Diskuze k článku:

Tři z osmnácti. Nová vláda nedává naděje, že ženský hlas bude v politice víc slyšet

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Milan | 19. 11. 2021 9:27

P.S.: v jednom máte pravdu - paní Pekarová-Adamová je samozřejmě tváří úplně jiné naprosto neschopné účelové koalice...

+9
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Neserte se do Olgy | 19. 11. 2021 15:53

Olga R. ke boží! A komu se to nelíbí, ať si (I) políbí.. :-P

-4
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

Traktor | 26. 11. 2021 11:30

Ještě si dupni a trucuj! :-D

A ta citace? LOL

0

Čingischán | 26. 11. 2021 11:26

Víš, co si myslím, Traktore? Že to ty jsi naopak jedna a tatáž osoba s Pakoňovou mámou a ostatními, a protože tě nebetyčně sejří, že Milan už odešel, tak tu udržuješ hádku aspoň sám se sebou, abys měl ten pocit vítězství z posledního slova. :-D

Takže sbohem, já už taky jdu.

0

Traktor | 26. 11. 2021 11:13

Vždyť jste jedna a tatáž osoba :-D Stále čekám na tu citaci, miláčku :-D. Milan (a všechny jeho alias) lže, když tvrdí, že jsem psal, že potraty nejsou potřeba. Tečka, budulínku. :-D

0

Pakoňova máma | 25. 11. 2021 18:16

OP: Milan tlumočil Pavlova slova, ne Petrova...

0

Pakoňova máma | 25. 11. 2021 18:15

@Traktor: Milan tě z ničeho neobvinil, ty nejdůvtipnej kašpare s mozkem dýňové koblihy. Milan jen tlumočil Petrova slova z jiné diskuze. Jsi to ty, kdo tady metá houna. Takže okamžitě vysvětli každý bod, kdy jsi tu někoho označil za lháře, a fofrem! :-D :-D

0

Traktor | 25. 11. 2021 13:32

Ty jsi mne, ulhánku, obžaloval z toho, že jsem proti potratům. Ti to fakt nedochází? :-D nebo jsi úplně tupej?

Dej se dohromady smrade.

0

Traktor | 25. 11. 2021 13:10

Takže nakonec žádná citace není, protože jsem nikde a nikdy nebyl proti potratům.

Tolik k místním ulhaným parodiím na muže. Co muži. Lasičky úskočné, s odvahou pouze za klávesnicí. Morálka estébáka.

0

Milan | 24. 11. 2021 18:21

Nechci ti do toho kecat, bumbrlicku, ale důkazní břemeno obvykle leží na zalujicim. Tedy na tobě. Tak makej. :-)

0

Traktor | 24. 11. 2021 17:24

No jenže vy lžete :-D

Forem tu citaci, nebo bude zle! :-D (parodie na Petra C, který vyhrožoval vážně)

0

Milan | 24. 11. 2021 16:31

To je snad přirozené, že když nelžeme, že nechceme být za lháře, Traktore. :-)

0

Traktor | 24. 11. 2021 16:17

Blá blá blá kontext blá. Ty jsi úplně mimo :-D

Stále čekám na tu citaci, kde tvrdím že bych rád zakázal potraty. Tak šup šup, koblížci.

Přece byste nechtěli být za lháře :-D

0

Čingischán | 24. 11. 2021 12:38

Je potřeba to zasadit do kontextu, samozřejmě.

V diskuzi, zda nechat potraty na ženách, nebo je zakázat, argument o zbytečnosti potratů nepoužívají ti, kdo zastávají liberální postoje.

A hle, kterej traktůrek se nám tu VYMLOUVÁ :-D

0

Traktor | 24. 11. 2021 12:16

A to je ten zákaz potratu jo? :-D vy jste fakt marnej a hloupej :-D

0

Čingischán | 24. 11. 2021 11:48

Citace - Traktor / 11. 11. 2021 14:43

Pánové níže: Pokud nechcete děti, používejte prezervativ. Když to neumíte, tak nejste zralí na soulož. Počkejte pár let, až vás to naučí v sexuální výchově.

Všem Lakatošův zdar! :-D

0

Traktor | 24. 11. 2021 9:32

Sorry Milane, ale není to pravda. Lžeš. Bez se léčit. Že citace není třeba? Další nesmysl. Sem s ní. Fofrem. Ale nic takového se nestane, protože by mu dala za pravdu a moc dobře to víš. Ale ty jsi zbabělec, takže noc no. :-D

-1

Michal Macek | 23. 11. 2021 16:28

Traktor, Milan:

https://www.youtube.com/watch?v=h_m3KRLZTII

+1

Milan | 23. 11. 2021 16:18

Do debaty o nutném zachování možnosti potratů jsi řekl, že není třeba potraty, protože nechtěnému početí jde zabránit antikoncepcí, aniž by si bral v potaz okamžiky, kdy k početí dojde neplánovaně, za což tě diskutující poprávu pasovali na bigotního ňoumu. Tu debatu jsem četl a ty jsi ji evidentně moc dobře pamatuješ, takže není důvod zde něco citovat. :-)

Mimochodem, z té židle padáš nějak často, to není normální. Nevědět, že těmi slovy jen maskuješ, že ve skutečnosti pěstičkou třískáš do klávesnice, doporučil bych ti kontrolu u lékaře. :-D

+1

Traktor | 23. 11. 2021 15:56

Už se proboha nevymlouvej, padám tady smíchy na zem :-D Nevím, kam koukáš, ale už ty tvoje výmysly už nejsou ani k uvedení ani když zavřu obě oči. Trochu snahy by to chtělo, trolle. :-D

Nebo chceš i nadále tvrdit, že chci zakázat potraty? Jistě to lze lehce dohledat a doložit, tak prosím, Milánku. Poklus!

