Heroine do schránkyPředplatit časopis 
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

Bartošová: „Boj s ideálem krásy nelze vyhrát.“ Pohlední lidé také narážejí na společenské překážky

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Pavla | 11. 11. 2022 18:18

Krásné ženy mají jednodušší život, jen je důležité umět toho využít. Vlastní zkušenost.

+4
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Jenom teď | 11. 11. 2022 19:23

Michal Macek 18:23 To jsem zkoušela. V momentě, kdy v konfliktu přistoupíte k nějakému muži, postavíte se mužně ze široka a rovně, stáhnete rty a pevně se mu podíváte do očí, jako že se ho nebojíte a můžete ho klidně sejmout, přeskočí jiskra :-)

-1

Diskuze k článku:

Liška | 14. 11. 2022 15:00

Jsem (či byla jsem) krásná žena, dnes máme 35. výročí svatby a dávno dospělé děti. Manžel mě neživil a neživí, pracuji a slušně vydělávám. Je nás takových hodně, jen žijeme klidně a asi nejsme zajímavé.....

+1

Petr.b | 14. 11. 2022 11:38

Tak trochu z jiného soudku, ale podobného: je zajímavé, že znám několik opravdu krásných žen, které po 50 skončily opuštěné a vlastně celý dosavadní život měly dost problematické vztahy, pokud vůbec nějaké. A oproti tomu žije plno "obyčejných" žen, nijak zvlášť krásných ve spokojeném manželství...

0

antifeminista | 12. 11. 2022 8:42

Teď ještě prosím o rozhovor s někým přebujele přebohatým o negativech tučného konta. Následně s někým, kdo nikdy neměl ani rýmu, o závažných nemocech. A nakonec s neplavkyní o tom, jak krásné je nechat se houpat na vlnách. Děkuji.

+3

Jenom teď | 11. 11. 2022 22:41

I: no to byl :) Uvědomíte si, jak by asi skončil takový souboj ženy s mužem. Ale lidi tady nezajímá je co říkám. A tak už toho nechám. Nechala bych toho i tak.

-1

I | 11. 11. 2022 22:31 | reakce na Jenom teď - 11. 11. 2022 19:23

Jenom teď 19:23 - to teda musel být zážitek :-)

0
Zobrazit komentovanou zprávu

Jenom teď | 11. 11. 2022 19:23

Michal Macek 18:23 To jsem zkoušela. V momentě, kdy v konfliktu přistoupíte k nějakému muži, postavíte se mužně ze široka a rovně, stáhnete rty a pevně se mu podíváte do očí, jako že se ho nebojíte a můžete ho klidně sejmout, přeskočí jiskra :-)

-1

Jenom teď | 11. 11. 2022 19:13

Michal Macek 17:24 - křivák nosila vždycky naruby, rtěnku si malovala rovnou na zuby :)...tahle pohádka se může stát jenom v písničce :)

0

Michal Macek | 11. 11. 2022 18:23

Nazor: vim o cem mluvite...ale o to prave jde...jak se rika, vetsinou, kdyz Buh nekomu prida (na krase), jinde ubere (vetsinou na chytrosti :), uz jen to ze se clovel nekomu posmiva pro vzhled o necem svedci....musite prekonat svuj strach :) kdyz se vam nekdo posmiva, nenechte to tak, musite se vzeprit, at tak nebo tak...znicte toho cloveka, zesmesnete ho vic nez on vas, ukazte, jaky doopravdy je, ze pod tou krasnou maskou je hloupy primitiv, na nejaky zpusob jiste prijdete...a kdyz ne? tak na nej skocte a vymlatte mu par zubu :) TAK ziskate sebevedomi a budete si sama sebe vazit...a uvidi to i okoli.... :)

0

Pavla | 11. 11. 2022 18:18

Krásné ženy mají jednodušší život, jen je důležité umět toho využít. Vlastní zkušenost.

+4

Názor | 11. 11. 2022 18:05 | reakce na Lída - 11. 11. 2022 17:57

vidíte a ještě to osel napíšu blbě :-)

0

Lída | 11. 11. 2022 17:57

Není hloupý spíš NEpřežít svoje rodiče?

0

Názor | 11. 11. 2022 17:46

osobnost, charakter a sebevědomí formuje hlavně okolí, když od mala slýcháte pouze posměch a ignoraci, žádné velké ego si nevybudujete, když nejste nějaký sebestředný arogantní egoista... jak říkám, život patří krásným a úspěšným, ostatní jedou mizerný druhý housle

+1

Názor | 11. 11. 2022 17:32

nemám, ale asi by bylo hloupý přežít vlastní rodiče, jinej smysl bytí nevidím

0

Michal Macek | 11. 11. 2022 17:24

Nazor: nejsem zadny velky fesak ani bohac, ale izolovany si nepripadam :) jasne, nedelam zadnou velkou karieru a zenske se o me neperou, ale zas na uplny nezajem zen si taky stezovat nemuzu a pratel mam vic nez dost. A taky si myslim ze i "osklive" zeny maji na vyber dost muzu, jak se rika, kazde zbozi ma sveho kupce :) dulezita je taky osobnost...a sebeduvera...kdyz si budu myslet, ze me nikdo nechce, nikdo me chcit nebude...rika se tomu "sebenaplnujici proroctvi"....

