Heroine do schránkyPředplatit časopis
Předplatné časopisu

Diskuze k článku:

„Nechci ženskou nadvládu, chci rovné příložitosti,“ říká zakladatelka komunity Holky z marketingu

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek, který se vám nejvíc líbí

Tina | 18. 3. 2021 20:40

Ty „rovné příložitosti“ z titulky máme chápat tak, že si chce jen tak trochu „rovně přiložit“? Jako freudovský přeřeknutí je to ale kouzelný :).

+2
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Tomek | 16. 3. 2021 0:04

Ale zase jeste trochu sjizdna. Mela by to vyuzit na udelani si prcka. Svoje rozumy pak muze rozdavat mamcam na minibazaru.

-2
Zobrazit komentovanou zprávu

Diskuze k článku:

Tina | 18. 3. 2021 20:40

Ty „rovné příložitosti“ z titulky máme chápat tak, že si chce jen tak trochu „rovně přiložit“? Jako freudovský přeřeknutí je to ale kouzelný :).

+2

Mirda | 17. 3. 2021 7:38

Jediné znevýhodnění vidím v tom že žena může časem býti i matkou. Na jednu stranu stranu stát naříká jak jsme přestárlý národ že nebude na důchody. Na druhé straně nejsou vytvořený podmínky pro změnu která je teď standart. Pokud se nezmění sociální politika tak takových článků mohou vyjít miliony a neposuneme se ani o krok.

+2

umfa | 15. 3. 2021 18:01

„V byznysu totiž Pavlína stále naráží na to, že se i velmi schopné ženy podceňují, nevěří si a nedokáží své dovednosti a zkušenosti prodat“.

A o tom to celé je. Já bych si fakt přál, aby se mi hlásilo na některé pozice víc žen, nebo aspoň nějaké, *) ale ony si nevěří. Místo navrhování PCB v CADu raději půjdou válet knedlíky, protože mají sebevědomí na nule a bojí se toho. Žádné kvóty, ale zvyšovat sebevědomí, to je to co ženské potřebují :-) Samozřejmě přiměřeně, doktorandka z gender studies se sebevědomím až na půdu mi plošňák nenavrhne :-)

*) Aby mě někdo nepodezíral, že jsem lidumil: když nebude takový nedostatek pracovníků některých technických profesí, tak nebudou tak předražení a firma ušetří (a já dostanu větší bonus).

+2

Kvóty všem! | 15. 3. 2021 20:12 | reakce na umfa - 15. 3. 2021 18:01

Prosím tě, vrať se už do kuchyňky a nepruď.

-1

umfa | 15. 3. 2021 23:23 | reakce na Kvóty všem! - 15. 3. 2021 20:12

Kvóty všem! To je docela příhodné prohlášení, v červnu startuje nový způsob svěřování dětí do péče jednoho z rodičů v případě rozvodu. Bude zrušen institut střídavé péče, jako extrémně stresující faktor pro děti a nahrazen kvótami, kdy soud (nebo jiný příslušný orgán) musí v kalendářním roce přidělit alespoň 40 % dětí do péče otcovi (recipročně stejné číslo je i pro matky).

-1

BT | 21. 3. 2021 13:10 | reakce na umfa - 15. 3. 2021 23:23

Díky, ale já děti nejím :(

0

Karel | 15. 3. 2021 14:51

Louženská nic neumí. Jenom kecat, kecat, kecat.

0

Tomek | 16. 3. 2021 0:04 | reakce na Karel - 15. 3. 2021 14:51

Ale zase jeste trochu sjizdna. Mela by to vyuzit na udelani si prcka. Svoje rozumy pak muze rozdavat mamcam na minibazaru.

-2

Ace | 21. 3. 2021 13:12 | reakce na Tomek - 16. 3. 2021 0:04

Celej svět pláče, že si někdo udělal tebe, blbečku.

+1