Diskuze k článku:

Plavky pro těla všech tvarů. Body positivity v praxi

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

beta samec | 1. 7. 2022 14:37

V článku to není tak se ptám, od jakého BMI se holka bere jako body pozitivní?

+8
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Pavel Křížek | 2. 7. 2022 15:48

To si musíte také přečíst text toho článku a neprohlížet si jen obrázky :-)

-1
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

Jana | 8. 7. 2022 10:13 | reakce na Pinochet - 4. 7. 2022 18:46

Dělá se z toho norma, takže to propagace je. Neříkám, že by měly být zalezlé doma, naopak, ale prostě hezké a hlavně zdravé to není.

+4

Jana | 8. 7. 2022 10:11 | reakce na Michal Macek - 4. 7. 2022 20:35

Proč? Hlavně kvůli sobě, kvůli zdraví! Klouby, srdce, cukrovka...takže proto!

+1

Jakub | 5. 7. 2022 21:56

Moc to teda nefunguje?????>?

0

Čingischán | 5. 7. 2022 19:53 | reakce na Vagina Quest - 4. 7. 2022 21:55

Přiznat si, že jsem tlustý, naopak vůbec těžké není. Ono to totiž ani zdaleka není jen o koukání do zrcadla. Když jste tlustý, nedoběhnete ani sto metrů na zastávku autobusu, nevyjdete ani dvě patra po schodech, zatočí se vám hlava jen z toho, že se ohnete pro spadlou tužku, buší vám srdce a není to pohledem na milovanou polovičku, potíte se jak prase a to ani nemusí být tropické teploty, kupujete oblečení s třema X, knoflíky u košile vám nerozepíná sexy žena, ale vaše břicho, a svoje rodinné klenoty jste už dlouho neviděl, ale věříte, že tam někde pořád ještě jsou. Člověk, který nemá přejídání jako psychickou nemoc, která může vnímání reality narušit, toto vidí velmi dobře a stejně dobře ví, že je to daný jeho tloušťkou, a kdyby to náhodou nevěděl, řeknou mu to doktoři, u kterých dřív či později skončí třeba s cukrovkou, a zpravidla se stydí nebo nenávidí, že s tím nic nedělá. (a tak to nemají jen ženy, ale i muži)

To skutečně těžké není uvědomit si, že je to špatně, ale začít s tím něco dělat, protože to vyžaduje obrovnou vůli k překonání hranice komfortní zóny. Proto tolik frčí články podporující v tlustoprdech bez ohledu na pohlaví názory, že být tlustý je vlastně fajn nebo že to všichni mají daný geneticky - protože tlustoprdi, kteří nejsou schopní překročit svou vlastní hranici komfortu, tyto články, které jim berou vůli a důvod s toušťkou bojovat, baští stejně jako tucet párků ke snídani.

Svým způsobem má každý autor každého takového článku tuk (a později i krev) všech tlouštíků na svých rukách.

+2

umfa | 5. 7. 2022 19:06 | reakce na Pinochet - 4. 7. 2022 23:16

Citace - Pinochet / 4. 7. 2022 23:16

silnejsi holky radsi spachejte rovnou harakiri

Jen to ne! Dovedete si představit té tukové tkáně všude kolem?

0

Vagina Quest | 5. 7. 2022 17:56

U někoho to právě nefunguje, třeba u anorektiček a tlusťošek body positivity v praxi. Prostě ony vidí něco jiného. Občas pomůže nějaká fotka, ale někdy ani to nepomůže.
Každý prostě nemá ten objektivní pohled.

