Diskuze k článku:

Galerie. Ada z Módního pekla představuje inspirativní trans a nebinární influencery

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Pavel Křížek | 13. 3. 2022 12:59

Já zase nechápu, proč mají "tihle lidé" pořád potřebu vidět heterosexuály jako zarostlá nemytá pupkatá prasata. Je srandovní, jak se pořád snažíte předstírat, jak jste liberální tolerantní a pokrokoví, a pak z vás v každé diskuzi na každém kroku padají tyhle perly. :-)

+4
Reagovat | Citovat | Nahlásit
Zobrazit komentovanou zprávu

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

B | 13. 3. 2022 9:49

pokračování: "normální" jen hetero zarostlí, pupkatí čeští dřevorubci, který si Ada zrovna dovolila nepropagovat a teď je na černé listině... ...každopádně ať se každý nechá oslovovat jak chce, vypadá jak chce atd.

-3

Diskuze k článku:

HonzaV | 17. 3. 2022 8:27

I kdybych to obsahově skousnul (bohužel se nepodařilo), tak už jen ta nebinár*ní typografie je běsná.

-1

umfa | 13. 3. 2022 20:13 | reakce na Pavel Křížek - 13. 3. 2022 15:58

Nj, to by mě taky zajímalo, kdo jim ty jachtu povolil :D :D :D

0

Pavel Křížek | 13. 3. 2022 15:58 | reakce na umfa - 13. 3. 2022 15:48

S ohledem na její volbu slov mám za to, že B se především podivuje nad tím, jak může být vlastnění jachty za 13 miliard LEGÁLNÍ. Ať žije totální přerozdělování majetku! :-)

+1

umfa | 13. 3. 2022 15:48 | reakce na B - 13. 3. 2022 9:48

ad Jachta za miliardy, když jinde chcípají hlady: když si pořídí drahou jachtu, znamená to, že zaplatil miliardy lidem kteří mu ji postavili - a mezi nimi bude určitě spousta dělníků, nepřímo přes dodavatelské řetězce ze zemí třetího světa, kterým takto zajistil obživu. Vlastně ty miliardy rozdal potřebným a sám za to dostal nesmyslný produkt, který já bych nechtěl ani zadarmo. A navíc jako side effect, když ty miliardy vydělával, zorganizoval při tom práci spoustě dalších lidí. On by se například ten software sám nenapsal a auta sama nevyrobila :-)

+2

Pavel Křížek | 13. 3. 2022 12:59 | reakce na B - 13. 3. 2022 9:48

Já zase nechápu, proč mají "tihle lidé" pořád potřebu vidět heterosexuály jako zarostlá nemytá pupkatá prasata. Je srandovní, jak se pořád snažíte předstírat, jak jste liberální tolerantní a pokrokoví, a pak z vás v každé diskuzi na každém kroku padají tyhle perly. :-)

+4

B | 13. 3. 2022 9:49 | reakce na B - 13. 3. 2022 9:48

pokračování: "normální" jen hetero zarostlí, pupkatí čeští dřevorubci, který si Ada zrovna dovolila nepropagovat a teď je na černé listině... ...každopádně ať se každý nechá oslovovat jak chce, vypadá jak chce atd.

-3

B | 13. 3. 2022 9:48

Nechápu, proč tihle lidé někomu vadí. Jo, dalo by se sice nadávat na zbytečnost operací u fyzicky zdravých jedinců, když jinde nejsou prostředky na operace nemocných, ale když může mít někdo legálně jachtu za 13 miliard, když jinde lidi chcípají hlady, nebo se za dva miliony z peněz daňových poplatníků nechat fotit na internet, tak nevidím důvod, proč si vylévat vztek zrovna na lidech, co se jen chtějí citit líp, i když jejich operace nejsou životně důležité a v některých případech třeba i pro většinu neestetické.
Každopádně třeba i můj starej měl hemzdy, když u nás na maloměstě potkal u obchodu kluka v legínách a na podpatcích. Přitom on sám může být snadno terčem posměchu, protože je metalista, má dredy a občas vypadá, jako by zrovna vylezl z nejbližší popelnice.

Mně se třeba nalíčení muži líbí, pokud jim to sluší a nevypadají v tom jak laciný šlapky. Třeba takovej Jimin bez mejkapu vypadá jako umaštěný šikmovočko a s mejkapem je většinou k sežrání...no, jasně, že někomu se líbí a jsou dost

0

umfa | 11. 3. 2022 10:17

Moje lehké pozvednutí obočí považujete za pořádné zahýbání světem? Lichotí mi to, ale asi trochu přeháníte :D

+3