Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Otcové na delší rodičovské a porodní asistentky z veřejných peněz. Názory prezidentských kandidátů

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Až zítra | 5. 1. 2023 11:52

B: S jakou lehkostí dovedete ze sebe sypat absolutní kraviny. Takhle lehce já nedovedu říkat ani to, co dává smysl.

Zredukovat ženy na objekty, které mají něco, do čeho nehodlá nic strkat... tomu říkám rovnocenný přístup

+1
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Až zítra | 5. 1. 2023 10:11

B: navíc můžeme vždycky zvýšit daně. Zejména střední třída by měla přijmout svou zodpovědnost a část z peněz, které je společnost nechala vydělat nad rámec jejich užitečnosti, vrátit společnosti zpátky. Takový jeden bílý límeček minimálně tři důchodce uživí v pohodě. Už brzo nás důchodců bude dost. Už brzo si to odhlasujem. Protože množství je síla sama o sobě.

-3

Diskuze k článku:

antifeminista | 7. 1. 2023 8:58 | reakce na B - 5. 1. 2023 10:44

Tohle jsou většinou jen silácké řeči mládí, které vezmou za své s prvním pozitivním těhotenským testem, který, světe div se, může tvému synovi ukázat i holka na jednu noc, ne jen stálá přítelkyně... a navíc - kolik je tvému synovi? jestli je tobě kolem čtyřicítky, jak říkáš, tak jemu je možná dvacet, cca? dost možná bude za deset let mluvit úplně jinak, to se taky stává docela často že dospělým lidem v určitém věku přestane k životu stačit pouhé dosahování orgasmu tou či onou cestou... a myslím, že s těmito tvými názory z toho budeš nejpřekvapenější právě ty, až za tebou synátor přijde, že budeš babička, takže ať se ani neopovažuješ v dohledné době umřít :-D

jinak ale tvé plány plně podporuji - pokud jsi tak uvědomnělá, že vidíš postupující zkázu tohoto světa, a zároveň máš intelekt k tomu, abys s tím aspoň něco málo udělala, ale raději zvolíš cestu snadnéo odchodu místo boje za lepší svět, tak jsi zbabělá sralbotka a bylo by opravdu lepší, kdybys nadále nespotřebovávala zdroje tohoto světa :-)

P.S.: pro škarohlídy - na rozdíl od B, která tady vyloženě nabádá umfu k sebevraždě, já se snažím o opak - aby zůstala, přestala se litovat, jak její život skončil na vrcholu mentálních i fyzických sil, a začala konečně něco se svým životem dělat :-)

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Až zítra | 5. 1. 2023 20:10 | reakce na B - 5. 1. 2023 10:29

B: a dovedou si vaše děti představit, jaké to je, když se na ně usměje docela malá hočička, která je jejich? Myslím, že by se pokakali.

0

Až zítra | 5. 1. 2023 13:55

B: když tak nemáte ráda lidi, co byste dělala třeba u kadeřnice, když byste jí řekla, že chcete melír na celou délku vlasů, nejen u hlavy a ona by nekompromisně řekla, že tohle ona Teda nikdy nedělá, protože by ty konce mohly upadnout. A jasně tím dá najevo, kdo je tady pán. A tváři se důležitě. Snažila byste se jí zavděčit, aby vás měla ráda? A když by neměla, k čemu by to vedlo?

0

Až zítra | 5. 1. 2023 12:04 | reakce na Pinochet - 5. 1. 2023 11:04

Pinochet: nebojte, za chvilku se tu nahromadí hodně jiných rasistů z jihu a z východu, takže nebudete sám.

0

Až zítra | 5. 1. 2023 11:52

B: S jakou lehkostí dovedete ze sebe sypat absolutní kraviny. Takhle lehce já nedovedu říkat ani to, co dává smysl.

Zredukovat ženy na objekty, které mají něco, do čeho nehodlá nic strkat... tomu říkám rovnocenný přístup

+1

Pinochet | 5. 1. 2023 11:04 | reakce na B - 5. 1. 2023 10:59

Citace - B / 5. 1. 2023 10:59

pokud tu je někdo rasista tak Pinochet.:)

Je. A?

0

B | 5. 1. 2023 11:03 | reakce na Pinochet - 5. 1. 2023 11:02

Citace - Pinochet / 5. 1. 2023 11:02

Ať už se převtělíš do čehokoliv, zrovna ty si určitě polepšíš.

Možná ne, ale tak mrzké stvoření jako ty taky určo nikdy nebudu.:D

0

B | 5. 1. 2023 11:02

Citace - Až zítra / 5. 1. 2023 10:49

B: tak pokud si pere ponožky, tak to je na tom dobře :-) Nadruhou stranu zredukovat vztahové potřeby na čisté ponožky a orgazmus...

