Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

„Vyrostlo mi jen jedno prso. Říkají mi amazonka.“ Příběh ženy, která si vztah ke svému tělu musela vybojovat

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Michaela | 10. 5. 2022 8:11

Jste krasna!

+71
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Nářečí | 10. 5. 2022 8:13

Škoda, že neuměla napsat článek česky... nářečí (středočeské, pražské?) velmi kazí dojem z článku.

-62

Diskuze k článku:

Ľuboš | 8. 6. 2022 17:19

Jste nádherná Marto.
Je úžasné přečíst si příběh ženy, která to nevzdala a bojuje...

+2

Karolína Vysoká | 19. 5. 2022 8:38

Nemáte pravdu!
Bolest duše je šílená, je to mnohem horší než jakákoliv fyzická bolest....

0

Karolína Vysoká | 19. 5. 2022 8:33

Nemocná duše je mnohem horší, než nemocné tělo. Jak já vám rozumím a chápu. Jste naprosto úžasná, že jste se z toho vyhrabala. A hlavně díky za neději :) Moje dcera je zatím zalezlá za tím křeslem a rve si všechno.... Tak hrozně bych ji chtěla zachránit!!!!

+1

Pavel Křížek | 17. 5. 2022 21:42 | reakce na Pavel Křížek - 17. 5. 2022 21:41

To je reakce na B.

Díky, neschopná redakce!

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Pavel Křížek | 17. 5. 2022 21:41

Je vědecky dokázáno, že estetické problémy mívají výrazně větší vliv na psychiku, než problémy funkční. Teda až na problémy, které mají vliv na funkci rostlináře (jestli mi rozumíte). Problémy s psychikou se navíc málokdy dají pozitivně ovlivnit racionálními úvahami.

Ale samozřejmě máte v zásadě pravdu. Pracovně jsem znal jednu dívku, které v předpubertálním věku selhaly obě ledviny, musela na transplantaci, přestala růst a fyzicky se vyvíjet a nakonec zemřela ve věku 14 let na rakovinu. Ta dívka měla psychická traumata a čelila velkému negativnímu tlaku svého okolí, ale kromě toho měla doopravdy krušnej život. Ti, kdo mají "jen" trápení psychického rázu, ve srovnání s takovými v podstatě vyhráli v loterii života.

+1

Marta | 16. 5. 2022 20:50

Víte, ani můj syn by na živu nebyl, nebýt císařského řezu. Ale o tom článek není. A jestli se vás nijak váš císař nedotkl, v pořádku, moc vám to přeji. Já to vnímám jinak a i to je přeci v pořádku. Každý jsme jiný, každý máme jiné hranice, co je pro jednoho bolest může být pro druhého dar. Tenhle článek je má vlastní zpověď. Nemusí se vám líbit. Nemusíte s ní souhlasit. Ale zlehčovat příběh člověka, kterého neznáte, je pro někoho, kdo evidentně taky neměl vždy vše jednoduché, trochu nedůstojné.
Přeji vám i vaší rodině vše dobré.
Marta Strýčková

+6

Iris | 12. 5. 2022 16:10 | reakce na Iris - 12. 5. 2022 16:08

Můj komentář je určen - vdecnato zena -

0

Iris | 12. 5. 2022 16:08

Evidentně jste vůbec nic nepochopila.
Té paní chybí jedno prso, ale vám soudnost a empatie - to je neporovnatelně horší.
Otázka je, čemu vy říkáte zdravý rozum.

+2

vdecnato zena | 11. 5. 2022 21:20

Opravdu smutný článek.... skoro bych paní politovala. Že chudinka jedna musela rodit císařem......já jsem měla císařský řez ve 30. týdnu a jsem za něj VDĚČNÁ !!!!!!!!! Nejsem o nic méně ženou a moje dcera - porodní váha 1250 gramů! je díky němu v pořádku. Dnes je jí 9 let a je úplně zdravou dívkou, ale bez něj by ani nebyla na světě! Takže přeji hodně zdraví a zdravý rozum, ten je strašně důležitý, ale v poslední době je ho míň a míň...

