Diskuze k článku:

Tisíce rodin ročně potká úmrtí jednoho z rodičů. Ovdovělí rodiče jsou často bezradní a bez prostředků

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Marie | 11. 9. 2021 15:20

Super, že je tato pomoc. Zažila jsem to a moc by se mi tenkrát pomoc hodila. Dcera 8 let, syn 4 roky. Školka do 16:00.litala jsem z práce s vyplazenym jazykem. Děti byli že začátku často

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Diskuze k článku:

Pavla | 16. 9. 2021 18:52

Díky Vrbě. Ve chvíli, kdy ztratíte kus sebe opravdu nemáte chuť přemýšlet nad vší administrativou. Rozmýšlíte, jestli ještě vůbec chcete žít. A pak jsou tu děti, které prožívají trochu jinou ztrátu. A pak je tu Vrba. Zjistí, co vlastně potřebujete a nasměruje vás. Získáte čas a klid a můžete automaticky odškrtávat seznam, nemusíte se nikam vracet, hledat doklady, prožívat znovu a znovu bolest u věty - manžel zemřel.....

0

Marie | 11. 9. 2021 15:20

Super, že je tato pomoc. Zažila jsem to a moc by se mi tenkrát pomoc hodila. Dcera 8 let, syn 4 roky. Školka do 16:00.litala jsem z práce s vyplazenym jazykem. Děti byli že začátku často

+1