Diskuze k článku:

Jak být správnou macechou. Nedat na předsudky a nechtít nemožné

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Jitka | 11. 3. 2020 | 04:45

Když tohle čtu, tak je mi strašně luto těch dětí, žít v domácnosti, rodině, v jednom bytě, kde mě jeden nesnáší, musí být šílené. Chápu, ze to je popsány realita, ale ten dopad na děti.....kdyz dite žije třeba ve střídave péči, kde v obou rodinách je třetí rodic, často i nové oběma rodiči milované děti...nebo představa, ze me třeba už jako malého odmutl vlastní otec a pak ani ten nevlastní mě nebude mít rád....realita, smutne fakt, o to víc motivující ale, aby lidé o své partnerské vztahy více pečoval, aby se to nestavalo tak často....4 děti se 4 ženami, k tomu asi není co dodat, život to pak určuje sdilena tabulka google drive

+5
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Celkem 2 komentáře v diskuzi

Jitka | 11. 3. 2020 | 04:45

Když tohle čtu, tak je mi strašně luto těch dětí, žít v domácnosti, rodině, v jednom bytě, kde mě jeden nesnáší, musí být šílené. Chápu, ze to je popsány realita, ale ten dopad na děti.....kdyz dite žije třeba ve střídave péči, kde v obou rodinách je třetí rodic, často i nové oběma rodiči milované děti...nebo představa, ze me třeba už jako malého odmutl vlastní otec a pak ani ten nevlastní mě nebude mít rád....realita, smutne fakt, o to víc motivující ale, aby lidé o své partnerské vztahy více pečoval, aby se to nestavalo tak často....4 děti se 4 ženami, k tomu asi není co dodat, život to pak určuje sdilena tabulka google drive

+5

Katka | 15. 3. 2020 | 06:49 | reakce na Jitka - 11. 3. 2020 04:45

Ano, bohužel smutná realita.

Zažila jsem si od 5 let co je to mít macechu a otčíma. A vztah s macechou se na mě rozhodně podepsal. Osobně bych nikdy nikomu macechu dělat nechtěla. To dítě prostě vidí/cití, že ho nemá rád/ráda. Až dnes si zpětně uvědomuji jaké rozdíly dělala mezi mnou a vlastním dítětem ať už v servisu, jídle, nákupech atd... Bohužel i dnes skoro po 30 letech ji nedávám:-/

0
Zobrazit komentovanou zprávu