-10

Pinochet | 11. 5. 2022 20:46 | reakce na Olda - 10. 5. 2022 15:47

Vlastně jenom s půlkou kůže

0

Petr Kulhavý | 11. 5. 2022 17:00

Mne zase několik holek kdysi dost netaktně řeklo, že jsem malej. Se 177 cm jsem si tak nikdy nepřipadal. Většinu jsem ani neměl v úmyslu balit,asi to rekly jen tak preventivně, abych o tom asi ani neuvažoval, a navíc žádné sexbomby to zrovna nebyly.
Trauma to ve mě nezanechalo, skutecnejm kočkám na výšce nikdy nezáleželo.
Nemá jedno prso, no a co? Každej má popř nemá něco.

0

starykocour | 11. 5. 2022 14:12

Náhodou, hezká holka, štíhlá. Mně se líbí.

+3

Jozka | 11. 5. 2022 12:16

To je zase kravina

-5

Renée | 11. 5. 2022 9:33 | reakce na Ferda - 11. 5. 2022 8:09

Asi otočená fotka, to je úplně běžný

+1

Renée | 11. 5. 2022 9:32

Úžasnej příběh, děkuju ??

+1

Ferda | 11. 5. 2022 8:09

Jednou nema prave prso,pak zase leve!!To je zase picovina

-2

Karin | 11. 5. 2022 2:16

Jste fakt úžasná a skvělá Amazonko!!! Hodně Vám držím palce a ať jste šťastný se synem a ať Vám dělá jen samou radost.. ?? Moc Vám to přeji ze srdce.. ??

0

stop | 11. 5. 2022 1:57

Ps V Indii by nas krmily a uctivaly jako polobohy. Do Cr se to jeste nedostalo...
Jste moc krasna. Nechal bych si jedno prso, tedy pokud neplanujete sourozence tomu sidlu. V tom pripade by jste se vuhnula rvacce o to jedno prso...

+1

stopar | 11. 5. 2022 1:51

Kez bu tu bylo... jak vlozit soubor.
hned by poslal fotku meho hrudniku. Jako jeden z nejvice propadlich v cr, lecim lidi z stydlivosti cely zivot. Staci me jednou potkat do pul tela a zapomenete na svuj maly nedostatek.

0

Pavel | 10. 5. 2022 22:34

Jste úžasná ženská.. Posílám velký obejmutí -

0

Hana | 10. 5. 2022 20:55

Jsi skvělá, Amazonko!! Děkuji za tvůj příběh ??

+1

Míra | 10. 5. 2022 20:34

Ne, že by jí to asi zajímalo, ale je pěkná, klidně bych jí pozval na rande.

0

Sylvie Kucová | 10. 5. 2022 20:31

Tak krásná! Děkuji za odvahu. Posílám respekt a lásku taky. ??

0

B | 10. 5. 2022 16:15

Neříkám, že to paní závidím, ale je to jen estetický problém. Prsa jsou až na kojení stejně k ničemu a kdyby neexistovala, tak by se nic nedělo.
Horší by bylo, kdyby třeba neměla ruku, ale znala jsem borku bez ruky a stejně byla šikovnější než já.:D

0

Filip | 10. 5. 2022 16:10

no jo prirode se obcas holt nezadari, nicmene holcina je to az neuveritelne krasna a charisma ma ze by ji ho kazdej clovek na planete mohl zavidet

+4

Olda | 10. 5. 2022 15:47

Klobouk dolů, že jdete s kůži na trh...

+6

Silvie | 10. 5. 2022 14:21

Jste neuvěřitelně silná žena. Blahopřeji Vám a mám z Vás velkou radost, všechno to životní příkoří Vás jen zocelilo a jste vyjímečná. Hodně štěstí.

0

Eva | 10. 5. 2022 13:18

Krásný článek. Síla v ženách je, jste úžasná že jste ji v sobě našla

+1

Pavel | 10. 5. 2022 10:52

Život náctiletých je krutý. Za mě krásná zvenku i uvnitř. Já ňadra nikdy neřešil. Kdyby jste to nepsali, z fotky vnímám pouze krásnou tvář.

+8

Marta | 10. 5. 2022 10:35 | reakce na Xxx - 10. 5. 2022 6:43

Jeden je selfie..

+1

Zobrazit další