchylný. Člověk aby se bál poslat děti na tábor... Připadá mi dost divný i to jak rodiče malý děti nutí do toho, aby nedobrovolně pusinkovaly různý tetičky a strejdy, který kolikrát ani pořádně neznají... jak se potom má dítě ohradit když po něm chce něco podobného cizí člověk, když je to

+29
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

já profi trol | 10. 8. 2022 14:27

Zneužívat dítě je dost široký pojem, pokud to třeba dvanáctka po svém vedoucím chce, protože ji přitahuje, tak to samozřejmě není žádná oběť a tudíž ke zneužívání nedochází. Do toho nemá nikomu kecat ani levicový stát, ani levicový rodič. Tedy pokud to není něco nepřirozeného jako LGTV+, tam je potřeba zasáhnout a dítě poučit, co je přirozené a co ne.

-16

Diskuze k článku:

umfa | 10. 8. 2022 16:32 | reakce na antifeminista - 10. 8. 2022 16:04

Jistěže nutil. Po odborně vedeném rozhovoru, řízeném pplk. Doubkem, zkušeným vyšetřovatelem StB, si chlapci uvědomili, že k tomu byli vlastně zmanipulováni, donuceni, znásilněni a že jejich původní tvrzení nevychází ze skutečnosti.

+3
Zobrazit komentovanou zprávu

antifeminista | 10. 8. 2022 16:04 | reakce na B - 10. 8. 2022 13:44

A ty kluky, kteří se mohli přetrhnout, aby tu pusu dostali, k tomu někdo doopravdy nutil a cpal jim to do hlav, nebo je to jen tvoje fantazie?

0

feministka-smart | 10. 8. 2022 14:41

for B:
Jak ochránit své dítě před alkoholem a jinými drogami
„Dospívající nechtějí žádná omezení, ale potřebují je pro svůj zdravý vývoj. To je práce rodiče. Jeho role je z krátkodobého hlediska nevděčná. Avšak v pohledu životní cesty dítěte se vynaložené úsilí mnohonásobně vrátí.“ Prof. Dr. John Knight, Children´s Hospital Boston
John R. Knight je docentem pediatrie na Harvard Medical School (HMS) a přidruženým ředitelem pro lékařské vzdělávání v HMS Division on Addictions.

+1

já profi trol | 10. 8. 2022 14:27

Zneužívat dítě je dost široký pojem, pokud to třeba dvanáctka po svém vedoucím chce, protože ji přitahuje, tak to samozřejmě není žádná oběť a tudíž ke zneužívání nedochází. Do toho nemá nikomu kecat ani levicový stát, ani levicový rodič. Tedy pokud to není něco nepřirozeného jako LGTV+, tam je potřeba zasáhnout a dítě poučit, co je přirozené a co ne.

-16

feministka-smart | 10. 8. 2022 14:12

for B:
Věda prokázala, že rodiče podstatně ovlivňují to, zda jejich děti budou kouřit, pít nebo zneužívat jiné návykové látky. Jako zvláště důležité se ukázaly následující faktory:
Dostatečně silná vazba dítěte na rodinu měřitelná časem, který tráví rodič nebo rodiče s dítětem.
Jasná a důsledně prosazovaná rodinná pravidla, přiměřený dohled a přiměřené prosazování kázně.
Konstruktivní řešení rodinných problémů.

+4

Karel Novák | 10. 8. 2022 14:07

Učím přes 30 let, nikdy jsem se se svými žáky nelíbal, a to ani když jsme se loučili v 9. třídě. Přesto jsem s většinou svých žáků měl hezký vztah. Hrát se žáky podobné hry by mne v životě nenapadlo. Prostě mi to nikdy do vztahu učitel - žák nepřipadalo správné.

+13

Pinochet | 10. 8. 2022 14:07

Citace - B / 10. 8. 2022 13:56

Pinochet: Promiň, že redukuji tvé svobody jako je zneužívat děti, nebo jim nalévat alkohol. Se moc omlouvám. Ty bys zas možná něco o dětech věděl, kdybys nebyl celej den na diskuzích a nediskutoval o něčem, o čem nic nevíš.:D

Přesně takovouhle reakci jsem čekal, nezklamala jste. Ale představte si, že aby ten zákon měl aspoň teoretickou účinnost, musíte zaplatit určitým lidem, aby ho vymáhali. Toto se děje prostřednictvím daní, kteréžto z logiky věci musí být vyšší, čím více zákonů se vymáhá. Takže tento přístup nebere pouze svobodu zneužívat a opíjet děti (teď jste mi to teda nandala, jen co je pravda), ale třeba taky svobodu nakládat volně se svým majetkem, protože ho všichni musí státu na daních obětovat o kousek víc jenom kvůli vaší nezodpovědnosti a neschopnosti.