0

Pinochet | 4. 7. 2022 23:16

Citace - Michal Macek / 4. 7. 2022 20:35

Pinochet: takze se maj stydet? nemaj narok jit se koupat dokud nezhubnou? a co kdyz se takhle citi v pohode, proc by mely hubnout? kvuli vam abyste mel radost? takze silnejsi holky slysite to? radsi spachejte rovnou harakiri....svata prostoto....

motivacni pisen pro baculky na zlepseni nalady po cteni tehle diskuze :)

https://www.youtube.com/results?search_query=mika+big+girl

Jo, maj se stydět, to je pro ně jediná motivace s tím něco udělat. A hubnout by měly kvůli sobě, aby se cejtily dobře i za deset, dvacet let. Že jim je dobře teď, no fajn, to je i leckterýmu kuřákovi po dvacátym cigáru ten den. Ale neni v pořádku z nezdravýho životního stylu dělat vzor, na kterej má bejt člověk ještě hrdej. Bejt obézní neni ani zdravý, ani přirozený, ani hezký a ani ekologický, což je obzvlášť paradoxní, protože drtivá většina hrdejch tlusťošek je z podstaty progresivně levičáckýho smýšlení, ke kterýmu proklamovanej zájem o životní prostředí neodmyslitelně patří.

+4

Michal Macek | 4. 7. 2022 22:01 | reakce na Vagina Quest - 4. 7. 2022 21:55

Vagina Quest: co to je za blbost? nemusim si nic priznavat, kouknu do zrcadla a vidim, ze sem tlustej.... :P

0

Vagina Quest | 4. 7. 2022 21:55

Přiznat si jsem tlustý je pro většinu stejně těžké, jako si přiznat, že je někdo alkoholik.

0

Vagina Quest | 4. 7. 2022 21:52

Je to nechutné, co si budeme nalhávat. Tak mladé bečky.

+2

Michal Macek | 4. 7. 2022 20:35

Pinochet: takze se maj stydet? nemaj narok jit se koupat dokud nezhubnou? a co kdyz se takhle citi v pohode, proc by mely hubnout? kvuli vam abyste mel radost? takze silnejsi holky slysite to? radsi spachejte rovnou harakiri....svata prostoto....

motivacni pisen pro baculky na zlepseni nalady po cteni tehle diskuze :)

https://www.youtube.com/results?search_query=mika+big+girl

0

Pinochet | 4. 7. 2022 18:46

Citace - Michal Macek / 4. 7. 2022 16:32

Jana: to prece neni propagace, i tlusti lidi maji pravo na zviot, na to jit na plaz atd...to jako podle vas maji byt jen zalezli doma cely zivot? propagace by byla, kdybyste lidem rikala, at ztloustnou...ale to nikdo nedela, je to jen clanek pro silnejsi holky aby vdely, co maji za moznosti s plavakama...

Je to článek pro obézní holky, aby se za svou obezitu nestyděly a ještě s ní nedejbože nezačaly něco dělat.

-1

Michal Macek | 4. 7. 2022 16:32 | reakce na Jana - 4. 7. 2022 12:15

Jana: to prece neni propagace, i tlusti lidi maji pravo na zviot, na to jit na plaz atd...to jako podle vas maji byt jen zalezli doma cely zivot? propagace by byla, kdybyste lidem rikala, at ztloustnou...ale to nikdo nedela, je to jen clanek pro silnejsi holky aby vdely, co maji za moznosti s plavakama...

+3

Čingischán | 4. 7. 2022 15:01 | reakce na B - 4. 7. 2022 8:01

Musím přiznat, že se dost ztrácím. Mluvíš tu sice o tom, že nechceš nesmyslně otročit pro hloupou společnost, ale přitom jsi nezmínila jedinou smysluplnou práci, kterou jsi za život dělala, ať už pro peníze, nebo pro jakokoliv jinou hodnotu - moderování diskuzí, tvorba topiců, plánování výroby, zástupce vedoucího pošty, práce v pojišťovně, to je všechno jen honosné přehazování papírů a po nás potopa. Doufám, že také chápeš, že ty tagy a topicy, o kterých říkáš, že tě bavily, samy o sobě nemají ani význam, ani hodnotu, jsou jen prostředkem.

A také nevím, kdo tu podle tebe ze sebe dělá velkého programátora, protože to vypadá spíš na tebe. Moje dcera zvládá to, co ty, ve svých devíti letech, a i když si rád budu připadat, že mám geniální dítě, musím realisticky uznat, že tahle práce prostě nevyžaduje programátora světové úrovně. Kdybys dělala nějakou opravdu náročnou práci a někdo tě kritizoval, byly by tyhle tvoje poznámky jistě na místě. Ale nikdo ze sebe nedělá hogo fogo programátora tím, že zkritizuje (ať už oprávněně či nikoliv) práci pro devítileté dítě.

