Diskuze k článku:

Vít Samek: Jak jsem sloužil v covidáriu na Bulovce

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Klára | 12. 5. 2020 | 10:32

Dobrý den, moc díky za Váš článek. A u něj jsem si uvědomila, co mne vlastně na všech Vašich předchozích článcích tak moc těší. Ta pokora a obdiv k ostatním. Není to o Vás, je to o těch lidech. Tak moc díky :)

+11
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Všech 6 komentářů v diskuzi

Pavla Cholevová | 15. 5. 2020 | 04:58

Uvítala bych informaci přímo od zdroje, jak dalece byli ti nejtěžší pacienti nemocní na jiné těžké choroby. Jak moc zabíjel opravdu koronavir a nakolik přidružené nemoci.

0

Václav | 14. 5. 2020 | 09:42

Děkuji. Nejen za Váš čtivý článek, který je nejkrásnějším poděkováním našim zdravotníkům co jsem četl, ale i za Váš osobní přístup.

+1

Veronika | 13. 5. 2020 | 20:30

Moc pěkný článek, děkuji

0

Klára | 12. 5. 2020 | 10:32

Dobrý den, moc díky za Váš článek. A u něj jsem si uvědomila, co mne vlastně na všech Vašich předchozích článcích tak moc těší. Ta pokora a obdiv k ostatním. Není to o Vás, je to o těch lidech. Tak moc díky :)

+11

Veronika | 13. 5. 2020 | 20:30 | reakce na Klára - 12. 5. 2020 10:32

Moc pěkný článek, děkuji

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Věra Zdražilová | 11. 5. 2020 | 21:22

Pane Samek, máte mou velkou poklonu.
Sloužím v nemocnicích jako sestra už přes 30 let, poskákala jsem už řádku oddělení, ale na RES bych odvahu neměla, stačily mi loni 2 dny praxe při ARIPu.
Ještě že jsou na světě lidé s Vaší náturou a životní energií.

0