Diskuze k článku:

„Vidím velký špatný,“ říká novinářka Nora Fridrichová v podcastu Hlas Heroine

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Daniela | 23. 3. 2021 8:41

Dobrý den paní Fridrichová, moc vám fandím. Jste skvělá jak v televizi tak v charitativní práci. Nevím jak to zvládáte, ale musíte pokračovat. Lidi vás potřebují!! Ráda bych vám s čímkoliv pomohla (uhradit nákup,...) Nemůžu moc, jsem v invalidním důchodu, ale chci. Doufám že bych lépe spala a snad byla i šťastnější, což mi v téhle době schází.

+4
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Pavel | 23. 3. 2021 8:10

Paní Fridrichova jako novinářka pomáhá vytvářet ve společnosti nenávist.

-3

Diskuze k článku:

Feministka | 24. 3. 2021 14:05

Ty podcasty jsou cim dal tim lepsi.
Diky!!!

0

Václav | 23. 3. 2021 20:50 | reakce na Pavel - 23. 3. 2021 8:10

Jejich pořad v ČT , je politická agitka , dokument který je sestaven z náznaků , polopravd , které mají otevřené konce ,ani nemůžou mýt pointu protože jsou lživé , je k neuvěření že žena která má usta plná demokracie a svobody , je u sestavování podobných nepravd , beze studu jde ve stopách svazáků komunistů ..

+1
Zobrazit komentovanou zprávu

Filipa Navrátilová | 23. 3. 2021 14:16

"Vidím velký špatný" . Tento výrok si paní novinářka vypůjčila z jednoho prohlášení vědmy
Jolandy na TV Barrandov.

0

jarmila | 23. 3. 2021 14:15 | reakce na Pavel - 23. 3. 2021 8:10

s tímto názorem naprosto souhlasím

0

Mirda | 23. 3. 2021 9:35 | reakce na Daniela - 23. 3. 2021 8:41

Milá paní Danielo překvapuje mne že i v dnešní době se najdou jedinci kteří bez jakéhokoliv zaváhání nabídnou svoji pomoc potřebným a to i tehdy když sami toho asi nemají nazbyt. Vaše hodnoty jsou nastaveny jinak což svým způsobem v dnešní konzumní společnosti je obdivuhodné. Neřešíte jestli je paní Fridrichová taková nebo maková. Řešíte pomoc bližnímu svému. Co k tomu dodat asi už nic přeji vám aby se vaše přání vyplnilo. A klidný a spravedlivý spánek.

0

Daniela | 23. 3. 2021 8:41

Dobrý den paní Fridrichová, moc vám fandím. Jste skvělá jak v televizi tak v charitativní práci. Nevím jak to zvládáte, ale musíte pokračovat. Lidi vás potřebují!! Ráda bych vám s čímkoliv pomohla (uhradit nákup,...) Nemůžu moc, jsem v invalidním důchodu, ale chci. Doufám že bych lépe spala a snad byla i šťastnější, což mi v téhle době schází.

+4

Pavel | 23. 3. 2021 8:10

Paní Fridrichova jako novinářka pomáhá vytvářet ve společnosti nenávist.

-3

Karel Malina | 23. 3. 2021 7:31

Zdravím. Velice si vážím pí. Fridrichové za její charitativní práci. Jako novinářka je ale mimo. V rozhovoru uvedla, že radní ČT jsou ovládání politiky. Pokud vím, tak kromě napojení jednoho radního na Kalouska není jiné doloženo. Proč jste se nezeptal na důkazy? Pí. Fridrichová vytváří hoaxy, stejně jako ve 168. Za mne je to to bulvár...
Ale největší bomba je Vaše prznění českého jazyka: "bude tady jako hostka" (!! tvl.)
Karel Malina

-1