+1

Irena | 11. 11. 2022 17:08

Názor: Milý názorku, když nemáte pro koho být, stanovte si nějáký cíl, pro který budete žít. Máte nějaký?

0

Jenom teď | 11. 11. 2022 17:05

Názor: no zase tak atraktivní není. Taková nedotažená Scarlet Jahanson :)

0

Názor | 11. 11. 2022 16:51

žena její atraktivity nemůže nikdy pochopit život ošklivých, nejen, že jsou vyčleňováni ze všech možných kolektivů a přátel, ale naprosto nemají rovnocenné podmínky v kariéře i osobním životě, většinou se musí smířit vesměs se samotou a s totální ignorací okolí... není to snadný život, možná jediná výhoda, nebojíte se tolik smrti, když zde nemáte pro koho být

+3

Jenom teď | 11. 11. 2022 16:36 | reakce na B - 11. 11. 2022 12:20

B: už rozumím jako to myslíte. Pustila jsem si s ním jedno dojemné video. Je to fakt neskutenčně krásnej chlapec. A to video mě bralo za srdce.

0

Irena | 11. 11. 2022 15:53 | reakce na umfa - 11. 11. 2022 9:51

Umfa: A teď je otázka proč, že? :)

0

Irena | 11. 11. 2022 15:49

Pardon, my ženy jsme vůbec jsme nesoupeřili. S měkkým i. Já totiž nejsme feministka, takže při shodě předmětu v ženském rodě s přísudkem píšu v koncovce měkké i.

0

Irena | 11. 11. 2022 15:41

To jsem takhle jednou seděla ve sdílné atmosféře v kruhu mých vrstevnic. A vůbec jsme spolu nesoupeřily. Napřed si přišel chlap pro tu nejhezčí. Pak pro druhou, pro třetí, až jsem tam nakonec seděla ve sdílné atmosféře sama, nejškaredší z nich všech. Je hezké, když o nesoupeření mluví absolutní vítězka

+1

Jenom teď | 11. 11. 2022 12:23 | reakce na B - 11. 11. 2022 12:20

B: taky by mi nevadilo takhle vypadat :)

+2

B | 11. 11. 2022 12:20 | reakce na Jenom teď - 11. 11. 2022 12:10

Citace - Jenom teď / 11. 11. 2022 12:10

B: jak takový neskutečně krásný muž vypadá?
Jako Hynjin Hwang třeba...

+1

Jenom teď | 11. 11. 2022 12:10

B: jak takový neskutečně krásný muž vypadá?

0

B | 11. 11. 2022 12:04 | reakce na Jenom teď - 11. 11. 2022 11:43

Citace - Jenom teď / 11. 11. 2022 11:43

B: A chtěla byste některého z nich mít, nebo vám stačí se jenom dívat? :)
Nevím, moje zkušenost je taková, že i holky dají přednost hezčí kamarádce před škaredou.
Ale pokud krásky fakt trpí tak jak říkáte, není nic lehčího než pár kilo přibrat, ostříhat se na ježka, nosit pytlovité usedlé oblečení a velké plastvé nemoderní šperky. Jestli máte problém, ráda poradím. :)

Já bych jich chtěla...:D
..a sama bych taky chtěla být ideálně neskutečně krásný muž, ale nejlépe na nějaké lepší planetě. K tomu mi pomůže nějaká bižuterie?

+1

I | 11. 11. 2022 11:57

Pinochet: no urážka to zjevně není. Ale jak to? Copak oni vy to opravdu chtěli, takhle žít?

0

B | 11. 11. 2022 11:55

Pinochet: Tak jasně že pro primitiva to je pochvala. Některé ženy taky vezmou jako kompliment třeba že jsou hubené jak anorektičky, protože čím hubenější, tím krásnější. :D

0

Pinochet | 11. 11. 2022 11:45

Citace - B / 11. 11. 2022 11:19

A teď si vem, že něco podobného dělají i ženští rytíři a hezké holky je prostě často serou už tím, že jsou hezčí a tak je třeba různě pomlouvají..stejně jako muži o takovém řeknou, že je to určitě... ...děvkař nebo něco, aby ho srazili.

Přesně, v celé živočišné říši platí, že není větší urážky pro samce než mu připomenout, že se páří s velkým množstvím různých samic.

0

Jenom teď | 11. 11. 2022 11:43

B: A chtěla byste některého z nich mít, nebo vám stačí se jenom dívat? :)
Nevím, moje zkušenost je taková, že i holky dají přednost hezčí kamarádce před škaredou.
Ale pokud krásky fakt trpí tak jak říkáte, není nic lehčího než pár kilo přibrat, ostříhat se na ježka, nosit pytlovité usedlé oblečení a velké plastvé nemoderní šperky. Jestli máte problém, ráda poradím. :)

0

Pinochet | 11. 11. 2022 11:34

"V současnosti jsme neustále vystaveni obrazům „dokonalých“ těl na Instagramu, TikToku a dalších sociálních sítích."

Dokonalá těla na sociálech? Já vim, já vim, každé tělo je krásné a dokonalé.... A feministky nejsou banda uječenejch hysterek....

0

Zobrazit další