Diskuze k článku:

Buchty mezi motory

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Diskuze k článku:

Zuzana | 20. 7. 2020 13:58 | reakce na Marie - 27. 2. 2019 14:39

Marie, vyčítáte autorce článku obecnost, ale sama se jí nevyhnete...a je to celkem přirozené. Co přesně podle vás udělal Sex ve městě pro emancipaci žen? A které další feministky si to kromě vás myslí?... Nějakému stupni zobecnění se nikdy nevyhneme a navíc redaktorka je pod článkem podepsaná, čí názor by tedy měla prezentovat, než ten svůj?
Osobně se taky přikláním k Mostu, který mě velice bavil ze všech v článku uvedených důvodů...kdežto u Sexu ve městě jsem nikdy nevydržela ani v rámci "guilty pleasure", tedy něčeho, o čem nemusím nikomu vykládat... Ale i já se podepisuju aspoň křestním jménem, stejně jako vy, takže je pochopitelné, že prezentuju svůj názor a chápu, že to někdo může mít jinak.
Možná se shodneme aspoň na tom, že mít to jinak je v pořádku...co myslíte?

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit
Zobrazit komentovanou zprávu

Marie | 27. 2. 2019 14:39

Já se spíš přikláním k názorů, že Sex ve městě udělal pro emancipaci žen víc, než hromada knih. A fakt nejsem jediná feministka, kdo si to myslí... Ono obecně mluvit za všechny feministky není moc chytré ani moc produktivní. Mnohem lepší je vlastní názor prezentovat jako vlastní autorský názor. A pamatovat na to, že feminismus je názorově dost široký proud.

0
Reagovat | Citovat | Nahlásit