-1

B | 10. 8. 2022 13:56

Pinochet: Promiň, že redukuji tvé svobody jako je zneužívat děti, nebo jim nalévat alkohol. Se moc omlouvám. Ty bys zas možná něco o dětech věděl, kdybys nebyl celej den na diskuzích a nediskutoval o něčem, o čem nic nevíš.:D

0

feministka-blběnka | 10. 8. 2022 13:48

Ted me omluvte, jdu si dat panaka vodky a pak napisu zase neco moc chytreho.

+2

Pinochet | 10. 8. 2022 13:45

Citace - B / 10. 8. 2022 13:24

Pinochet: Aha, takže bych své děti nemohla vůbec pustit z domu.
Jo dobrej nápad
Já zapomněla, že tvé děti, které existují ve tvé hlavě, jsou geniální a tak už v pěti letech mají všechny informace a priority a navíc jsou i dokonale vychované a poslušné a poslouchají hlavně tebe a trochu svou neexistující matku, která je taky ideální žena...teda asi to není žena, když je nesnášíš, tak moc nevím, co to je, ale to je fuk, protože mé děti jsou holt nedokonalí, infantilní blbečci a tak jsem ráda, že je aspoň nějaké zákony chrání.

Možná kdybyste se místo hádání se na diskuzích (a adorování své domnělé inteligence tamtéž) věnovala svým dětem, seznala byste, že chránit je můžete (a hlavně máte) především vy a ne zákony, které pouze náklady vaší neschopnosti postarat se o produkt svých tělesných pudů přenášejí na ostatní lidi ve formě redukce jejich svobod.

0

B | 10. 8. 2022 13:44

Citace - antifeminista / 10. 8. 2022 13:35

Jelimánek by byl spíš ten snowflake, co by si šel vypláchnout pusu.

No a přesně to se tu cpe klukům do hlav. Co se jim musí líbit, jinak jsou to či ono... Opravdu není povinnost žádného dospívajícího kluka, aby se mu musela líbit, nebo musel souhlasit s ocicmáváním od nějaké tábovové vedoucí... viz třeba vedle topic o Beyonce...pro někoho kráska pro jiného starej plastovej hnus, kterýho by se nedotkl klackem. Takže ani kluk by něměl být tlačen do něčeho takového, i když chápu, že třeba ty nebo Pinochet (možná jste jeden a ten samej:D) byste se strašně nadšeně cicmali i s retardovaným koštětem, co ojelo i sousední romskou osadu, páč na nic lepšího nemáte.:D

0

feministka-blběnka | 10. 8. 2022 13:43

Ano ano, vejce na modro. Mam kurz sebeobrany a chci ho vyuzit!!!
A budu se u toho dobre bavit... je jedno kdo do tech vajec dostane, nejaky chcipak se najde. Nikdo ho na me sahat nebo na me dite nenuti. Nebo neco fotit a ponizovat me bez dovoleni!!!

+1

antifeminista | 10. 8. 2022 13:35 | reakce na B - 10. 8. 2022 10:56

Jelimánek by byl spíš ten snowflake, co by si šel vypláchnout pusu.

-2

B | 10. 8. 2022 13:24

Pinochet: Aha, takže bych své děti nemohla vůbec pustit z domu.
Jo dobrej nápad
Já zapomněla, že tvé děti, které existují ve tvé hlavě, jsou geniální a tak už v pěti letech mají všechny informace a priority a navíc jsou i dokonale vychované a poslušné a poslouchají hlavně tebe a trochu svou neexistující matku, která je taky ideální žena...teda asi to není žena, když je nesnášíš, tak moc nevím, co to je, ale to je fuk, protože mé děti jsou holt nedokonalí, infantilní blbečci a tak jsem ráda, že je aspoň nějaké zákony chrání.