-1

Milan | 23. 11. 2021 15:43

Koukám, že jsem se s těmi prošlými salámy trefil do černého. :-)
Stejně, jako nemám potřebu se vymlouvat z věcí, které mi tu podsouváš, nemám ani potřebu se zmiňovat o lžích, které se nestaly.

+1

Traktor | 23. 11. 2021 15:28

Že lžeš, jako když tiskne, se už nezmíníš? :-D

-1

Milan | 23. 11. 2021 14:51

Jasně, žejo, ty trole, co teda nejsi trol, ale jako každý správný trol vidíš ve všech troly. :-D :-D

BTW, kdo je to "kauflanďák"? To slovo tady kompulzivně opakuješ, jako kdybys z těchhle lidí měl psotník, protože se kvůli nim ve svém oblíbeném slevovém obchodě nedostaneš ke svému oblíbenému regálu se slevněnými salámy, a přitom se u toho snažíš tvářit jako Vašík Klausů, když v sámošce objevil jogurt. :-D

+1

Traktor | 23. 11. 2021 14:37

A další lež :-D ty jsi normální patologický lhář. Žádné potraty jsem nezakazoval. :-D Ale co čekat od nudícího se kauflanďáka

-1

Milan | 23. 11. 2021 13:04

Mimoto, ty seš taky dobrej matroš, Traktore. To, jak bys zakázal potraty, protože nechtěnému početí přece zabrání kondom, to je fakt výživné sousto. Na tebe ti Pavlovi jednorožci prdící duhu fakt sedí. :-D :-D

+1

Milan | 23. 11. 2021 12:50

V tom případě, Traktore, ses právě chytil do vlastní pasti. :-D

+1

Traktor | 23. 11. 2021 12:35

Klasická metoda trollů je obvinit druhého z toho, co sám je, nebo činní. Viď ty trolle :-D

-1

Milan | 23. 11. 2021 12:25

Traktore, ty koprolále, koukám, že být pirátskej trol, placenej extra silným kořením, se ti vyplácí. :-D

+1

Traktor | 23. 11. 2021 12:01

Milánku, ty trumbero, už zase lžeš? O Fialovi tady plácáš jen ty.

To je zase materiál. Jeden posílá piráty na smrt a druhej ani neví, že nová vláda zatím neexistuje :-D

To se svoláváte na FB, jak správní nasraní kauflanďáci, jako že na heroine je článek, tak je třeba do diskuze nablít ty svoje nesmysly a zlobu? Nebo snad pomocí řetězových mailu, které tak ochotně baštíte?

-1

Milan | 23. 11. 2021 11:20

Zatímco ty jsi sem přišel vykládat pohádky o jednorožcích prdících duhu, že, Traktore. Třeba pohádku o tom, kterat rytíř Fiala s princeznou Pekarovou království ze spárů zlého kouzelníka zachránili.... :-D

0

Traktor | 23. 11. 2021 10:07

Peťo, jsi lhář a tvému vyhrožování se nahlas směji. Jsi ubožák, co sem přišel jen plivat nenávist a zlobu. Dej se dohromady, kámo.

-1

Petr C. | 22. 11. 2021 23:55

Traktore, myslet je hov.o vědět.
Tady to máte:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pirati-spolu-vlada-ministri-olga-richterova-volby-hlasovani-koalice.A211115_122911_domaci_hend
Příště, než někoho bez důkazů obviníte ze lhaní, tak si to dvakrát rozmyslete, nemuselo by se vám to vyplatit.

Co se týče arogance: Ona paní Richterová ještě nedokázala v politice nic, co by stálo za řeč a dovoluje si kibicovat ostatním stranám do toho, koho postaví do vlády a kádrovat jim jejich kandidáty.
To že jsou Piráti na naší politické scéně celkem noví a většina z nich ještě ničím neprošla a nestačila se nikde umazat, není jejich zásluha ani výhoda. Ti, co se po předchozích komunálních volbách dostali na pražský magistrát, se umazali až běda.
Já jim Pirátům nic nepřeju, ani popravu ne. Jenom jsem napsal, že mohou být rádi, že nebyli posláni po pirátském způsobu po prkně do moře.
To byl totiž oblíbený pirátský způsob, jak se zbavit problémových nebo nepotřebných námořníků.
A pro koho jsou dnes Piráti problémovou a v zásadě nepotřebnou koulí na noze? Já to nejsem.

-2

Zobrazit další