0

Jana | 4. 7. 2022 12:15

Propagace obezity by měla být trestná!

+1

B | 4. 7. 2022 8:01

Čingischán: Tos asi špatně pochopil, já jsem psala, že mě to kdysi bavilo a že není pravda, že k tomu ženy nemají vztah, jen s komu v minulosti moc nedostaly. tvoje dcera naštěstí už ano. To pánové tu ze sebe všichni dělají "programátory světového významu od přírody".

Co se práce týká tak já kdysi plánovala výrobu, pracovala na pojišťovně a na poště, kde jsem to dotáhla až na zástupce vedoucího středně velké pobočky...a fakt mě tyhle nesmysly znechutily. Viděla jsem takové zbytečné práce, nebo práce jen za účelem získání peněz a po nás potopa, že si fakt zaměstnání obecně nevážím a kariéristé jsou v mých očích ti, co to znevažují asi nejvíc, protože jsou schopni všeho, takže k nim mám odpor úplně největší.

0

Čingischán | 4. 7. 2022 6:38 | reakce na B - 4. 7. 2022 1:09

Co ses učila nebo neučila na základce, je mi šumák. Říkám jen to, že tagy jsou věc tak jednoduchá, že je pochopí i děcko ve věku 6-10 let (třeba moje devítiletá dcera) a ty se tu tím chlubíš, jako kdybys zvládla poslat raketu do vesmíru. :-D

+1

Pavel Křížek | 4. 7. 2022 6:22 | reakce na B - 4. 7. 2022 1:09

B: Tak ještě, že třeba ty svoje topicy a moderování metalových diskuzí nepovažuješ za bezvýznamnou práci pro dysfunkční společnost. Jako žena, navážející se do přítomných i nepřítomných chlapů, ale vůbec originál nejsi. :-)

+1

B | 4. 7. 2022 1:46

Je vlastně docela sranda, kolik je tu poměrně stejných typů chlapů...jen Macek je trochu jinej a pak možná ještě pár těch, co neznám extra dobře. Jinak jste mentálně jak přes kopírák...ostatně kdo může chodit komentovat něco o módě, když ho móda vůbec nezajímá, na stránky pro feministky, když nemá rád nejen feministky, ale vesměs i ženy obecně... samej "programátor".

Ať už jsem jaká jsem, i kdybych vlastně ani nebyla, tak jsem pořád aspoň originál.:D

+2

Tomek | 4. 7. 2022 1:14

Na tohle marné snažení existuje jedno moudré přísloví: Z nouze cnost.

0

B | 4. 7. 2022 1:14

Pavel Křížek: sorry, ten zbytek napsal Čingischán, taky určitě velký programátor hrdý na svou pneumatiku. :D

0

B | 4. 7. 2022 1:09

Pavel Křížek: Nechci pracovat ve smyslu zaměstnání pro tuto disfunkční společnost a být tak užitečným blbcem pracujícím na blbosti. To neznamená, že nemůžu dělat něco užitečného.

Zbytek jsou překrouceniny, co nemá cenu vyvracet ani se k nim vyjadřovat, ale rozhodně budu o dost krásnější, chytřejší a možná i o dost užitečnější než ty, chudák, co se furt jen a jen třese o prkenici... mimochodem ty topicy jsem dělala !zadarmo! před 15 lety a na základce mě nikdo nic z pc neučil, naučila jsem se to sama. Ti, co to opravovali, pak byli profesionální asi tak v tom, že měli penisy a tedy byli ti správní programátoři od přírody.

0

Čingischán | 4. 7. 2022 0:51

B: Já myslím, že tohodle vesmíru je pro tebe škoda. Že bys měla jít hledat nějakej lepší.

1) Jsi tak dokonalá ve svém vzhledu, že si můžeš dovolit mít přísnější kritéria na vzhled ostatních, než máš sama na sebe, což ti ostatní tlustoprdi samosebou nemůžou.