-2

Pinochet | 10. 8. 2022 13:12

Citace - B / 10. 8. 2022 13:03

Pinochet: Já mu rozumím až moc dobře, se neboj.:D
Nechci aby mému jedenáctiletému synovi kdejakej vymaštěnej strejc nabízel velkýho panáka vodky, protože už je přece velkej chlapák, může se sám svobodně rozhodnout, protože má rozum, je to dovolený a já do toho nemám co mluvit.

Nebojím, jenom vidím, že lžete, zjevně příliš nerozumíte. Vy jakožto rodič do toho máte jako jediná (kromě syna a jeho otce) co mluvit. A taky máte ve svých rukách, aby mu nenabízel "kdejakej vymaštěnej strejc" velkýho panáka, pokud se tak děje, možná zkuste změnit známé.

0

feministka-blběnka | 10. 8. 2022 13:06

spravne se pise Na!Nose!Kunda

+1

B | 10. 8. 2022 13:03

Pinochet: Já mu rozumím až moc dobře, se neboj.:D
Nechci aby mému jedenáctiletému synovi kdejakej vymaštěnej strejc nabízel velkýho panáka vodky, protože už je přece velkej chlapák, může se sám svobodně rozhodnout, protože má rozum, je to dovolený a já do toho nemám co mluvit.

+1

feministka-bojovnica | 10. 8. 2022 13:02

Oh boze, mozek se mi zastavil, ze toto je mozne, je to pravda, to bych si nikdy nepomyslela. A on ji pobozkal sice nanosekundu a byla to hra, ale je to prasa, jako vsecii muzi. Je to sexismus a ponizeni a tak bych ho kopla do vajec, az by je mel cele modre, tak nic jineho si nezasluzi kokot.

0

Pinochet | 10. 8. 2022 12:48

Citace - B / 10. 8. 2022 12:38

Pinochet: Ano, za to že se dítě napije alkoholu mohou zákazy a ne všeobecně snadná dostupnost. To ty zákazy soc. inženýrů za to mohou, tím to je, teď jsi to odhalil! :D

Naučte se porozumět psanému textu, nepsal jsem, že to způsobují zákazy, jen že na to nemají výrazný vliv. Snadná dostupnost může způsobit, že se zchlastaj "slabý kusy", ale upřímně, chcete, aby vaše dítě nechlastalo (nebo nefetovalo) jenom proto, že se mu zrovna žádnej chlast (nebo fet) nepodařilo sehnat?

0

feministka-kjava | 10. 8. 2022 12:46

Moje dcera byla na Geek Campu, prala si to dlouho, tak jsem ji to dovolila a tam.. predstavte si to ji bylo 15 a bylo tam 8 youtuberu ve veku kolem 20 let a oni se ji dotkli!!!! Natocila s nimi i video a jak prijela hned jsem ji hodila do pracky se savem. Youtuberi by na deti nemel sahat (pokud jim zrovna neprovádí resuscitaci), ze jo. Nekde jsem to cetla!!!

+1

B | 10. 8. 2022 12:38

Pinochet: Ano, za to že se dítě napije alkoholu mohou zákazy a ne všeobecně snadná dostupnost. To ty zákazy soc. inženýrů za to mohou, tím to je, teď jsi to odhalil! :D

0

feministka-blběnka | 10. 8. 2022 12:37

Ja bych ty tabory zakazala a nebo tabory, kde by byly vedouci jen zeny. My zeny jsme totiz nejlepsi, ikdyz.. muzi nas furt utiskuji a ublizuji nam, psali to tady a i jinde a co kdyby si moje dite na tabore nekdo vyfotil a to bez dovoleni, to by bylo ponizeni a ublizeni, ze jo. Nemam dite ani chlapa, ktery by me chtel, ve skutecnosti deti ani nechci, ale mame svobodu, tak se tady chci vyjadrit, protoze moje kecy v realu nikdo neposloucha.

+3

B | 10. 8. 2022 12:33

Pinochet:...abych pravdu řekla, tak přesnou etymologii toho slova neznám, každopádně jazyk má tu vlastnost, že může význam slov posunut, když ti řeknu, že jsi hňup, tak taky nemyslím přesně vykastrovaného kozla, protože bych ho urazila.:D

0

Pinochet | 10. 8. 2022 12:29

Citace - B / 10. 8. 2022 12:10

Jo, v devadesátkách se to fakt moc nehlídalo a na tobě je vidět.:D A celkově je alkohol v téhle zemi brán jako problém a taky jsme kvůli tomu v jiných státech vnímáni jako národ opilců (kromě jiných "kvalit"), což je jistě vizitka na kterou jsi pyšný.