...no, aspoň vidí ženy jako rovnocené bytosti a ne jako někoho, kdo by si měl na něj dávat bacha, protože je silnější, jako to vidíš ty.:)

0

Pinochet | 5. 1. 2023 11:02

Citace - B / 5. 1. 2023 10:29

ostatně stejně doufám v převtělování a v to, že se po smrti stanu větší a lepší než jsem dnes:D

Ať už se převtělíš do čehokoliv, zrovna ty si určitě polepšíš.

+1

A zítra | 5. 1. 2023 11:01 | reakce na B - 5. 1. 2023 10:59

B: taky lidi nemám ráda. To bysme si mohli rozumět.

0

B | 5. 1. 2023 10:59

Citace - Až zítra / 5. 1. 2023 10:44

B: a s cigány to fakt není tak jednoduché, jak si jednoduchá většina představuje. Když vás totiž nějáká společnost stovky let nepříjmá, asi těžko bude vaše etnická kultura směřovat k něčemu jinému, než tuhle společnost patřičně podojit. Nebo vy máte ráda lidi, kteří vás nepříjmají?

Já nejsem rasista, cikáni mi nevadí o nic víc než kdokoli jinej.-znám jejich původ, vím o nich, znám je i osobně-pracovala jsem kdysi i v herně a bavila se s nima,- jo moc věřit se jim nedá, oni nemají lež za závadnou....taky na nikoho už nepracuju, nevidím důvod, společnost je špatná, nebudu se na ni podílet... pokud tu je někdo rasista tak Pinochet.:)

0

Až zítra | 5. 1. 2023 10:49

B: tak pokud si pere ponožky, tak to je na tom dobře :-) Nadruhou stranu zredukovat vztahové potřeby na čisté ponožky a orgazmus...

+1

Až zítra | 5. 1. 2023 10:44

B: a s cigány to fakt není tak jednoduché, jak si jednoduchá většina představuje. Když vás totiž nějáká společnost stovky let nepříjmá, asi těžko bude vaše etnická kultura směřovat k něčemu jinému, než tuhle společnost patřičně podojit. Nebo vy máte ráda lidi, kteří vás nepříjmají?

0

B | 5. 1. 2023 10:44 | reakce na Až zítra - 5. 1. 2023 10:40

Citace - Až zítra / 5. 1. 2023 10:40

B: no jestli jim od mala vtloukáte do hlavy, že by akorát porodili budoucí starý dědky, tak se ani nedivím, že nechtějí mít děti. Syn fakt nechce ani přítelkyni?

A k čemu? Ponožky si vypere sám, sluhu nepotřebuje a orgazmus může mít kdyžtak i jinak než tím, že ho bude strkat do něčího otvoru.
...jinak mé děti nejsou ani zdaleka samy, ale ty asi moc nečteš, co?

-1

Až zítra | 5. 1. 2023 10:40

B: no jestli jim od mala vtloukáte do hlavy, že by akorát porodili budoucí starý dědky, tak se ani nedivím, že nechtějí mít děti. Syn fakt nechce ani přítelkyni?

0

B | 5. 1. 2023 10:29

Citace - Až zítra / 5. 1. 2023 10:14

B: no tím si mladí moc nepomůžou, když se vykašlou na rození dětí. Oni sami své staré dochovají a je už nebude mít kdo dochovat. Ale je to na nich :-) Já doporučuju, aby se mladí začali víc ohánět.

Jenže třeba já už jsem smířená s tím, že brzo umřu (ostatně stejně doufám v převtělování a v to, že se po smrti stanu větší a lepší než jsem dnes:D) a mé děti už tenhle systém podporovat nechtějí. Nechtějí se dřít, aby živili bandu nějakých dědků, to raděi nebudou dělat nic a nechtějí ani ničit planetu. Dcera nechce mít děti, syn ani nechce mít nějakou přítelkyni, neví proč by vůbec někdy měl... jasně pár primitivních občanů moc neuvažuje a ti se množit budou, ale ti nepracovali nikdy a ani nemají důvod s tím začínat.:)

-1

Až zítra | 5. 1. 2023 10:23

B: Nebude to lehké, ale vy si s tím poradíte :-)

0

Až zítra | 5. 1. 2023 10:14

B: no tím si mladí moc nepomůžou, když se vykašlou na rození dětí. Oni sami své staré dochovají a je už nebude mít kdo dochovat. Ale je to na nich :-) Já doporučuju, aby se mladí začali víc ohánět.

