Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Hlavně neukázat strach. Čtyři příběhy žen z disentu nás učí, jak žít nezávisle a neohnout hřbet

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Viola | 17. 11. 2022 10:57

Nejnebezpecnejsi bylo to, ze jsme se s minulosti nevyporadali komunisti prevlekli kabaty a jeli dal kradli, lhali, podvadeli a ted tu z toho mame kandidata burese na presidenta zlodeje a udavace hruza

+3
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Hela | 18. 11. 2022 10:22

Nemám ráda, když někdo dělá něco pro ostatní. Každý ať se stará o sebe. Ještě by snad ode mě očekávaly obdiv nebo vděk. Ale mě je zcela jedno, jak tyhle paní strávily svůj život. Je to jejich věc. Já jsem se je o nic neposila. Tak nevím, proč nás tu redakce krmí takovýma článkama.

-3

Diskuze k článku:

Ivan Šmarda | 29. 11. 2022 23:55

Tak využijte toho,co ty dámy (a samozřejmě i jejich kolegové) pro nás vybojovaly...nečtěte to,nereagujte na to. To můžete, ne? Doba kdy jste musela něco odsouhlasit nebo zhanět veřejně je naštěstí pryč. Využijte toho.

0

Hela | 18. 11. 2022 10:22

Nemám ráda, když někdo dělá něco pro ostatní. Každý ať se stará o sebe. Ještě by snad ode mě očekávaly obdiv nebo vděk. Ale mě je zcela jedno, jak tyhle paní strávily svůj život. Je to jejich věc. Já jsem se je o nic neposila. Tak nevím, proč nás tu redakce krmí takovýma článkama.

-3

Michal Macek | 18. 11. 2022 8:59 | reakce na Viola - 17. 11. 2022 10:57

Viola: koho konkretne Babis udal? prosim zdroje.....

-1
Zobrazit komentovanou zprávu

Pavel Křížek | 17. 11. 2022 11:29 | reakce na Pavel Křížek - 17. 11. 2022 11:28

Redakční systém nepřijal příspěvek, protože byl prý zadán robotem. Vtipné, když jsem se naposledy díval, byl jsem ještě člověk. Co se od dnešnío rána asi stalo...

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Pavel Křížek | 17. 11. 2022 11:28

Zase cenzura mazáním nepohodlných příspěvků, které neporušují žádná pravidla ani zákony. Koho to tu překvapuje.

0

Viola | 17. 11. 2022 10:57

Nejnebezpecnejsi bylo to, ze jsme se s minulosti nevyporadali komunisti prevlekli kabaty a jeli dal kradli, lhali, podvadeli a ted tu z toho mame kandidata burese na presidenta zlodeje a udavace hruza

+3