2) Jsi tak chytrá, že i věci, které jsou tak jednoduché, že je zvládají i žáčci na prvním stupni základky, ovládáš do takové míry, že ti nerozumí ani vystudovaní profesionálové.

3) Povede se ti všechno, co na jen pomyslíš, a pokud na něco nepomyslíš, nebo se ti to nepovede, je to kvůli společnosti nebo patriarchátu, který ti to nedovolil, nebo ti to pokazil.

Já mám vlastně pocit, že ty nejsi skutečná osoba, ale personifikace feminismu. Podobně, jako je Smrť personifikací smrti. :-D

-1

Pavel Křížek | 4. 7. 2022 0:25 | reakce na B - 3. 7. 2022 23:32

A ty skutečný hodnoty, co nejsou trapný, ale bez práce, kterou neděláš, je nevytvoříš, si snad do hrobu vezmeš? :-)

0

B | 3. 7. 2022 23:32

Pavel Křížek: Já se učím, abych toho co nejvíc pochopila a na kvalifikaci kašlu, nestojím o peníze ani jiný trapný hodnoty. Stejně si to do hrobu nevezmeš a vzhledem ke tvé pneumatice ani dlouho žít nebudeš.

0

B | 3. 7. 2022 23:26

Pavel Křížek: 1. Pojem společenství může označovat:
• komunita – společenství živých bytostí
Společnost
Společnost je skupina jednotlivců, která je charakterizována společnými zájmy a může mít i svou vlastní kulturu a instituce
determinace-psychická determinace-sociální determinace-determinace lidské psychiky
Nevím, co nechápeš, nebo se ti nezdá...
2. mé topicy s mými tagy fungovaly dobře, když topicy pak po letech opravovaly, tak fungovat přestaly nebo se staly hnusnými...asi jsem to tedy udělala špatně:D
3. o tvé preference tady právě jde, nejsou totiž tak úplně tvoje, ale ovlivněny společností...proto ta slovíčka, co tak koumáš nad jejich doslovným významem, místo přemýšlení nad jejich podstatou
4 .nevím, možná z určitého úhlu, nebo části asi jo, ale je to pro mě příliš marginální, abych se v tom patlala

0

Pavel Křížek | 3. 7. 2022 23:18 | reakce na B - 3. 7. 2022 22:09

Jiným zase může připadat vtipné, jak tu ty adoruješ fláking a mluvíš o přehazovačích papírů, když se bavíš s člověkem, který si dobrovolně zvyšuje kvalifikaci ještě nad rámec své vysoce kvalifikované profese. :-)

Poznámka pro tebe, abys zase nedělala rychlé soudy bez přemýšlení - nejde o adoraci práce, ale o to, že bez práce neuděláš nic užitečného. Některým lidem prostě nestají jen existovat.

0

Pavel Křížek | 3. 7. 2022 23:06 | reakce na B - 3. 7. 2022 21:59

1) déja vu - tak determinace nebo determinace psychiky? společnost nebo společenství? :-)
2) tagy se řídí deterministickými algoritmy, nejdou dělat dobře a zároveň tak, aby jim ostatní nerozuměli
3) o mě a mé preference tu vůbec nejde
4) jestlipak není spíše tvoje neschopnost uvěřit determinací TVÉ psychiky :-)

0

B | 3. 7. 2022 22:09

Pavel Křížek: Jo a co se práce týká, tak já pracovat nemusím vůbec a pro tuhle hloupou společnost se s prací nikdy ani namáhat nebudu, protože tak blbá nejsem.
Ostatně mi i připadá vtipné, jak všichni strašně adorují práci...tedy často spíš nesmyslné zaměstnání, protože velká část lidí stejně ani neděla nic kloudného, jen zbytečně zasírá planetu, nebo přehazuje papíry.
Ale to už jsem OT.

0

B | 3. 7. 2022 21:59

Pavel Křížek:1.determinace psychiky
2.tagy jsem zvládala líp než všichni ti "programátoři od přírody" po mně
3.že tebe plavky a móda nezajímají je přímo ukázková determinace a omezenost
4. máš bujou fantazii, ale lidé jsou dost pitomí, takže možné to stíhání ve VR v budoucnu i je:D

0

Zobrazit další