Diskuze k článku:

„A pokud neumřela, pracuje dodnes.“ Michelle Losekoot otevřeně o své závislosti na práci

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Magdalena | 16. 1. 2022 1:07

Děkuju za tenhle článek. V něčem jsem se, bohužel, poznala. Mám to už ale trochu jinak. Teď pracuju hodně, protože musím. Ne, že bych nevěděla, co dělat jiného. Okořenila jsem si to postcovidovým syndromem s šílenou únavou. To, co jsem dřív měla za hodinu, píšu teď dvě nebo tři. Ale až nebudu v soboru v jednu v noci pracovat, přečtu si to znova. Něco se sebou budu muset udělat, nebo se zhroutím. Varovné signály už pozoruji. Autorce přeju dobrý život bez stresu. Jdu spát.

+2
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Lucka | 19. 1. 2022 11:42

Pamatuju před lety na Pandě něco v tom smyslu, ze “ani sportovní oblečení mě nedonuti cvičit, protože v něm vypadam dobre”.
Simba byla božan :(

0

Ringo | 18. 1. 2022 1:21

já se v tom vidím, bohužel to se mnou neskončilo dobře, rozvod, práce pryč, nervy, alkohol a nakonec to odneslo moje zdraví, teď čekám na transplantaci v IKEMU, snad to bude brzy.. nemám sil se o tom rozepisovat

0

Magdalena | 16. 1. 2022 1:07

Děkuju za tenhle článek. V něčem jsem se, bohužel, poznala. Mám to už ale trochu jinak. Teď pracuju hodně, protože musím. Ne, že bych nevěděla, co dělat jiného. Okořenila jsem si to postcovidovým syndromem s šílenou únavou. To, co jsem dřív měla za hodinu, píšu teď dvě nebo tři. Ale až nebudu v soboru v jednu v noci pracovat, přečtu si to znova. Něco se sebou budu muset udělat, nebo se zhroutím. Varovné signály už pozoruji. Autorce přeju dobrý život bez stresu. Jdu spát.

+2

Maddie | 13. 1. 2022 12:25

Bezva text. Otevřený a autenický. Díky moc za sdílení. <3

0

Beata | 12. 1. 2022 13:53

Vy bajecna zeno! Mam radost, ze jste tu zatacku vybrala a nasla cestu zpatky k sobe. A taky vyuzila svoje skily k nalezeni uzitecnych pruvodcu. Brava????

+1