Nehlídalo se to za bolševika, nehlídalo se to před 10 rokama a ne(u)hlídá se to ani teď. Jak se z dítěte stane puboš a rozhodne se, že se napije, tak to udělá a rodiče i sociální inženýří se můžou postavit na hlavu. A to ten rodič navzdory nemožnosti vytvářet zákony má řádově větší šanci mu to aspoň dočasně znemožnit, než sebevětší armáda úředníků a fízlů. Jak "nás" vnímají v jiných státech je mi srdečně fuk, já ročně vypiju méně alkoholu než průměrný izraelec, ostatní ať si myslí nebo lejou dle libosti, mně tím nijak neubližují.

+1

Pinochet | 10. 8. 2022 12:18

Citace - B / 10. 8. 2022 11:50

Umfa: Asi mu nikdo ještě neřekl, že obvinit ho může i chlapeček, protože i chlapeček může být zneužit a dokonce i ti chlapečci mají matky a to někdy hysterické....tedy pokud je nevychovávají gayové, nebo otec samoživitel, který taky může být hysterický.:D

To je problematické zpátečnické vyjádření, každá správná (hysterická) feministka ví, že nic jako hysterie určitě není, protože si jí vymysleli muži, aby utužili patriarchát, dehonestovali ženy a měli čím častovat nezávislé bojovnice za ženská práva. Zjevně nejste tak pokroková, jak se snažíte prezentovat.

+1

B | 10. 8. 2022 12:15 | reakce na umfa - 10. 8. 2022 12:13

Citace - umfa / 10. 8. 2022 12:13

Ale řekl. A nevěřila byste, kam mě poslal :-)

Tam co běžně strká prsty těm chlapečkům?

0

B | 10. 8. 2022 12:14

Pinochet: ja zapomněla, že ty jsi vlastně ten správný nebuzna chlapák.:D
Přesně takovej, co muži chtějí být jako on a ženy po něm touží...samozřejmě ženské ženy a mužní muži, ne ti nedostatečně osvalení Korejci, co jsou houby chlapi a nikomu normálnímu se tedy nelíbí.:D

+1

umfa | 10. 8. 2022 12:13 | reakce na B - 10. 8. 2022 12:10

Citace

Asi mu nikdo ještě neřekl, že obvinit ho může i chlapeček

Ale řekl. A nevěřila byste, kam mě poslal :-)

0

B | 10. 8. 2022 12:10

Citace - Pinochet / 10. 8. 2022 12:00

Ještě že ten zákaz na alkohol pro mladistvé máme, díky němu u nás není jediný nezletilý, který by zkusil byť desítku gambáče. O tom, že existují destiláty a že se dá třeba i opít, zjišťuje každý občan tohoto ochranitelského státu až po osmnáctých narozeninách. Zaplať pánbůh za naší osvícenou vrchnost, nemít jí, máme každý večer parky a kluby plné nalitých puberťáků...

Jo, v devadesátkách se to fakt moc nehlídalo a na tobě je vidět.:D A celkově je alkohol v téhle zemi brán jako problém a taky jsme kvůli tomu v jiných státech vnímáni jako národ opilců (kromě jiných "kvalit"), což je jistě vizitka na kterou jsi pyšný.

0

Pinochet | 10. 8. 2022 12:00

Citace - B / 10. 8. 2022 11:50

Tak tomu říkám názor! Asi by měli zrušit i omezení na alkohol a řidičáky. Děti mají přece rozum a mohou se svobodně rozhodnout a určit vlastní hranice.

Ještě že ten zákaz na alkohol pro mladistvé máme, díky němu u nás není jediný nezletilý, který by zkusil byť desítku gambáče. O tom, že existují destiláty a že se dá třeba i opít, zjišťuje každý občan tohoto ochranitelského státu až po osmnáctých narozeninách. Zaplať pánbůh za naší osvícenou vrchnost, nemít jí, máme každý večer parky a kluby plné nalitých puberťáků...

-1

Zobrazit další