0

B | 5. 1. 2023 10:14 | reakce na Až zítra - 5. 1. 2023 10:11

Citace - Až zítra / 5. 1. 2023 10:11

B: navíc můžeme vždycky zvýšit daně. Zejména střední třída by měla přijmout svou zodpovědnost a část z peněz, které je společnost nechala vydělat nad rámec jejich užitečnosti, vrátit společnosti zpátky. Takový jeden bílý límeček minimálně tři důchodce uživí v pohodě. Už brzo nás důchodců bude dost. Už brzo si to odhlasujem. Protože množství je síla sama o sobě.

Jo, já vím, že si to důchodci odhlasují.:D Těch pět pravnuků, co tu zbyde, je pak zanese do učebnic jako generaci bez mozku..jo, vlastně ne, páč už ani na školství nebude...

-1

B | 5. 1. 2023 10:12

oprava: zalézt...

0

Až zítra | 5. 1. 2023 10:11

-3

B | 5. 1. 2023 10:09

Citace - Až zítra / 5. 1. 2023 10:02

Milá B, říká se přes překážky ke hvězdám. Ne po rovné pěšince vysypané pískem ke hvězdám. Když mladým odstraníte všechny motivační překážky, stane se akorát to, že zakrní. Když bude muset jeden pracující uživit pět důchodců, bude to sakra výzva. A uvidíte, že to nějak půjde. A kdyby to náhodou nešlo, tak opravdu část starých lidí začne předčasně umírat. Ale nemusíme je vraždit dopředu. Navíc si myslím, že vaše politika vraždění starých zrovna porodnost nezvedne.

Já je nechci vraždit, měli by mít rozum a umřít (nebéo někam zalést) sami ze své vůle, nebo prostě zůstat mladí, pokud to umí:D. Mladí se můřou na nějaké překážky prostě taky vybodnout a žádné děti nemít a přestat tuhle společnost živit úplně, což se reálně už prostě děje, pokud nevidíš...
...ale ty nevidíš, většina radši vidět realitu nechce a vymejšlí jen další a další kraviny.

-1

Až zítra | 5. 1. 2023 10:02

Milá B, říká se přes překážky ke hvězdám. Ne po rovné pěšince vysypané pískem ke hvězdám. Když mladým odstraníte všechny motivační překážky, stane se akorát to, že zakrní. Když bude muset jeden pracující uživit pět důchodců, bude to sakra výzva. A uvidíte, že to nějak půjde. A kdyby to náhodou nešlo, tak opravdu část starých lidí začne předčasně umírat. Ale nemusíme je vraždit dopředu. Navíc si myslím, že vaše politika vraždění starých zrovna porodnost nezvedne.

0

B | 5. 1. 2023 9:08

Ještě to napíšu tak, abyste to pochopili...teda snad: Dokud se (zas) staří nesmíří se smrtí-nebo nezůstanou věčně mladí, nemůžev žít pořádně nikdo.

-1

B | 5. 1. 2023 8:55

Jo, mé posty jsou sice odfláknuté, plné překlepů a chyb a asi i pármenších logických nesrovnalostí z roztžitosti se najde. Můžou se vám taky zdát hrozně zlé, nebo že obecně nesnáším staré lidi (což není pravda-protože já nesnáším všechny lidi skoro stejně, jen malé děti mají u mě trochu oko:D)...každopádně to nic nemění na tom, že globálně mám pravdu a pokud tvrdíte něco hodně jiného než já, tak pravdu mít tedy nemůžete.:P

-1

B | 5. 1. 2023 8:45

Tady všichni zas budou plakat, jako antifeminista, že takové věci stojí peníze, které nemáme... ....ale, ono dětí se rodí čím dál méně a pokud se muži nenaučí se o výchovu dělit, tak ženy, co by se chtěly obětovat pro výchovu taky nebudou, protože nikdo se nechce obětovat, zvlášť když ten druhej neobětuje nic! Pokud nebudou chodit na rodičák i muži a nezačnou se starat, tak ženy prostě přestanou taky, protože chtěj taky žít a mít peníze a být soběstačné. Což už se děje.... a děti jsou budoucnost, ne důchodci, který už budou jen a jen vydejchávat a zasmrazovat vzduch a pak prdět pod kytky. Pokud se má na něčem šetčit, pak bylo praktičtější logicky začít u nepotřebných a to jsou prostě ne děti nebo mladí lidé , ale vždy to byli staří a společnost, co tohle nechápe musí logicky zaniknout, musí vymřít, což se úspěšně děje, protože dožít se sta let a to je prostě ekonomicky i ekologicky neúnosná zátěž, i kdyby bylo na jednu ženu dětí pět a (všechny dřely jak negři už od deseti).

...ale chápu, že pro běžného umfu, je důležitej umfa a jeho pohodlí po něm potopa.:D

-1