Diskuze k článku:

Návody pro krkavčí matku: strčit dítě do jeslí?

Váš komentář:

* Povinné položky
Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Bety | 17. 12. 2019 | 07:46

Pane Joudo..

Dovolím si s Vámi nesouhlasit. Mě tedy Vámi uvedená pasáž článku nějak neiritovala. Neměla jsem z toho dojem, že by pisatelka zaměňovala svá slova za slova paní psycholožky. Což ok, to je zřejmě subjektivní pocit.
Ale k podstatě oné části. Svinstvem bych to jistě nenazývala. Ať už autorka má či nemá děti.. Zcela jistě je to myšleno jako obecný pohled na matky. Příklad: jsem matka, co dá dítě do jeslí, aby mi z toho nehráblo, rovná se, jsem společností odsouzena jako krkavčí matka, co si jde jen po svý kariéře.. versus: dítě nikam neumístím a jsem vykojený nemakačenko.
Víme? Takhle bych se na to dívala.

+2
Reagovat | Citovat | Nahlásit
Zobrazit komentovanou zprávu

Celkem 2 komentáře v diskuzi

Jouda | 9. 12. 2019 | 16:00

Ctene autorce Smidove bych doporucil, ze pokud chce rozhovor uvest nejakym svym blabolenim jako je napr:
"Jako matka prostě nemůžete vyhrát. Boj o jesle určitě ne. Když tam dítě nedáte a jste s ním tři roky doma, jste neproduktivní přítěž společnosti, chybí vám feministické smýšlení a zabíjíte svou kariéru."

Tak at je to prosim nejak graficky odliseno od skutecnych slov Zuzany Masopustove, jejiz odpovedi davaji hlavu a patu a hlavne jsou od vyse uvedeneho blabolu diametralne odlisne.

Kdyz jsem clanek cetl na prvni dobrou, nabyl jsem dojmu, ze vyse uvedeny blabol je z hlavy pi. Masopustove.

Apropos, ja osobne bych z zivote na adresu zadne maminky takove svinstvo nepronesl.

0

Bety | 17. 12. 2019 | 07:46 | reakce na Jouda - 9. 12. 2019 16:00

Pane Joudo..

Dovolím si s Vámi nesouhlasit. Mě tedy Vámi uvedená pasáž článku nějak neiritovala. Neměla jsem z toho dojem, že by pisatelka zaměňovala svá slova za slova paní psycholožky. Což ok, to je zřejmě subjektivní pocit.
Ale k podstatě oné části. Svinstvem bych to jistě nenazývala. Ať už autorka má či nemá děti.. Zcela jistě je to myšleno jako obecný pohled na matky. Příklad: jsem matka, co dá dítě do jeslí, aby mi z toho nehráblo, rovná se, jsem společností odsouzena jako krkavčí matka, co si jde jen po svý kariéře.. versus: dítě nikam neumístím a jsem vykojený nemakačenko.
Víme? Takhle bych se na to dívala.

+2
Zobrazit komentovanou zprávu